2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızım 2 yaşında ve uyurken göğsümde uyur hep.Kendini aşağı kaydırdığında karnımda baskı oluşuyor.Şuan için hamileliğimde bi sıkıntı olur mu sizce?

Kızım 2 yaşında ve uyurken göğsümde uyur hep.Kendini aşağı kaydırdığında karnımda baskı oluşuyor.Şuan için hamileliğimde bi sıkıntı olur mu sizce?
Bunu bende çok merak ediyorum. Benim çocuğum yok henüz ama tatliş bir kedim var. Günde en az yarım saat üzerimde yatıyor karnıma gelmesini istemiyorum ama büyüdüğü için sığmıyor tabi.

Benim de 10 aylık bebeğim var yaklaşık 10 kilo, her gün kucağımda. Gece de emmek için tepisirken üstüme çıkıyor. Direk kasıklara tekme/darbe dışında bunlardan bir zarar oluşacağını sanmıyorum. Doktorum kucaklama olayı için bir şey olmaz dedi. İlerleyen zamanlarda Duruma göre bakicaz artık.

kızlar ya dünden beri sol kasığımda ağrı var. hamilelikten önce orada 5cm myomum vardı. en son yaşadığım kanamayı da o yapmıştı. korkuyorum valla sizde böyle bisey oldu mu
8+6 Benim de sağ kasığimda ara ara batma oluyor. Ayakta kaldigimda, yorulunca daha cok hisssediyorum.İlk zamanlar da oluyordu gecmisti tekrar başladı.Doktoru arayıp sordum.Dinlenince geçiyorsa sorun olmaz,dedi.

17 aylık oğlum var, emziriyorum ve gece emerken üzerimde yatarak emiyor. Gündüz emerken göbeğimin üstüne oturarak emiyor yani Allaha emanet onlarda çocuklarımız bi anda ilgiyi kucağı maalesef kesemeyiz.. o yüzden minikler için dua edicez allaha emanet edicez ben öyle yapıyorum

Keseyi kaçıncı haftada gördünüz?Son adet tarihim 28 nisan.Beta hcg 1137.
Yarın kontrole gitsem mi yoksa biraz daha mı beklesem bilemedim.İlk gebeliğimde 5.haftada görünmüştü kese...

Dün doktora gidip keseyi ilk kez gördük 0.77 cm 4 hafta 5 günlük yazıyor ultrason kağıdında, hesabımıza göre bugün tam 6 haftalık olması gerekiyordu. Doktor bir de kiloma laf soktu eşimin yanında. 75 kiloyum sanki ilk kilolu hastası benmişim gibi. Ayar oldum. Doktoru değiştireceğim haftaya başka bir doktora gideceğim

Cm değilde mm olabılır mı çunku benim 6+3 de 15 mm di daha da .

Kizlar bugun biraz ev isi yaptik esimle
Yoruldum sonra bolca dinlendim
Az once lavaboya gidecekken baktim peceteye 1 damla bile degil ama pembemsi leke gelmis
Korktum baska bi peceteyle baktim pembemsi degildi
Esimi cagirdim bunlar pembe mi falan diye panik yaptim
O da yoo hele su son dedigin hic degil digeri hafif pembe dedi
Hemen progestan fitil attim kizlar kullanmiyordum normalde
Cok endiselendim napsam

Dünden beri bunu araştırıyorum çok nadir dediğiniz gibi örnekler buldum. Evet az da olsa öyle bir ihtimal var ama işte . Siz hiç gördünüz yada duydunuz mu böyle olduğunu umut olur belki
Merhaba, umutlandirmak istemem ama benim kızım da beta düzgün artmamışti. 1100 çıktı iki gün sonra da 1700 çıktı.

İcin rahat etmeyecekse doktoruna bir danış istersen canım. Yat dinlen çok iş yapma bir iki gün bir sıkıntı olmaz bence dinlenince geçer inşallah

Merhabalar,
8+3 te ben de küçük bi kanama gördüm. Ertesi gün randevum vardı doktora söyledim. Baktı kanama alanı yok bebek de iyi büyük ihtimalle yerleşme kanamasıdır, bu haftalarda olur dedi. Rahim yer değiştirirken bu tip kanamalar olabiliyormuş.

MERHABA biz de dün bebeği gördük ve kalp atışlarını duyduk çok şükür 6+3 dedi doktorumuz.. bu kadar küçükken kalp atışı beklemiyordum çok şaşırdım... küçük kanama alanları var ama önemli değiller dedi bebeğin tutunduğu yer falan iyi dedi.. henüz abilerimizin haberi yok 12. haftayı bekleyeceğiz.. 12. haftaya kadar 2 haftada bir kontrol dedi sonra aylık kontroller bir aksilik olmazsa... bir de pregnom diye bir vitamin verdi. folbiotic aldım bir de dönüşümlü gibi kullanacağım.. daha önce gebelik tansiyonum olduğu için de corasprine devam :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…