2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Bi ikimiz kalmişiz tatile gitmeyen

Araba aldır cnm çitayı yüksek tut bu devırde çok isteyen kiymetli anacım bizimki saha doğum hedıyesı almadı şaka gıbı
Bizde durumlar daha komik.birbirimize birsey almayi biraktik cunku o kadar tarzimiz farkli kisonra onu niye takmiyon bunu niye giymedine dondu iş.simdi o begeniyor diyorum dur ben sana bunu hediye alayim.oda bana ayni sekilde.ama hic hediyelesmis gibi de hissettirmiyor haliylezaten butceye ben bakiyorum(finansci olmanin dezavanraji) tek kredi karti kullaniyoruz.supriz gibi bir durumda olamiyor haliyleoldugu gibi kabullendim hahahahah

Arabayı yeni aldık o da olmaz haklısın o konuda valla
Benimde doğum hediyem arada kaynadı gitti bak iyi hatirlattin
Kızlar doğum hediyesi ne alındı sizlere???
2 tane yirmişer gram bilezik. Bende bilezik sevmem de altın altındır diyip sustum doğum günümde de alyansımı değiştirdi

Benimki daha kötü desem benimki sadece siyah tişört siyah bi pantolon ve belli bir ayakkabi giyor . Ve aynissi olmazsa giymiyor . Gel buna sürpriz yap şimdi.

Hiç hesapla kitapla uğraşmam gelir gideri de bilmem elektrik faturası filan e fatura ya onu bile bilmem. Geçen burda konuşulmuştu ozaman merak edip sordum artık iş güç te yok ya hepten sadece harcama kısmındayım. Bunlara rağmen bizde pek hediyeleşmeyiz tarzlarımız tutmuyor. Geçen geldi heyecanla alyans görmüş çok beğenmiş onu alalım gel diye gittik kuyumcuya. Asla ama asla tarzım değil ben sadelerin kadınıyım. Ama hadi heveslenmiş kırk yılın başında diyip sustum cafcaflı değişik bi alyans kullanıyorum şuan ah dur hakkını yemeyeyim bide cross almış tabanlı kalınlardan kafam kadar ayağımda taşıyamıyorum ama yine sustum hediye almış adam kaç sene sonra bunlar haricinde tamamen siz gibiyiz bak beğen alalım modu

Benimki daha kötü desem benimki sadece siyah tişört siyah bi pantolon ve belli bir ayakkabi giyor . Ve aynissi olmazsa giymiyor . Gel buna sürpriz yap şimdi.
Kızzz aynı aynı vallahi bi ayakkabısı değişiyor. Ayakkabı takıntısı var kolay beğenmiyor. Aldığı siyah pantolondan 8-10 tane alıyor yıkıyorum yıkıyorum giyiyor aynı tişörtten de yine 8-10 tane. Bacısı ben lohusayken ütü yaptı da evde içim karardı kendimi tekstilde hissettim hep aynı pantolon hep aynı tişörtü ütülüyomuşum gibi diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…