2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Benim 6. Haftanın sonlarına doğru çok fazla bulantım vardı 7de de devam etti. 8. Haftada biraz azalmaya başladı . Bide önceden bir saat bir şey yemesem baygınlık geçirecek gibi oluyordum birkaç gündir 3 4 saat aç kalsam da öyle hissetmedim. Bugün doktora gittim normaldi her şey. Yani demem o ki belirtilerin artıp azalması normal :) boşuna stres olmayın. Bulantı yok bir sorun var kesin anlamına gelmiyor

tamamdır teşekkürler

Korkulacak birşey yok Ablamında bulantıları çok fazlaydı zoferi serum şeklinde aldı hep. Ben henüz eczaneye gidemedim prilamı bitirmeyi bekledim bugün bitti yarın gidip alıcam bende. Birde ben emziriyorum da düşün. Sordum doktora bir problem olmaz merak etme dedi e doktorlar sonuçta heralde zararı olsa vermezlerdi bilemiyorum tam

Selam herkese bikaç saat önce 2-3 damla kan gördüm çamaşırımda pıhtı vs yok devamı da gelmedi zaten bide misafir gelecek diye hazırlık vs yoruldum ondan olabilir mi

Evet kesinlikle. İşte o olağandışı akıntı varsa ve onunla birlikte kasık ağrısının derecesi ve sürekliliği de önemlidir kanımca. Ben doğum videoları izlerken bebeğin bedenindeki ilk sarımsı olguya dikkat ettim. ( iğrenç duruyor ama paylaştım görseli lol) Doğarken böyle sarıya/ açık yeşile dönük bir sıvı ile doğuyorlar. O işte gebelik akıntıları diye düşünüyorum. Bu tabii sadece gözlemim.

Eklentiler

• 4CBFA249-749D-448E-A8F1-7AD9060ED136.jpeg
    87,8 KB · Görüntüleme: 53
O tabaka verniks tabakası, bebegı kesenın ıcınde koruyan ınce proteın tabakasıymıs, hatta dogunca yıkanmaz bebekler, sılerler vucudunu, 3 4 gun daha korumaya devam eder..

O tabaka verniks tabakası, bebegı kesenın ıcınde koruyan ınce proteın tabakasıymıs, hatta dogunca yıkanmaz bebekler, sılerler vucudunu, 3 4 gun daha korumaya devam eder..
O dedikleri tabaka bu demekki anladım hımm… evet koruması için bırakıyorlarmış onu. İyi oldu öğrendiğim :) Teşekkür

Selam yine herkese, sonunda 9. Haftama girerken bende bebeğimi ve kalp atışlarını gördüm. Ultrason teknikerleri yorum yapmıyorlar burada, dr a gidince sanırım daha ayrıntılı bişeyler öğrenebilirim. Ama orada bebişi görmek içimi çok rahatlattı yahu…Paylaşmak istedim :) Umarım hepimiz bebişlerimizi sağlıkla, mutlulukla kucağımıza alacağımız günleri de görürüz.

Hayırlı olsun. Ne kadar güzel içiniz de rahatlamış. İnşallah sağlıkla gelir bebeklerimiz.

Selam herkese bikaç saat önce 2-3 damla kan gördüm çamaşırımda pıhtı vs yok devamı da gelmedi zaten bide misafir gelecek diye hazırlık vs yoruldum ondan olabilir mi
Bende yarin doktora gidin kan geldiyse kanama alani olusmustur progeston baslarlar hemen ihmal etmeyin

Sürekli uykum var, erkenden uyuyup kalmışım. Şimdi bebisi emzirmeye kalktım, emzirince midem kazındı, midem kazınınca bulandı, oturdum çiğ karışık kuruyemiş hüpletiyorum

Gece uyanıp buzdolabı kurcalamalar başlamadı mı yoksa sizde

kızlar ya dünden beri sol kasığımda ağrı var. hamilelikten önce orada 5cm myomum vardı. en son yaşadığım kanamayı da o yapmıştı. korkuyorum valla sizde böyle bisey oldu mu

kızlar ya dünden beri sol kasığımda ağrı var. hamilelikten önce orada 5cm myomum vardı. en son yaşadığım kanamayı da o yapmıştı. korkuyorum valla sizde böyle bisey oldu mu
Benim de bu hafta iki kez kanamam oldu son kanamamda bir de pıhtı geldi acile gidip ultrason baktırdım. Daha önce olan kistimi göremediler muhtemelen o kanadı vücuddan atıldı dediler. Belki sende de öyle bişeyler oluyordur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…