2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Günaydın kızlar. Doğum bekleyenler var mı bir haber gelişme ? Nasılsınız? Artık çok yoruldum ya ben de. Herkes sorup duruyor doğmadı mı diye(( off hiç iyi değilim.
Az kaldı kız sabret yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin boşver milleti kolaysa kendileri doğursun son günlerin tadını çıkart dinlen iyice 😘

Az kaldı kız sabret yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin boşver milleti kolaysa kendileri doğursun son günlerin tadını çıkart dinlen iyice 😘
Haklısın canım işte olmuyor elimde değil dün temizlik yaptım pazara gittim geldim pilates topu üzerinde hareket ettim hurma falan herşeyi yapıyorum. Göbek deliğimi görebiliyordum şuan bariz bir şekilde aşağıya inmiş göremiyorum artık. Hareketleri de çok azaldı. Gelsin artık bebeğim.🥲 Dertleşmeye ihtiyacım var mış 😀 Pozitif kalmaya çalışıyorum zaten.

Haklısın canım işte olmuyor elimde değil dün temizlik yaptım pazara gittim geldim pilates topu üzerinde hareket ettim hurma falan herşeyi yapıyorum. Göbek deliğimi görebiliyordum şuan bariz bir şekilde aşağıya inmiş göremiyorum artık. Hareketleri de çok azaldı. Gelsin artık bebeğim.🥲 Dertleşmeye ihtiyacım var mış 😀 Pozitif kalmaya çalışıyorum zaten.
Seni çok iyi anlıyorum geç döllenme olmuştu bende 1 hafta geriden geliyordu hep o yüzden zaman hiç geçmiyor gibiydi bi de üzerine bebiş 40. Haftaya kadar bekleyince hiç doğuramayacakmışım gibi hissediyordum 😂 ama doğdu 1 haftayı geride bıraktık bile o yüzden sen de az daha dayan başkasının dediklerine kulağını kapat bizim elimizde değil sonuçta

Merhaba kızlar nasılsınız herkes doğum yapmış sanırım çok az kişi kalmışız henüz doğurmayan inşaallah tez vakitte sağlıkla bizlerde kucaklarımıza alalım.🥰 Bende 39+1 şu an çarşamba tekrar kontrol dedi cumada suni sancıyla normal doğum deneyeceğiz inşallah sağlıkla, kolaylıkla doğsun hepimizinki.🤲🏻

Seni çok iyi anlıyorum geç döllenme olmuştu bende 1 hafta geriden geliyordu hep o yüzden zaman hiç geçmiyor gibiydi bi de üzerine bebiş 40. Haftaya kadar bekleyince hiç doğuramayacakmışım gibi hissediyordum 😂 ama doğdu 1 haftayı geride bıraktık bile o yüzden sen de az daha dayan başkasının dediklerine kulağını kapat bizim elimizde değil sonuçta
Başka çarem de yok😀 Çarşamba randevum var bakalım ne diyecek dr. Aynen sanki geçmeyecek gibi. Bebiş 1 haftalık mı oldu ay maşallah. Zaman geçiyor aslında ya anın tadını çıkarmak lazım.

Kızlar bende grip sonrasi burun tikanikligi ve oksuruk henuz gecmedi.haftaya dogum yapicagim onerebileceginiz bitkisel cozumler var mi.antibyotik tedavisi oldum grip gecti ama bunlar kaldi malesef😭
Mer geçmiş olsun eczanede 185 TL ye grintus yetişkin şurubu var özel ve tamamen bitkisel hamileliğim boyunca öksürüğüm çok oldu Dr verdi 2 kutu kullandım hemen etki ediyor Dr sorarak alabilirsiniz

Ayy benim sancım geldi kızlaaarr. Hala inanamıyorum o kadar doğuramayacağıma inanmıştım ki 🤪🤪🤪 gece 3 den beri sancı var ama adet sancısı gibi öyle dayanılmaz bi sancı değil ve 15-20 dkya bir geliyo. İnşallah 41. Hafta olmadan çocuğumun ayakları 39 numarayı bulmadan doğurcam 🤪🤪🤪
Çok şükür ki birimizin sancısı gelmiş. Bir bak doğunca dişleri çıkmış mı 😀 Şaka bir yana inşallah sağlıkla kucağına alırsın.

Ayy benim sancım geldi kızlaaarr. Hala inanamıyorum o kadar doğuramayacağıma inanmıştım ki 🤪🤪🤪 gece 3 den beri sancı var ama adet sancısı gibi öyle dayanılmaz bi sancı değil ve 15-20 dkya bir geliyo. İnşallah 41. Hafta olmadan çocuğumun ayakları 39 numarayı bulmadan doğurcam 🤪🤪🤪
Doktora ne zaman gideceksin?20 dakikada 3-4 kere olursa doğumun çok yakın demekmiş.

38.hafta bugun doldu 3130 kilo dedi dr. 4 gun sonra dogum var cok fark eder mi ulturason kilosu ile dogdugu kilo
Doktordan doktora degisiyor, kendi doktorum nokta atışı yapmış, doğumdan bir gün önce sancım çıkınca dogumhanedeki doktor baktı 3400 dedi ama 200 Gr fazla doğdu. Genelde USG den daha az doğuyor kiloları ama bazen fazla çıktığı da oluyor. Büyük oğlum USG den az, küçük oğlum fazla çıktı gerçek kiloları.

Kızlar bende grip sonrasi burun tikanikligi ve oksuruk henuz gecmedi.haftaya dogum yapicagim onerebileceginiz bitkisel cozumler var mi.antibyotik tedavisi oldum grip gecti ama bunlar kaldi malesef😭
Ben iliadin kullandım ama sezaryene girerkrn sıkmama izin vermediler, en son gece 12 de sıktım. Sabah tikanikti yine, ama neyseki ameliyathane soğuk olduğu için sezaryende açıldı kendiliğinden. Sonra da bidaha tikanmadi

X