2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
sehrinizde otel tutsun 1 gecelik masaj ve spa merkezli.o odada bebegi eğlesin sen tadini cikar...sabahina guzel bir kahvalti
Bide ekleme yapayim.instagramda foto at masaj yaptirirken, elinde icecekli falan..sadece kaynana na aç fotoyu@cesursavasci

Bide ekleme yapayim.instagramda foto at masaj yaptirirken, elinde icecekli falan..sadece kaynana na aç fotoyu@cesursavasci
Kaynanamin orda internet çekmiyor şansıma atsam da göremez
Tatil istedim ben eşimden zaten ona gitcez başka bir şey iste dedi

Ah hasta olmasinlar, savas, deprem onlara dokunmasin..cok isterdim tum dunyadaki bebekleri koruyacak gucum olsunhepsini kanatlarim altinda saklayayim
Bendeeee gerçekten çok aşırı üzülüp ağlıyorum özellikle çöpe atılan bebeklere apayrı ağlıyorum.. off keşke öyle bi gücümüz olsa eşimden bunu yapmayı dilerdim bak elinden gelebilseydi eğer

30 una merdiven dayamış çocuklu çocuklu kadınsın alış artık altın işlerine

Zaten hassasim ben bebek ve cocuklara karsi.yillardir farkli farkli yardim kuruluslarinda gonullu faaliyetteydim.ama simdi annelik ile beraber oyle katlandi ki.eskisi gibide olamiyorum.yani biraksan artik cidden her ihtiyaci olani eve getircem.oyle bir kafadayim.koruyucu aile dusunuyorduk esimle ama simdi yurtdisi olayi o isi sekteye ugratti.insallah bir gun nasip olur

Evet öğleden sonra ateş de başladı canım. Delik deşik ettiler çocuğu
Ay seni çok iyi anlıyorum şuan içim gitti damar bulamıyorlar çocuk ağladıkça damarlar daha çok kayboluyor tenin rengi değişiyor eş ayak delmedikleri yer bırakmıyorlar kıyamam ya

Annelikle beraber gerçekten benimde bakış açım çok değişti hastanede bebek ağlasın benimde aglayasim geliyo benimde canım yanıyor.. eskiden olsa üzülürdüm ama gözlerim dolmazdi ayy seninde yeni hayatın inşallah daha güzel olur şimdiki hayatından artık oralardan resimler atarsın bizlere

Dur kiz daha gitmiom vize işi zor

Araba aldır cnm çitayı yüksek tut bu devırde çok isteyen kiymetli anacım bizimki saha doğum hedıyesı almadı şaka gıbı
Arabayı yeni aldık o da olmaz haklısın o konuda valla
Benimde doğum hediyem arada kaynadı gitti bak iyi hatirlattin
Kızlar doğum hediyesi ne alındı sizlere???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…