2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
herkesin vücut yapısı farklı olduğu için normal doğum sancısı da farklı oluyor.kendim için şunu söyleyeyim normal doğum sancısı çektim erken doğum olduğu için ciğer geliştirici iğnenin süresini bekledik. Bu süre de normal doğum sancılarım başladı 24 saat çektim ara ara gelen sancıları sezaryen olacaktım başından beri ama çok korkuyordum beni alın sezaryene diyorum belime iğne yapsalarda hissetmesem diyordum sezaryenden sonra evet ağrım oldu sıkıntı yaşadım ama o doğum sancısı hepsinden kötü geldi bana tabi herkesin aynı olmaz

Evet kesinlikle her şekilde zor Bende sancıdan korktuğum için, planlı sezeryana döndüm. Hakkımızda hayırlısı olsun, sen ne güzel bebeğine kavuşmuşsun. Allah sağlıklı uzun ömürler versin canım

Benim sancılar yalancıysa en fazla 40 gördü sende bak bakalım bende kıyaslayayım ama devlette nst kağıdını vermiyorlar haberin olsun yanına tlf almaya çalış belki fotosunu çekersin ben çekemedim çünkü tlf yoktu yanımda

Canım kızlar yeni yılınız kutlu olsuuun
Hala doğurmayanlar da yavrularımıza sağlıkla kavuşalım, sağlıkla huzurla büyütelim, çok öok güzel bir yıl olsun
Sizleri seviyorum
2 Ocak ta doğuracağı belli olan tüüm arkadaşlara da şimdiden yarışmada başarılar diliyorum inşallah güzel güzel kavuşun bebişlerinize

Kızlar sizde küçük tuvaletinizi yaparken kasıklara batma oluyor mu benim artık iyice arttı önceden önemsenmiyordu ama şimdi baya ağrılı oluyor

Haa bunu söylediğin iyi oldu, bilmiyordum kağıdı vermediklerini, ben de kağıdın ekran görüntüsünü doktoruma atarım diyordum. Fotoğrafını makineden çekeyim bari

Tedavi seçme hakkın var istemiyorum dersen bakmazlar bence nstye alırlar kı hemen onu bilemiyorum ama

Ben sürekli baktım kaç çıkıyor diye. Görüyorsun zaten ama kağıdı da hep veriyorlar bana.

Hadi bakalım. Çokk kolay bir doğum olsun inşallah

Nst de oynama mi dediler telefonla? Ben Ümraniye eğitim araştırmanın acilimde girdim iki defa nst ye. İkisinde de bişey demediler. Mesaj yazdım, telefonda konuştum. Etkiliyo muymuş sonucu?

Tedavi seçme hakkın var istemiyorum dersen bakmazlar bence nstye alırlar kı hemen onu bilemiyorum ama
Şansımı denicem bı, alttan muayene için de hazırlandım, nst de yüksek sancı çıkarsa o zaman kabul ederim açıklığa bakmalarını, ama nst ye hiç bakmadan direk muayene istemiyorum, daha sancılarım gerçek mi yalancı mi olduğunu bilmeden gerek yok derim. Onlar da sen bilirsin derler tabi

Nst de oynama mi dediler telefonla? Ben Ümraniye eğitim araştırmanın acilimde girdim iki defa nst ye. İkisinde de bişey demediler. Mesaj yazdım, telefonda konuştum. Etkiliyo muymuş sonucu?
İlk hamileliğimde telefona izin verilmiyordu etkiliyor diyorlardı, bunda bişey demediler. Elimdeydi iki defasında da. Hemsireden hemşireye değişiyor olabilir. Bazıları çok mukemmelliyetci oluyor.

Ben gittiğimde önce tüm muayeneleri yapıp en son nst ye aldılar. Ultrason ve açıklık baktılar önce.

Ben de bı vlogda gormüstüm. Enerjinizi bağırarak harcamayın. Ikının diyordu sancı geldikçe. Çünkü sancı gelince ıkınmazsan acıklık cok artmayacağı için daha fazla sancı gelmek zorunda kalacak diyordu.

Tetikleme ihtimali var diye biliyorum ama illa da tetikleyecek diye bişey yok. Daha önce yaptırmış mıydın

Evet oynama dediler ben neden diye sormadım valla o panikle bide kimse yoktu ya yanımda aşırı heyecanla ne deseler yaptım her yerde farklı demek ki mesela bana kağıdı vermediler ama Tatlizarafet ona vermişler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…