2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Yaa evet regular fit.ama bi pamuklu kumasli vardi.onu ariyoruz 1 kere geldi birdaha yokkumas begenmiyor adam....bide simdiki kesimlerde degismis.yakasi bilmem ne olmus.tovbe yeni birsey begendiremiyoruz.almiyor.alip bise sunu deneyeyimde demiyor.bizde il disina ciktigimizda tum magazalaru gezdik.zaten biz alirkende outlet idi urun.ayakkabida secici ,gozlukte secici.ya 1 yil sapka aradik sapkastandartini asla bozmuyor.gecen dedim ki dede olunca da mi bunlari giycen ne ara zevkin degisecek ben anlamadimki.evet diyor.mesela suan lwcdan 2 yil once aldigimiz bir corabi ariyoruz

Bende bekarken çok büyük konuşurdum . İkizler burcunu hep es geçerdim tanişmaya layik bile bulmazdim şuan kocam ikizler çok değişik bi tür
Ay bende babamdan filan biliyorum aşırı yoruyolar insanı ya Allah yardımcın olsun
Bencede canım bir gün de alıp gelmedi elinde çiçek dışında
Bence çok bişey istemiyoruz ama onlar bunu anlamıyor

Cnm o pamukluyu bi bulduk başka bir model altında üretilmiş slim fit dıye ama bır ay önce yüne değişti bulunca derım sana çorapta siyah dimi yazısız desensiz . Gecen gün gidip 50 tane alcaktım sinirden .

Ya bana bi kazak almis icinden gelmis bana yakisir diye.kazak ck guzel amenna ama yemin ediyorum icinde kayboldum.ben 160 bisey im.ilk cok hevesli diye cok begendim falan dedim.biyere cikcaz diyorum ne giysem? Onu giy.ben baska birsey giyiyorum.sonra yine onu giy onu giy en sonda dedi niye giymiyorsun.dedim askim sen karinin 160 oldugunu bilmiyormusun? ben onu giydim 1 kez. ofiste caliscam kollari ellerimden asagi sarkiyor.bide genis agzi kolunun katlanmiyor.cinnet gecirdim kazak yuzunden claisamiyorum klavyede cidden.

Hepsini cekip atcam sana

Çorap mı beterin beteri var haline şükret dostum dedim şuan kendime

Çorap mı beterin beteri var haline şükret dostum dedim şuan kendime
Ya gulumsebebek hersey inan hersey..dolabi hep ayni kalsin istiyor bazen yeni birsey katiyoruz zar zor ama oda ayni kalsin istiyor.herseysen yedekli aliyoruz.bel cantasi ve omuz cantasi aldik biri marmaris biri ayvaliktan.alirken takarmi emin olamadi.geldi cok sevdi cantayi.ayvaliga gittik bu yil sadece o cantayi almak icincokladi rahatladi malida cok kiymetli oluyor haliyle.decathlondan ayakkabi aldik.3 tane sonuncuya gectik.o renk uretim bitmis.simdi ayakkabi bakiyoruz.boynerden ofiste cek geliyor bize.hicbirsey alamiyor cek bakiyesi ile hediye aliyoruz baskalarina

Sıcaktan mahvolmazsınız inşallah biz akşam dışında çıkamıyoruz benim bile sıcaktan nefesim daralıyor çok kötü yarım saat dur sıcak çarpıyor
İnşallah Kasım 2023te aldık düşün çok darlanırsak lobide falan takılırız otel zaten bayağı büyük Yemek bulaşık temizlik falan yok ayol sırf bunlar için bile gidilir
Kız 22 olsa olmaz mı işin şakası bi yana 14 ayarlar daha güzel
Ben ajda bilezik seviyorum şöyle şıkır şıkır 30dan sonra altına düşüyor insan

Hiç anlamıyorlar kendimiz seçince de anlamı kalmıyor

Arabayı yeni aldık o da olmaz haklısın o konuda valla
Benimde doğum hediyem arada kaynadı gitti bak iyi hatirlattin
Kızlar doğum hediyesi ne alındı sizlere???
Ben dyson airwrap istiyordum aslında ama saçlarım dalgalı ve kabarık denemeden emin olamadım tutar mı diye o yüzden alma dedim o da akıllı saat almış iyi oldu ama telefonu sürekli kaybediyorum evin için saatten konuşuyorum
Bi ikimiz kalmişiz tatile gitmeyen
Aynen ya hadi bi cesaret gidelim

genc-anne canimm yaptırdım ben sünneti. Harika geçti, bebiş şükür hiç ağlamadı. Doktor çok bilgili ve 4 hafta telefon üzerinden çocuğu takip edeceğini bir kerede muayeneye cağıracağını söyledi.
Ben biraz korkuyorum oraya dokunmaya kayınvalidem ile eşim degistirdi kremlerini sürdüler hep. Bebek şimdi calpolden bayıldı biraz, gün boyu uykulu gibiydi.

Kızlar piyanolu oyun halısı alıp memnun olan var mı bir tane aldım berbat bir şey ya vidaları çıkıp duruyor sürekli sinirlerim bozuldu
Ben aldım canım, bebek seviyor ama çıngıraklı şerit kısmı egiliyo sürekli elimle tutmak zorunda kalıyorum. Bide o şerit kısmı sürekli sallamamı istiyor, şıngırdasın diye

Kızlar piyanolu oyun halısı alıp memnun olan var mı bir tane aldım berbat bir şey ya vidaları çıkıp duruyor sürekli sinirlerim bozuldu
Fisher Price olankini aldım. Ana kucağina koyuyorum üstünede o sallanan kısmı ve aynayı denk getiriyorum . Vidaları takmadım. Halıda bebeğin sırtı ağrir dıye sermedim . Bebek baya oyalanıyor. Özellikle aynada. Piyanoya gelince pek dikkatını cekmedı

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…