2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ne zorluklar yaşadın sen de canım ya Allah beterinden korusun Yarın sezaryene dönmem gerekmez inşallah. Kendi sancım hala yok sabahtan beri umutla bekliyorum

Benimki de dün geldi canım. 1,5 gün geçti hala kendi sancım gelmedi. Yarın doğumu başlatacağız dedi doktorum. Nişan gelince en azından doğumun başladığını anlıyorsun. Çok sevindim inşallah hemen gelir sancıların da

Ne zorluklar yaşadın sen de canım ya Allah beterinden korusun Yarın sezaryene dönmem gerekmez inşallah. Kendi sancım hala yok sabahtan beri umutla bekliyorum
Amin canım inşallah kimseye yaşatmasın yarına randevun mu vardı? Haber et bize de. Dualarım seninle su gibi bir doğumun olur inşallah.

Kızlar selam biz 17 günlük oldukyenidoğan foto çekimi yaptırdıkbebişimin gaz sancıları oluyor bizi çok yoruyor malesefsütüm yetersiz süt+mama ile devam ediyoruz.kiraz çekirdekli yastık aldım gaz için yorgunluktan fırında unutmuşum bu sabah fırınım yandıAllahtan evde duman alarmı vardıda o ötünce uyandık

Kızlar hepiniz doğurdunuz bir kenara çekildiniz mi zaman geçmiyor sıkılıyorum artık sizlerle daha hızlı geçiyordu zaman.
Evet ya elenen çıkıyor kızlar bi dönün artık valla giriyorum çıkıyorum yorum yok günde 1 sayfa anca atlıyorum napıyorsunuz bebiş uyuyunca imkansızı başarıp sizde mi Tatlizarafet E Essa8619 Cimenlere_uzansam pusuya yattım sizde doğurun bende başımı alıp giderem

İnşallah hepimiz kolaylıkla sağlıkla pırt diye doğururuz. Ben bütün tuşlara basıyorum sancım gelsih diye. Doktorum video göndermişti onu yapıyorum şimdi de. Belki fikir olur yapmak istersen sende dene canım .

Eklentiler

• IMG_2239.jpeg
    80 KB · Görüntüleme: 33
Tamam teşekkür ederim

Bebegimmm ben okuyorum ama yazmaya fırsat kalmior o kadar tecrubesizim ki miymiy çocuğu hayatta tutmaya çalışıyorum bi de sarilik yüksek çıkınca sürekli besleme derdine düştüm bir inek gibi pompa ile yaşıyorum
Kızlar hepiniz doğurdunuz bir kenara çekildiniz mi zaman geçmiyor sıkılıyorum artık sizlerle daha hızlı geçiyordu zaman.

Kızlar emzirince filan baş donmesi normal mi? Daha doğrusu lohusalikta baş donmesi agirmasi vs normal mi

Yok kız biz doğurunca da sana ihtiyacımız olacak nereye gidiyorsun en tecrübeli annelerimizden bir tanesi de sensin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…