2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
vallahi seninki benimkinden takıntılı çıktı cumartesi bütün avm yi talan ettik bi ayakkabı buldu sonunda aynısından 3 çift istedi neyseki sadece bitane kendi ayak numarasından varmış. Hayır yani napıcanız 3 çift aynı ayakkabıyı. Renk model bişey değişik olsa anlıcam çeşit çeşit giysin. Tommy hilfiger dan bi tişört beğendi aynısından çift çift aldı aklım almıyor yani benim bunları. Ama malı kıymetli değil bişey o an beğenir alır sonra o aylarca dolap bekler en sonunda da yeğenlerine verir geçer hiç giymediği kabanları ayakkabıları var. Değişik tipler

Anlatsam roman olurama kenside diyor kabullenmis halini

Benimkide sığmıyor biraz üste doğru atınca kendini puset geriye devriliyor bu ay son sanırım şu puset işleri önümüzdeki ay oturtcamda zaten normal bebek arabasının oturmalı kısmına döncem evde pusetle takılıyoduk oda sıkıntılı olmaya başladı

Kiz seninki bir degisik.foligi fazla seninkinin sanirim:) nazar degmesin baya onden onden gidiyor benimki daha donemiyor bile dogru duzgun,yeni yeni basladi...

Normal bebek arabasinda yapabilirler sanki dimi yani kademeleri oturur pozisyona mi geliyor puset gibi olmuyor mu onlar? Denemedim ben hiç ama bizimki de pusetine sığmayacak gibi bir aya kadar

Evet ya aklım çıktı artık pusette yalan oldu dediğin gibi zaten bizimkini koltuğa koyduğumda desteksiz oturuyor(sırtını yasliyorum tabiki bi o desteği var)

Kiz seninki bir degisik.foligi fazla seninkinin sanirim:) nazar degmesin baya onden onden gidiyor benimki daha donemiyor bile dogru duzgun,yeni yeni basladi...
Ben folik asiti bi ay kullandim eğer tam kullansaydim düşünemiyorum ne olurdu

Şuan göçeğe bakiyorum . Denizi güzel bi yer bakiyorum . Ama Antalya otellerı gibide olmuyor. Antalya’nın denizi çok tuzlu olmasaydı direk gıderdım Antalya’ya
Evet Antalya denizi öyle maalesef. İzmir’de biz ekmeksiz plajına gittik. Hayatımda gördüğüm en harika temiz deniz oradaydı. Aşırı temiz bir su ve plajı harika

Ya gerçekten zor bir durum kaynanayla altlı üstlü oturmak. Özelin olmuyor. Her çağırdığın misafire o da gelir; sizi Çağıran ayıp olmasın diye onu da çağırmak zorunda. Bir yere gitseniz kadını evde tek bırakıp gezmeye vicdan razı olmaz. Yani çekirdek aile kalmanız imkansız oluyor
vay be , hayata bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…