2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Lazeri araştırcam umarım fotolarla oynanmıyordur çoğu yer güzellik merkezi bunu yapıyor çünkü hani ben şuna gittim şöyle %90 geçti diye referans olsa en azından
Ben gitmedim, ilk hamileliğimde çatlak oluşmadı ama lazer ile izlerin çok azaldığını arkadaslardan duymuştum. Dermatolog bı arkadaşım var, baya isim yapmış bı doktor, onun kliniginin adını sana özelden yazabilirim istersen. Dediğim gibi lazer ile çatlak tedavisi yaptırmadım ben orada ama başarılı bı hekim olduğu için orası aklıma geldi
Sen de araştırır soruşturur ona göre karar verirsin. Ama içine dert olmasın cilt tedavileri eskisi gibi değil artık, neredeyse yüzde yüz çözüme ulaştırılıyor

Ahahahaa sesli güldüm yaaa kurcalanasın varmış
Hahaha ya cidden bu son aya kadar sanki yeterince ciddiye almamisim yaa olayın bu kisimlarini niye kimse pek anlatmiyor sanki 3-5 kez kontrole gidicez sonra hop dogucak bebekle saadet pozu vericez diye dusunuyordum kurcalanma yoktu planlarimda

Hahahah evet gulmekt tetikliyor denmisti dün sanki burda ya kıyamam az daha dayansin bebiskolar inşallah

Hayır bu haftalarda açılma olmaması gayet normal, 38 den sonra açılmaya başlamak daha olağan. Acele etme daha vaktin var

Valla çok mümkün ama sizin avantajınız başka çocuk olmaması. Eşim beni unutabilir mesela kıza koş oğlana koş derken bi bakmışsın binip gitmişler ben evdeyim

Eve gidiyorum kızlar ilk doğum olduğundan zırt diye gelmeyecek bebek dedi ama acil durumda hemen gel dedi ve gidiyorum Eve. Sevindim mi üzüldüm mu bilemiyorum parmaklandigimla kaldım yani ajshsjshsh
Hahah ay ben kaçırdım dışarıdaydım bugün 6 hafta sonra gezdim ne dedi doktor? Açılman var mıymış? Anlat hemen

Daha önce bi arkadaş daha kafası büyük demişti, ona da söylemiştim bak acun ılıcalıya diye. Onunda kafası büyük yani tamamen yapıdan kaynaklı olabilir. Normal doğuma engel olur evet ama başka birşey çıkmaz diye düşünüyorum. Çok kaygılanmakta iyi değil, eğer doktor çok önemli diyip üstünde durmuyorsa sende durma.

Sorma valla bastırdı sanki yukarıdan iradem dışında oldu herşey Anlıyorum içerde sıkışıyorsun da anneye de bu yapılır mı
Şimdi bişey anlatcam
İlk doğum cahillik cehalet ne ararsan var. Neyse doğumu yaptım, eve geldim. Allah Allah bi gariplik var ama ne? Çözemiyorum da. Neyse uzuuuunnn saatler tuvaletimin gelmediğini fark ettim ben. E bi zahmet gideyim de işeyeyim dedim. Ayağa kalktım ki annemlerde kalıyordum o sıra. Ayağa kalkmamla bişey foşur foşur akmaya başladı. Babam karşımda, erkek kardeşim karşımda, annem karşımda. Şimdi herkes bakıyor bu ne diye ama çözebilen yok ailede kimse normal doğum yapmamış. Dedim ki aaa ne biçim suysa doğurdum geldim hala suyum geliyo ne değişik bi olaymış normal doğum. Annem de aaaa demek ki su anca boşalıyor falan dedi ve ben dahil herkes ikna oldu suyum geldiğine. Sonra birkaç saat sonra tekrar tuvalet için kalkınca yine bişeyler foşurdayınca ben durumu çaktım, çaktım da nasıl söyliyim şimdi ben az önce evinizin ortasına işemişim diye. Yine çaktırmadım. 3. Ye artık yine aynı olay olunca dedim anne baba, sakin olun bişey dicem. Benim suyum gelmiyo ben işiyorum o an bi gözler kan çanağı gibi oldu ikisinin hemen halıları falan toplayıp yıkamaya gönderdiler bende ben artık evime gidiyim diyip daha kalacakken kısa kesip evime gittim Neden anlattım bu olayı? İlk doğumdan sonra mesaneye doğum esnasında falan fazla baskı olursa birkaç gün idrar tutamama, kaçırma gibi durumlar olabilir. Sonradan toparlıyor siz benim gibi su sanmayın diye belirtmek istedim tabi biraz da gülün diye

euthyrox kullanan var mı 50 ilk kullanıyordum geçen ay 1.6 çıkmıştı bugün sabah yine baktırdım 3.9 çıkmış gebelik son aylarında normal mi

Sezaryende de oluyor bu sondayı çıkardiklarinda hastanede yataktan kalkınca WC ye kadar hepsi bitiyordu

Daha önce karın değil ama bacakta oluşan çatlaklarımı henüz kırmızı iken lazerle yaktırmıştım büyük oranda hiç iz kalmadı. Ama o zaman doktorum kırmızılık geçince bir işe yaramaz demişti o sebeple şu an uygulanabilir mi sonra da etkisi ne olur bilemedim

Hahah ay ben kaçırdım dışarıdaydım bugün 6 hafta sonra gezdim ne dedi doktor? Açılman var mıymış? Anlat hemen
Askom kanama alani yokmuş ve acikliga bakti aciklik sifir hiç yoktu. Nst ye gir gene bi bakayım dedi çok hafif sancı çıkmış nstde gene açıklığı teyit edeyim dedi emin oldu hiç bi doğum belirtisi yok şu an diye geri gönderdi sen nereleri gezdim oh Sefan olsun bebişim

Kızlar benim eşimin de kafası büyük ikizlikten dolayı sanırım omuzları daha dar ben sorgulamadim hiç ya bana da dedi Dr kafası 2 hafta önde dedi. Ne gibi sorunlar oluyor ki? Bu arada 34 haftalığım ben şubattan geliyorum ama sizi okumak da çok zevkli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…