2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Aay ben de bileklik derdim eğer gidip begenebiliyorsan bileklik eşim doğum hediyesi istediğim seti alacaktı ama ben hala bir şey beğenemedim böyle istiyorum istiyorum tamam diyor sonra ben bakmıyorum sen öyle değilsen bileklik aldirabilirsin

Benimki daha kötü desem benimki sadece siyah tişört siyah bi pantolon ve belli bir ayakkabi giyor . Ve aynissi olmazsa giymiyor . Gel buna sürpriz yap şimdi.
Daha kotu degil.esim tek bir model ve renk tshirt giyiyor.kesim delisi.mavide bulduk diye 3 yil.once tum mavi magazalarini gezip kalan tum tshirtleri aldik.dusun.gecen diyrki keske daha fazla alsaydik(15 tane almisizdir) yani model kesimde cok onemli onun icin.ve ben ne o model ve kesimin ne oldugunu kac yillik karisiyim hala anlamiyorum.tam diyorum bu benziyor.kumasi kotu boyu kisa uzun yakasi soyle degil, kollari uzun kisa falan.hala o 3 yil oncekini ikame edecek 1 tshirt bulamadik.elde 5 tane falan kaldi.onlarda bitince napcaz bilmiyorum.

Benimkide öyle parayı verim sen al istedigini
Diyor bende sevmiyorum öyle
Ay dimi ama ya. Bende topuk dikeni var ( teşhisi Google koydu) geçen işte o crossları görmüş tabanı çok iyi evde giyersin topuklarına iyi gelir belki diye düşündüm aldım dedi. Bu benim için en pahalı hediyeden daha kıymetliydi. Hani biyerde bişey görüp aklına gelip düşünüp alması daha önemli. Yoksa beğen alayım, parayı vereyim git istediğini al. Bu hediye olmuyo bencede

Simdi gitsem desem askim bana dogum hediyesi almadin.derki e hadi bisey begen kendine al askim hesaptanhic tadi kalmiyor olayin
Ahahaha eşim bana beğenmiyorum diye 4 çift ayakkabı aldi doğum günümde, 4'unu de beğenmeyip yolladım evlilik yüzüğümü ayarından karatına kendim yaptirmistim taşını bile ben seçmiştim eşim almıştı ben alır mıyım hiç sana bir şey hep geri gönderiyorsun beğendiğini şöyle alalım ben de kendimi ayarlayayim ona göre diyor

Bide derler ki kadınlar bişey beğenmiyor. Asıl erkeğin takıntılısı kötü. Yok yakası kötüymüş yok atlet kenardan görünürmüş yok pantolonun paça numarası uygun değilmiş hani marjinal bizdik

sanada diyorlar mi başka birşeyi yok mu . Bazen hepsini alip çöpe atasim geliyor . Hep ayni görmekten biktim . Birde ikizler burcu renkli olur derler

sanada diyorlar mi başka birşeyi yok mu . Bazen hepsini alip çöpe atasim geliyor . Hep ayni görmekten biktim . Birde ikizler burcu renkli olur derler
Artık alıştılar da mesela bi düğünde filan diyolar gene siyahlarla mı gelecek bu diye benimki bir günle ikizleri teğet geçip yengeç olmuş. Acaba ikizleri mi taşıyor

Ay benimki de tam tersi her şeyini ben alırım bir tisort markasınin abartmıyorum 20 farklı rengi vardır. Bir indirim oluyor farklı markada aa bu renk var bu renk var oluyoruz. İş arkadaslari sordu Allah aşkına bu tişörtlerin kaç rengi var diye geçenlerde toplantılarda giysin diye bir siyah keten gibi klasik pantolon aldım, bir siyah Jean aldım, aldığım klasik pantolonun köyü lacivertini, jeanin de koyu mavisini aldım kargo geldi bu ne bu pantolonların hepsi aynı renk diyor diyorum birisi Jean birisi klasik giyince ikisi de siyah diyor ben de renk beğendiremiyorum

Haydaaa yaranamıyosun da adamların her türlüsü sıkıntılı ya valla bak. iyiki renkli giymiyoda uğraşmıyorum don çorap atlet aldığıma dua etsin

Beni tarif etmişsin bana bırakıyor seçimi ben begenene kadar yıl atıyor

Kiz ayni ayni bizimde mavi ayni mavi pantolon tişört . kumaşi değişiyor diye gezmediğimiz mavi kalmadi bazen il dişi yapiyoruz kiz sizde regülar fit mi ariyorsunuz yoksa ayy kocamin ikizini buldum benide kendisiyle her alişverişine getirdiği için her ayrintisina kadar biliyorum .yaa alti üstü bir tişört yok tok kumaş olcak boğazi yuvarlak olcak bildiğin atlet ha atlet yani

Kiz bizim 20 Haziran bir gün yengeci teğet geçmiş
Anaa bizimki 21 Haziran gece sabaha karşı doğmuş 22 Haziran olmuş aslında yani. İlk tanıştığımızda 21 Haziran diyince koşarak uzaklaşacaktım ikizler bu beni delirtir diye

Anaa bizimki 21 Haziran gece sabaha karşı doğmuş 22 Haziran olmuş aslında yani. İlk tanıştığımızda 21 Haziran diyince koşarak uzaklaşacaktım ikizler bu beni delirtir diye
Bende bekarken çok büyük konuşurdum . İkizler burcunu hep es geçerdim tanişmaya layik bile bulmazdim şuan kocam ikizler çok değişik bi tür

Bencede canım bir gün de alıp gelmedi elinde çiçek dışında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…