Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    156
En güzeli o canm güzel günler için önüne bakmalısn
Rabbim yar ve yardımcn olsun

Gebelik b kategori güvenli ilaçtı değil mi kızlar? Doktor bana allerset ve panto yazmak istiyorda var mı kullanan

Cok ozur dilerim kaygimi dile getirirp senide kaygilandirdigim icin
Canım sen 13 yıldan sonra olmuştu demi daha doktora gitmemiştin. Ne özrü kızzz endişeli olman çok normal . Hepimizin duygu durumları karmaşık sende üzme kendini . Ay oturup ağlarım kimse üzülmesin

Kızlar baya hastayım grip oldum sanırım her yerim ağrıyor. Bir ağrı kesici alayım dedim ee hangi ilaçları kullanabiliyoruz bilen yaşayan varsa yazarsa sevinirim zor duruyorum

Arkadaşlar, ben şubat 24'te regl olduğumu kardeşime yazmışım, en son reglim o. Ama 24'ünde mi başladı daha önce mi bilmiyorum. Geçen pazartesi ultrasona girdim, doktor ölçtü vs 6 ya da 7 haftalık hamilesin dedi (12,5 mm gebelik kesesi). Bugün başka bir klinikte tekrar ultrasona girdim 6 hafta 5 günlük hamilesin dediler (gebelik kesesi 13,7 mm).

Niye böyle farklı demiş olabilirler bir fikriniz var mı? Yani, arada 7 gün var ve hala 6. haftadasın dendi.

Makine kalitesi fark ediyor ve daha ufaklar ölçümleri zor olabiliyor

Sanki grip oluyorum bende bademcikler şişti ateşim çıktı moralim bozuldu oturup ağlayacağım ama eşimin işten çıkmasını bekliyorum ona ağlamam lazım
Dün tiksintiden ve vücut kırgınlıgından tüm gün durgundum akşam durup durup ağlama geldi bana da sanki biriken her şeye ağlıyordum, banyoda sesimi duyunca eşim bir şey oldu sandı sıkıntı yok dedim bir daha sormadı ona da içerledim şimdi yazarken de gözlerim doldu bak çok geçmiş olsun şifalar dilerim size de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…