Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    156
Allah korusun geç dönem lekeleri daha kötü erken dönemde bir çok nedene bağlı oluyor bazen normal bazen düşük tehlikesi ben 8 haftalık hamileyim ne kanama alanı var ne bir şey ama 12 gündür kahverengi lekeler dr bana muhtemelen azalarak biter dedi ama yüreğim ağzıma geliyor. Sizin daha geç kesinlikle vakit kaybetmeden acile gidin Allah ın izni ile hiç bir şey yoktr ama haftanız ileri bir görünüm

Çok takılma 3 ay önce aynı nedenden kürtaj oldum şuan 8 haftalık kalp atışı var lekelenmem var ama dr önemsz buluyor bakalım kısmet hepsi aynı olacak diye bir şey yok ben ilk adettn sonra hamile kaldım kolay hamile kalınıyor

Bende hiç kusmadım ama sürekli bulantı mide yanması bezdim artık her yolu deniyorum
Ay yanma çok var rahatsız ediyor o kadar huzursz oluyorum bir de benim üst karın ağrısı ishal vardı ishal geçti şükür

Bende hiç kusmadım ama sürekli bulantı mide yanması bezdim artık her yolu deniyorum
Ben ilaçtan önce her sabah kusarak uyanıyordum.. ve daha erken başladı bende 5. Haftadan beri var yemek yapamıyorum 2.5 yaşında oğlum var neyseki eşim sabahları yediriyor oğlumu ilaç kullandığımdan beri yarı yarıya düştü bulantım kusmam bitti en azından yemek hazırlayabiliyorum

Benim maalesef doğal yolla olmuyor. 3. aşılamamda hamile kaldım. Çok ileri derecede bir polikistik over hastasıyım 1 sene boyunca yumurtlama göremedik. 5 ay boyunca yine aynı şekilde sonuçsuz ilerlendi en sonuncu tuttu. Şimdi tekrardan o kadar ilaca maruz kalmak gelip gitmenin düşüncesi çok üzüyor. Trombofili 6lı panele göre de önemsiz ama hematoloji doktorumun söylediği zaten farklı testler bakılması lazımmış önemli bir pıhtılaşmam var ki beynime pıhtı atmış, damarlar tıkanmış. Annemin de çok fazla düşüğü var sadece ben olabilmişim. Hiçbir şekilde 2. çocukta olmamış. Aile öyküsü de devreye giriyor. Teyzem desen zar zor oksapar kullanarak doğum yaptı. Bir çocuğu oldu. Kadın doğum doktorlarımın ikisi de 12 hafta boyunca iğne daha sonra hap kullanmak istemişti. Nöroloji doktoru izin vermeyince böyle sonuç alındı. Karmakarışık olaylar…

Haa tamam kızlar genel anlamda hepimiz işhatsısz ben de et tavuk görmek istemiyorum öyle saçma şeyler yiyorum patates ayran çorbası öyle en fazla normal çoğu şeyi etli şeyler özellikle asla yiyeyiyorum
Ben vejeteryan im süt ve yumurta dışında hiçbir hayvansal gıda tüketmiyorum çok küçüklükten beri yeme konusunda da sıkıntılıyım yine çoğu şeyi tüketemiyorum yediğim üç beş şey var ondan da oldum bu bulantılar yüzünden

Ay evet ya işte olunca insan takip ediyor. Ben dayanamıyorum ya cuma randevuyu erkene mi çeksem diye düşünmeden edemiyorum

Ne alaka canım herkesin midesi bulanacak diye şart mı var benim de hafif midem bulanıyor ama kusma yok çarşamba randevum vardı yarına alcam böyle deyince içine hep bir kurt düşürüyorsunuz
Düşmesin kızzz hiç belirtisi olmayıp doğum yapanlar var: benimde sıfır belirti bir kabızlık oda su alımı çok düştü kesin ondan . Hiç şaşırtma rutinini çarşambaysa o zamana git. Strese sokma kendini

Gerçekten öyle önce sen sağlıklı olacaksın ki bebekte sağlıklı olsun. Bende kayıplar yaşadım çok test yapıldı şükğr sorun bulundu şuanki hamileliğimde ona göre hareket ediyoruz. Aklına takılan ne bilim testlerle ilgili yada başka birşey sorabilirsin her zaman . Bu süreçte olabildiğinde vitamin alıp depolarını doldurmaya çalış. Ben kasımda kürtaj oldum . Testlerim yapıldı şubatta hamile kaldım. Umarım en kısa zamanda sağlıklı gebeliğin olur tekrardan

Düşmesin kızzz hiç belirtisi olmayıp doğum yapanlar var: benimde sıfır belirti bir kabızlık oda su alımı çok
Ne alaka canım herkesin midesi bulanacak diye şart mı var benim de hafif midem bulanıyor ama kusma yok çarşamba randevum vardı yarına alcam böyle deyince içine hep bir kurt düşürüyorsunuz
Cok ozur dilerim kaygimi dile getirirp senide kaygilandirdigim icin

Bilmiyorum çok korkuyorum her dakika bakıyorum Allah'a şükür şuan gitmiyor ama yinede korku var eşimin gelmesini bekliyorum çünkü beni acile götürecek kimse yok ama yardımcı olduğunuz için çok ama çok teşekkür size

Çok ama çok teşekkür ederim öncelikle yardımlarınız için sizede çok geçmiş olsun inşallah herşey yolundair rabim hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağıniza almayı nasip etsin inşallah bilmiyorum eşimi bekliyorum ailemde doktorun cevap vermeden bişey yapma diyor o takip ediyor diye bilmiyorum çok şaşkınım ne yapacağımı bilemiyorum şuan

Bende de baş dönmesi yapıyor gerci yarim saat kırk dakika sürüyor sonra açıliyorum hap olarak kullanilirken fitil geciliyormu acaba
İster fitil ister hap olarak dr lar farklı öneriyor ama ben içince sarhoş gibi oluyorum baş dönmesi uyku hali o yüzden fitil alıyorum canım 200 mg benimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…