2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Hangi pompayı kullanıyorsun? Zaten ağrıların var ya sağma işlemi de ekstra acıtıyordur normaldir bence.
Kiwi marka. Aslında pompa bana çok zayıf gelmişti ama şimdi baya çekim gücü yüksek geliyor. Demekki psikolojik pompanın da günahını almışım iyi çekiyormuş aslında. Baya uçlarını da çıkardı hatta sağ memede çok uzun uğraştım hafif morartmis. Annem bıraktırdı yara yapacaksin diye

Aslında şöyle benim tuvaletim yok yani kabızlık yok ama bana yemek vermiyorlar yemeden nasıl yapicam diyorum. Sadece çorba içip sıvı besleniyorum su meyve suyu filan. Ama ben bunlarla anca çiş yaparim diyorum anlamıyorlar beni

Gerçekten öyle habire soruyorlar aşırı sinir bozucu

Bakınız ben ilk doğumda sancısız doğurdum, yani vardı ama gitti doğum anı. Vakumla doğurtmuştu doktor, çok kötüydü
Demek ki olabiliyormuş. Ayy biz de arrık doğuralım sağlıkla sizlerin bebişlerinin dişi çıkacak yakında biz hâlâ bebek bekliyoruz. Yok anam 40 i beklemesin

@gsym @dondu kurt @emilyinpariss F Feyzacim nerelerdesiniz kızlar doğurdunuz gittiniz ses seda yok bebişler nasıl
Valla doğurunca hiç vakit olmuyor benim birde 3. bu diğerleri okula gidip geliyor çok zorlanıyırum üstelik yanımda annem varken haftaya gidecek napacagım bilmiyorum bebek iyi sarılık sınotdan döndük birkaç gündür çok gazı oluyor iki gündür uyku yok bana benim günler böyle geçiyor canım

Ben kullanıyorum zor oluyor ama öbür türlü hiç tutmuyor

Yarin taburcu olursun inşallah
Eve geçince rahatlayacagini düşünüyorum .

Çok şükür kavuştun yavruna sağlıkla büyüsün miniğim hayırlı evlat olsun inşallah

Hoşgelmiş sağlıkla büyüsün hayırlı evlat olsun inşallah

Kızlar ya bebiş emerken göğsüm çok acıyor her emişinde içim sızlıyor kolum sırtım her yerim çekiliyor normal mi sizde de oluyor mu
Benim ilk haftalarda memeyi aldığında oluyordu sonrasında geçiyordu ağrı değilde böyle çekilme gibi değişik bi histi ama şimdi geçti artık olmuyor

Benim ilk haftalarda memeyi aldığında oluyordu sonrasında geçiyordu ağrı değilde böyle çekilme gibi değişik bi histi ama şimdi geçti artık olmuyor
Bende baya baya ağrı oluyor canımdan can gidiyor emzirirken mastit olmak üzereyim nasıl atlatıcam bilmiyorum

Komple anestezi mi yoksa lokal anestezi mi yapıyorlar acaba?
Bir de vakumlu mu kürtaj oldunuz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…