2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Sağol canım size de çok geçmişler olsun. Tek dileğim bebeğe bulaşmaması inşallah dediğin gibi sütüm korur büyüğü babası aldı öbür odada yaşıyorlar ben bebekleyim yılbaşına bile ayrı girdik 12 ye çeyrek kala kustu zaten bu kadar zor Yılbaşı gecesi geçirmemiştim inşallah geçecek bu günler Allah beterinden sakınsın dermansız dert olmasın da atlatacağız.. umarım doğum ve sonrası rahat geçer hasta olmazsınız canım dikkatli olun maske takın

Onlar 3. Ve 4. Doğumunu yaptı ben hiç kendimi onlarla bir tutmuyorum açıkçası. 2. Doğum bile bariz fark ederken 3le 4ün kolaylığını düşünemiyorum

Kuzum çok geçmiş olsun. Sakin ol stres yapma bu sefer sütün azalmasın. Oğlunu eşin acile götürse ateşi düşmüyorsa enfeksiyonu vardır şuan herkes hasta. Hemen tedavi edilirse bebişe de geçmez. Sen de maskeyle emzirirsen bir şey olmaz. Bebeğin yanına girerken temiz bir üst giy oğlunun yanında giydiğin kıyafetinle emzirme. Sen önlemini kendince al. Keşke elimden gelseydi yanında olurdum sana destek olurdum.

Kızlar bende biraz önce çok sancılandım yatıyorum şimdi benim öncesi sezeryan olduğu için buda sezeryan olması gerek perşembe yatcam hastaneye ama şimdi niye sancı yokladı gitti anlamadım 38+3 deyiz
Zaten haftası yeterince iyimiş, eğer perşembeyi bekleyeneyecek olursa da telaşa gireceğin bir durum yok, benim ilk oğlum 38+3 de almışlardı sezeryanla, bu seferki doktorum 39 a bekletiyor ama ben de hiç 39 u göreceğimi sanmıyorum nedense, sancıların artarsa doktorunu bilgilendirmeyi ihmal etme zaten sezeryan olacaksın bari normal doğum sancısını çekme

Çok geçmiş olsun. İnşallah kolay atlatırsin. Bebeğini de süt korur inşallah. Vitaminleri kullanmaya devam ediyor musun? O da güc verir sana .

Kızlar aman ada çayına çok yanaşmayın ,östrojeniçeren doğum kontrol yöntemlerine de süt üretimini baskılayabiliyor.

Nst içinde bazı cihazlar eski oluyormuş özellikle acilde kullanılan onlar etkileniyor ama yeni cihazlar etkilenmiyor . Bazen çeken kişi hareket edip sinyali bozduğumuz için oynama konuşma etme diyebiliyor malesef ben genelde uyukluyorum nst de

Çok geçmiş Olsun canım

Şimdi hepimiz duygusal bir dönemdeyiz ya kimseyi kırmamak üzmemek için yani. Haklısın herkes kaderini kısmetini yaşar. İnşallah grubumuzdaki tüm kızlar sağlıcakla bebeklerimizi kucağımıza alırız. Senin ilk sezeryanının üzerinden kaç yıl geçti? Yani ilkim sezeryan olsaydı ben de risk almaz tekrar sezeryan olurdum.

Bel ağrısı dün ve önceki gün bende de oldu. Kramp şeklindeydi. Ama kasıklara gelmediği için doğum sancısı olduğunu düşünmüyorum. Ben hala hiç sancı yaşamıyorum zaten. Hiç bebek kolaylıkla gelecek gibi hissetmiyorum bugün korku var içimde baya

Merhabalar kızlar, uzun süredir sessizce takip ediyorum doğuran arkadaşlarıma çok sevdindim sağlıkla büyütsünler bebişlerini, benim 2 ci oğlum 37+3 deyim bugün doktorum 39 a gün verdi ama nedense o güne kadar bekleyeceğini sanmıyorum, 8 ocakta ara kontrolüm var 12 ocakta doğum nasipse ilk doğumum kendi isteğimle genel antestezi ile olmuştu çünkü panik bir insanım dayanamam diye hiç sipinali düşünmemiştim, ve çok kolay ağrısız sızısız bir sezeryan geçirdim aynı gün akşamında ayağa kalkıp bebeğin altını değiştim falan derken benim için sezeryan çok konforluydu, o zaman 26 yaşındaydım yaştan mı doktorun elinden mi neden bilmiyorum çok kolaydı benim için, şimdi spinali denemek istiyorum bebeğin ilk anını görmek ve bebişe narkoz geçmemesi için, inşalalh başarabilirim 2 ci sezeryanler dahamı zor dahamı kolay tecrübesi olan anneler yorumlarınızı bekliyorum

Bu son zamanların korkusu hiç geçmiyor, hep birşey mi olacak korkusu yaşıyorum bende.Saglıcakla doğumlarımızı yapsaydık inşallah 2 gündür hafif adet sancısı yaşadım Bugün de sadece belimde ağrı var , birde Benim bebiş ters mecbur Sezeryan olacak , yarın doktoruma gideceğim artık beklemek istemiyorum bir iki güne doğum yaparım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…