Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    156
bir şey demedi kendi doktoruna git bi
gün dedi. devletti aşşırı kalabalıktı cok ilgilenilmedi acıkcası

Kız yazık sana azıcık yesen nolur ki 1 paket yeme de 2 lokma yesen nolur

Bende bugün kontrole gittim 34+0
45cm 2670 biraz iri bi bebiş dedi durumu iyi çok şükür
Nts ye de girdim ilk defa heyecanlandım sancım 0 ama hareket ettiğinde vurduğunda kasılma çıkıyor 20 25 lere çıktığı oldu vurduğunda
Kafası 90mlim 100 olursa normal hayal dedi eğer sezeryan olursa 25 ekimde alırım dedi bakalım
Yavaş yavaş sona geldiğimi hissettim bugün 2 hafta sonra netleşecek gün ve çatı muayenesi olcam

Ayyy gün bile verilmişşş bende yarın gidicem 33+6 34 diyelim işte bakalım bana ne diyecek ben sezeryan istiyorum belki bana da söyler tahmini günü

Ayyy gün bile verilmişşş bende yarın gidicem 33+6 34 diyelim işte bakalım bana ne diyecek ben sezeryan istiyorum belki bana da söyler tahmini günü
Aynı günlerimiz ben de yarın gidiyorum doktora merak ediyorum ne durumdayız diye bana en son 39. Haftada alırız demişti ama bu 38+ mı oluyor 39+ mı onu anlamadım ama bence net tarihi 36. Haftada veriyorlar genelde

Aynı günlerimiz ben de yarın gidiyorum doktora merak ediyorum ne durumdayız diye bana en son 39. Haftada alırız demişti ama bu 38+ mı oluyor 39+ mı onu anlamadım ama bence net tarihi 36. Haftada veriyorlar genelde
Ayyy hadi bakalım gerçekten şaka maka burda 8 ay geçirdik şimdi yavaş yavaş doğumlar olacak hepimiz için çok heyecanlanıyorum inşallah bebişlerimiz sağlıcakla ve tam vaktinde gelir

Ay evet ilk gün alan ben mi oldum şimdi
Normal normal dedim durdum bebişim Tombiş diye sezeryan olabilirim
Ayy Allah korusun kuzu yaa bilmiyorum ki korkuyorum çok yemeye
Ye ye can boğazdan gelir 1 kereden bişe olmaz ( annem gibi konuştum)

Bebeğin makat gelişli mi suan evet arada acıtıyor benim oğlan da ama hiç uyutmayacak gibi de değil
Vallahi bilmiyorum yarın randevumuz ama sağ kaburgamda ayaklarını hissediyorum karnım bı sağa bı sola toplaniyo totosuda orda heralde
Evetmesaneme baskı bazı pozisyonlarında oluyor öyle oldummu dakika başı tuvalete gitme ihtiyacı hissediyorum gerçekten o tekmeleri gece boyu yaşadım işte hiç durmadı hiç kivrandim yahu

Haha dimi kesinlikle gece sıkıntıhayatimda ilk defa kaburga ağrısı yaşıyorum dayak yemiş gibiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…