2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bana 2 Nisan kese için demiştik. Bugün kese gördük. Kalp atışı için 8 Nisan gün verdi. Sanırım 2 Nisan erken canım ya. Aynen öyle kalp atışı duyana kadar rahat yok bize

Kese görüntüleri var mı canım. Ekledim ben gördün mü

Kese görüntüleri var mı canım. Ekledim ben gördün mü
Ben almayı unuttum görüntüyü biz başka yere gitmiştik karından baktı kese falan yok dedi ben başladım ağlamaya sonra başka yere gittik orada alttan baktı görünce keseleri rahatladım görüntü almayı soracaklarımı bile unuttum

ben varım sizde kullanıyorsunuz sanırım ya da bıraktınız mı transferden sonra
Kullanıyorum evet. Anksiyete var bende ilaç da kullanıyorum bırakmam pek mümkün değil. Ama böyle herkes çok sağlıklı şeyler yazınca yediklerini mesela anksiyetem tuttu benim tekrar.

Gıttım canım sukur gördum keseyı kalp atışını duyamadık haftaya ınsaAllah
Ben de normalde haftaya randevu almıştım ama yarın gideceğim ağrım çok oldu tek taraflı olunca da korktum hemşireler normal ama doktorla görüşün isterseniz dedi isterim dedim inşallah yarın ben de görürüm bebeği gördünüz mü yolk sac filan ?

Kullanıyorum evet. Anksiyete var bende ilaç da kullanıyorum bırakmam pek mümkün değil. Ama böyle herkes çok sağlıklı şeyler yazınca yediklerini mesela anksiyetem tuttu benim tekrar.
Ben hem sağlıklı besleniyorum hem sigara içiyorum doktorum da kızıyor ama tüm hamileliği boyunca sigara içen tonla tanıdığım var tabi riski çok fazla bırakabilen bıraksın kesinlikle ama ben bırakamıyorum bazı günler 5 bazı günler 10 içiyorum test günü sonucu beklerken 15 tane içmişimdir yarın kese görmeye gidicem inşallah ama bi terslik olduğundan şüpheleniyorum kendi kendime bugün de çok içtim yoksa ağlamaya başlarım bir de sigara stresi istemiyorum ne yapayım

İnanın elinizde olmadığının farkındayım. Bende bir de anksiyete var çarpı iki olarak stres yapıyorum. Hiçbir anne vicdanen çocuğuna zarar vermek istemez ama işte anlıyorum sizi

Kızlar su gibi akıntısı olan var mı? Az buz da değil böyle bekledikçe damla damla akıyor yarın doktora gideceğim yaşayan var mı bunu? Renksiz kokusuz su akıyor sadece biraz beyaz ama fitil yüzünden. 5+5 deyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…