2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Yani nişan olabilr dedi ama başka bi belirti yok şu an doğum görünmüyor gibi ama nst den sonra anlayabiliriz sanırım daha net ay alttan muayene hiç hoşuma gitmedi ühühü
Canım ya korkma hiç artık her an olabilir. Ben de baya korkuyorum ama bi yanım da olup bitsin artık istiyor. Bakalım Nst nasıl gelecek. Bekliyoruz sonucunu

Kızlar biraz tatsız bişey geldi başıma. Foşurt diye idrarımı kaçırdım resmen. Tuvalete tam giricem hangi akla hizmetse bi su içeyim önce dedim. Tuvaletin önünde manevra yapmamla boşaldı resmen. Su gelmediğine de eminim çünkü sıkışmış durumdaydım. Normal zamandaki gibi tutamıyoruz sanırım sıkışınca hemen gitmek lazım. Kendimi çok aciz hissediyorum ya kötü bi duygu

İyi ki evde olmuş canım, ben çok korkuyorum bu tarz bişey okulda başıma gelirse diye. Bizde kadın ağırlıklı ve sadece bir tane WC var. Her tenefus kapıda bekliyorum. İllaki dolu oluyor. Böyle bişey başıma gelse tayin isteyip gitmek zorunda kalabilirim

Canım ya korkma hiç artık her an olabilir. Ben de baya korkuyorum ama bi yanım da olup bitsin artık istiyor. Bakalım Nst nasıl gelecek. Bekliyoruz sonucunu
Ben de artık bir an once kavuşmak istiyorum ama o ellenme kısmı ay ne bileyim sinirimi bozdu ühühü bi de diyor ki doktor e alisin artık Doğurana kadar alttan bakilacak artık hep acikliga vs

Ya sacmalama umrunda bile olmasın tam zurnanın zırt dedigi yerdeyiz tabiki işemek de en doğal hakkımız yani suyun gelmediğine eminsen çişi boşver gitsin

Neden tayin istiyorsunuz altıma işedim de daha burada duramam

Ben de ona şükrettim zaten iyi ki evde oldu diye. Dışarda da gezip duruyorum hala sanırım eve kapmam gerekiyor artık. Ne olacağımız belli değil Senin izin ne zaman başlıyor

Ya sacmalama umrunda bile olmasın tam zurnanın zırt dedigi yerdeyiz tabiki işemek de en doğal hakkımız yani suyun gelmediğine eminsen çişi boşver gitsin
Ay ne bileyim bebekliğimden beri ilk defa çişimi kaçırıyorum sanırım kötü hissettim yine de senin Nst noldu bekliyor musun hala

Ben de artık bir an once kavuşmak istiyorum ama o ellenme kısmı ay ne bileyim sinirimi bozdu ühühü bi de diyor ki doktor e alisin artık Doğurana kadar alttan bakilacak artık hep acikliga vs
Benim doktorum çatı muayenesi de yapmıyor. Sancı falan olmazsa alttan bakmayacak sanırım hiç. Yapsa rahatsız olmazdım ama. Vajinal ultrasona çok girdim. Cihaz yerine el giriyor çok da önemli değil bence

Bana da doktorum aynısını dedi açıklığa karından bakamayız dedi. Hatta doplerle de alttan muayene ile bakamayız elle muayene ile anlaşılır dedi

Ocak 4 te 37+0 oluyorum. O gün basliyor. Yılbaşından sonra da okuldayim yani. Ne bitmez hamilelik
Bir hafta varmış daha ama zaten 3 gün tatil oluyor. Kolayca geçsin mesailerin evinde bebişi bekle artık. Bana da hamilelik çok uzamış gibi gelmeye başladı. 2023 hayatımın en uzun yılıydı sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…