2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Hakkınızda hayırlısı neyse o olsun inşallah

Anladım canım Rabbim yar ve yardımcın olsun sıkıntılı durum gerçekten hele öyle bi kaynanayla. Tövbe Yarabbim hani kimin önce gideceğini Rabbim bilirde bu kadın ölmeden de sana o evde huzur yok galiba

Kızlar hastanedeyiz ateş 38 gördük. 3 aydan önce riskliymiş. Kan aldılar damar yolu açmakta zorlandılar. İdrar bekliyoz birde kan sonuçlarını. Bebişlere çok iyi bakın
Yaa gündüz sadece öksürük var diyordun ateşte mi başladı inşallah yatış filan durumu olacak kadar bişey yoktur canım

Kızlar hastanedeyiz ateş 38 gördük. 3 aydan önce riskliymiş. Kan aldılar damar yolu açmakta zorlandılar. İdrar bekliyoz birde kan sonuçlarını. Bebişlere çok iyi bakın
Ohaaa kusura bakma cankm yeni gördüm seni bir şeye etiketlemistim özür dilerim.. inşallah en kısa zamanda iyileşir sonuçları mutlaka yaz

Kız 22 olsa olmaz mı işin şakası bi yana 14 ayarlar daha güzel
Evet daha güzel 22ler kopkoyu sarı yatırımlık olsun diye onu ister erkekler ama ben bileğime taktığı şeyi yatırım olarak görmesini istemem şahsen, satılacak bi şey olarak görmemeli ajsjsj

Evet daha güzel 22ler kopkoyu sarı yatırımlık olsun diye onu ister erkekler ama ben bileğime taktığı şeyi yatırım olarak görmesini istemem şahsen, satılacak bi şey olarak görmemeli ajsjsj
Kesinlikle de benimki zaten daha önceki bilekliğimi bile satmıyor diyorum artık beğenmiyorum yok neymiş anısı varmış o bana aldığı ilk bileklikmis

Çok geçmiş olsun canımm ya yatış mı yaptınız düştü mü ateşi, Allah şifa versin inşallah

Annesine soybağı reddi davası açtığı mahkeme kağıdını hediye edebilir. Eminim diğer tüm hediyelerden daha çok sevinirsin
Şaka bi yana bende altın tarzı bişeyler isterdim kolye bileklik kelepçe filan

Bak hele bak bak Antepli kendini nasıl belli ediyor. 22 ayarlar koyu sarı filan

Bebege birkac saat baksin.sana da guzel bir masaj spa havuz hediye etsin bir annenin en cok ihtiyac duydugu sey
Bebege bakiyor spa masaj havuz fikri de güzelmiş bak
Zeki kadın seniii direkt bayıldım hediyeye bende çok garip bi insanım taki takmayı sevmem bi taktığım halka kupedir zamanında altın bileklik almıştı sevmiyorum kullanmayi ama kolyeye şans verebilirim artık bi taki takmaya basliyim yavastan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…