2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim 2 nisan ama bende 1 nisanda yapicam inşallah allah'ım inşallah güzel pozitif sonuçlar alırız

Aynen canım cok sukur
Sen napıyosun nasıl gıdıyo
Bende iyiym canım çok şükür şuanlık bir sıkıntı yokta bugün aile hekimine gittim ilaç yazdırmaya tansiyonum yüksek cıktı ona moralim bozuldu biraz ya. Biraz takip etcem bakalım tuzlu şekerli hamurlu şeyler yasakladı doktor

Her şeyin yolunda olmasına sevindim canım çok şükür kese de oluşmaya başlamış
İçin rahatlamıştır artık

30 yaşındayım, 24 Mart'ta ilk kez bir adet 5. Gün embriyosu transfer edildi.

Benim de hafif bulantı ve mide yanmam başladı canım hatta biraz fazla oluyor yatıyorum dinleniyorum. Kaç gündür yemek yapmıyorum her gün iftarda başka yerdeyim evde yapsam sanırım daha kötü olacağım. Alt katımdan herg ün sabahtan başlıyor yemek kokusu nasıl dayanacağım bilmiyorum

Mucıze resmen Cok mınık kese evet alttan bakmadıgı ıcın net gorulmedı

Koku hassasiyetinde mi başladı Oy Maşallah normal gebelere nazaran biz bu anların ne hayalini kurduk yahu
İnşallah yakında daha kolay geçer bu zamanlar canım. Allahtan kusma yok. Sadece bulantı.
Dayanacağız mecbur Bende sürekli yatıyorum sürekli!! İşimi bırakmak zorunda kaldım

Dıkkat et aman canım

Kızlar benim moralim okadar bozuk ki oturdum ağladım en mutlu günümü bile zehir etmeyi başarıyor insanlar.Yarın transfer günüm ve bu akşam kv iftara yedi sülalesini davet etmiş bizide çağırdılar gidemeyeceğimizi söyledik vurulmam gereken iğnelerim var sürecide anne babalar hariç kimseyle paylaşmak istemediğimiz için gizledik.Eşime benim ne yaptığımı sormuş oda temizlik yaptığımı söyledi,evde temizlik yapıyor akşama buraya gelmiyor bu nasıl iş deyip yardırmaya başladı.Transfer öncesi temizliğimi yapmam bile göze batıyor.
Kadın sürekli evine misafir çağırdığında bizide istiyor bizde gitmek istemediğimizi belirtip bazende gidiyoruz.Gelin almış kimse görmüyormuş gelenler beni soruyormuş yahu benim evim ayrı yolum ayrı diyor eşim hala anlamıyor.Birde demez mi ben tüp bebek yaptırdığınızı söyleyecem herkese diye kızlar yarın evine gidip kalmayı düşünüyordum,fakat vazgeçtim sizce haksızmıyım

Yata yata büyüteceğiz bebişleri anlaşılan
İlk trimesterde oluyor sanırım. İkinci daha rahat geçiyor derlerdi cidden öyleymiş kızımda rahattım bakalım bunda nasıl geçecek

Merhaba bende 23 Mart'ta transfer oldum 3. Gün embriyosu bana test tarihini 2 Nisan dediler benimki çok erken acaba
her doktorun tarzı farklı doktorunuz 10. gün istedi sanırım.. burada da erkenden kan verip ögrenenleri gördükçe benimde gidip erken veresim geliyor ama sonucla yüzleşmekten korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…