2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Oh çok şükür haberini aldık. Hoş gelmiş bebiş sağlıkla büyüsün inşallah Ağrıların da yavaş yavaş azalacak yarına daha iyi olacaksın

Ay geliyor mu yoksa bebiş. Umarım yanlış alarm değildir doğurdum yazarsın hemen

Ayy bende 39+6 da doğurdum benimki de kızdı akşam çiğköfte yemiştim ertesi gün öğlen suyum geldi yengem de akşam kısır yemişti gece suyu gelmişti keramet bulgur da demek ki bi de bunu dene
Bulguru da deneyeyim hemen listeye aldım Yarın 39+6 oluyorum inşallah doğurcam hadi bakalım

Benim çevremde de genelde erkekler erken doğdu ama kızlar erken doğuyor diye bi inanış var bilmiyorum artık. Bence cinsiyetle alakası yok

Çok geçmiş olsun Bence doktorun haklı. Yarın gelir inşallah sütün. Bebiş nasıl? Sen nasılsın ağrıların ne durumda?
Bebiş iyi, benim de sancılarım azaldı, sondayi da cikarsalar daha da rahatlicam. Kalkıp yürüdüm az önce, yürümek iyi geldi. İki saatte bir kalkıp yurumemi soylediler. Sadece gaz geldiği an biraz zorlayıcı oluyor. Ama cikarabiliyorum şükür

Daha da iyi olacaksın canım. Bilinçlisin ne yapacağını da biliyorsun. Yarına daha da iyi olacaksın sütün de şarıl şarıl gelecek

Gözün aydın cnm Allah anali babali büyütsün

Benim ve ablamın açıklık varken verildi suni sancı, hiç yokken veriliyor mu bilmiyorum ama bence nst de sancı çıkıyorsa veriliyordur.
Bir arkadaş da yazmıştı sanki burada.

Ammaa ne açıklık ne sancı varsa napıyorlar 41 haftada filan hiç bilmiyorum, bilmek de istemiyorum

Soruyu yanlış anlamışım, vala çok sancı çekip hiç açılması olmayanlar var ya. O yüzden suni verince de kesin açılma yapacak anlamına gelmiyordur herhalde

Ben de bilmiyorum işte bunu. Açılmam olsun da suni isteyeceğim. Doktora da sormayı akıl edememişim ya dün.

Ben de bilmiyorum işte bunu. Açılmam olsun da suni isteyeceğim. Doktora da sormayı akıl edememişim ya dün.
Benim açılma sancı varken suni verdiler ama yine olmadı 12 saatte 1 cm açılmıştı sadece o yüzden suni alıcam açılma olacak diye düşünme canım işe yarayanda vat tabiki ama kesin olacak diye bir şey yok

Yok zaten açılma olunca suni isteyeceğim. Her beden farklı her doğum farklı. Ne olacağını bir Allah bilir. Oğlumda açılmam 2 cm iken suni verdiler 6 saatte doğmuştu oğlum. Her gebelik te farklı. Hayırlısı olsun. Sen de 12 saat iyi dayanmışsın maşallah.

Ben hastanede yattığımda oda arkadaşım suyu bittiği için acil doğuma alınmıştı. Hatırladığım kadarıyla önce açılmayı başlatmak için fitiller uyguladılar, bilmiyorum ne kadar ama bir miktar açılma olunca suni sancıya başladılar, bolca yürüttüler merdiven çömelme falan yaptırdılar, bu şekilde normal doğum oldu. Ama tüm süreç 2,5 günü buldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…