Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    156
Merhaba kızlar,
Bende bugün bel agrısı ve kasıklarda biraz batma var,
10. Haftadayım sizde de varmı benzer durumlar ?

Progestanın sgk karşılaması için sisteme kodunu böyle girmesi gerekiyor tanı ile ilaç uyumlu olmalı

Ben hamilelikten önce bi kaç kez yaşadım bunu hamilelikte de yaşadım 1 kere bende araştırınca auralı migren olarak buldum sonucu gerçekten çok kötü bişey sadece uyumak iyi geliyor.

kızlar bebeğimin kalbi durmuş küretaj için yatışım yapıldı kanama gelip rahim açılınca ameliyata gireceğim bekliyorum Allah bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah
Canım çok üzüldüm, Allah en hayırlı zamanda sağlıkla tekrar nasip etsin inşallah

Canım sen elinden geleni yapmışsın, takdiri ilahi, inşallah bir sonraki seferde çok güzel olur her şey

kızlar bebeğimin kalbi durmuş küretaj için yatışım yapıldı kanama gelip rahim açılınca ameliyata gireceğim bekliyorum Allah bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah
Allah sabır versin başınız sağ olsun.

Benim de bı keresinde dr her şey iyi kanama alanı yok vs vs dedi yolladı baktım tanı da düşük riski yazıyor, ben de takılmıştım moralim bozulmustu, enteresan bı dr lar da

Kızlar baya hastayım grip oldum sanırım her yerim ağrıyor. Bir ağrı kesici alayım dedim ee hangi ilaçları kullanabiliyoruz bilen yaşayan varsa yazarsa sevinirim zor duruyorum
Ben sadece parıl diye biliyorum sanki ilaç kullanılmıyor: doğal yollara başvurmak lazım maalesef. Çok çok geçmiş olsun

Şükür diyelim çok zor ve yorucu gerçekten ilkide mi öyleydi? Ben şuan sarımsak soğan ne dokunabiliyorum ne yiyebiliyorum oğlumada veremiyorum zorladım kendimi ama yok yani emzirirken ağzı bile kokuyor zor duruyorum

Ne alaka canım herkesin midesi bulanacak diye şart mı var benim de hafif midem bulanıyor ama kusma yok çarşamba randevum vardı yarına alcam böyle deyince içine hep bir kurt düşürüyorsunuz
Merhaba canım ben iki kere hamilelik geçirdim biri boş gebelikti birde şimdi ki gebeliğim var ikisinde de sıfır kusma mide bulantısı yaşadım diğerinde ne olduysa bu gebeliğim de rahat geçiyor çok şükür mide bulantısı tamamen erkeğin enzimleriyle alakalı böyle düşünüpte güzelim günlerinizi zehir etmeyin rabbim sağ salim yavrularımızı kucağımıza almayı nasip etsin iyi günler

Yok ilkinde ilaca ihtiyacım kalmamıştı 3 hafta falan anca sürmüştü geçmişti ağır da değildi bulantım biraz iştahsızdım sadece bu seferki çok ağır geçiyor bende yabancısıyım

Bunu duyduğuma çok sevindim canım ama kendimi üzdüm ve şu an çok hastayım

Bunu duyduğuma çok sevindim canım ama kendimi üzdüm ve şu an çok hastayım
Üzülmene çok üzüldüm bende canım istersen bir süre buradan uzaklaşabilirsin çünkü burda her kafadan farklı yorumlar çıkabiliyor her hamilelik kişiye özeldir bende kusma olmaz onda olur bende Ağrı olmaz ama onda ağrı oluyordur onun sağlıklı gebeliği olduğunu da göstermez hepimizin vücudunu farklı tepki verebilir hormonlarımız değişiyor çünkü hiç bunlara takılma ve hamileliğinin keyfini çıkart

İçine sinmiyorsa kafanda soru işareti varsa en başındayken değiştir canım
İçime sindi canm ama rapor almam gerektiği zaman yazmadı (kanamam varken tmm çok şükür ultrason da bir şey yoktu ama arife günüydü hastaneler yazmıyordu çalıştığım sektörden dolayı) ve ben doğumdan sonra da rapor alacağım o zmn da problem edilecekse doğumdan sonra hiç yazmaz o yüzden değiştirmek istiyorum

Canım sen 13 yıldan sonra olmuştu demi daha doktora gitmemiştin. Ne özrü kızzz endişeli olman çok normal . Hepimizin duygu durumları karmaşık sende üzme kendini . Ay oturup ağlarım kimse üzülmesin
evet canim 13 yildan sonra oldu. Doktor kese de gostermedi.10 gun sonra gel dedi.. hicbisey gormedigim icin cok endiseliyim.halâ inanamiyorum Adetimin gecmesinin 12.gunu olacak Carsamba gunu gidecegim insallah bebegide gorebilrm

Aynen öyle zaten eşimin gönlü olmuyor bu sayfalara ateşim çıktı vücudum kırgın acile gitsem bişey yapmazlar demi

En güzelini sen bilirsin . Sonuçta kim sana yarıyorsa kim işine geliyorsa. O kadar paralar saçılıyor stresi ayrı derdi ayrı. Kimde rahat edeceksen canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…