Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    156
Ooo maşallah valla canm senin verdiklerini ben alıyorumm belli
Bol sıvı al kuzumm
Kızz senin randevu ne zamandı
Şu ara sıvı alımı düştü şehir dışına gidince takip edemedim ondan da olabilir. 19 unda yavrum cuma günü senin pazartesiydi demi

Hiç canın sıkılmasın bu ara biraz denek gibi olacaksın . Her gittin yer kan alacak . Ay şöyle olsa düşmezdi falan bunlara da takılma. Olacağı vardı oldu her şerrin arkadasındaki hayrı görmek lazım . Belki sen tehlikeye düşecektin bilemiyoruz. Sen testini herşeyinş yaptır Allah’ımın izniyle sorunsa sorun değilse sebep bulunsun ona göre hareket et canım benim

Geçiyor geçiyor oğlumda 7.haftada başladı 15.haftada bitti ve net bitti yani sonrası iştah patlaması ona göre dikkatli yemek lazım
6. Haftada başladı bulantılarım. aç dolanıyorum resmen. patates haşlaması biraz çorba kuru ekmek çubuk kraker yaşamaya çalışıyorum :) iştahla yemek yemeyi özledim. 2 kilo verdim bile şimdiden. doktorum normal ilerleleyen günlerde geçer kilonu da alırsın diyor. İnşallah o günler yakındır :)

Öncelikle merhaba bu site karşıma çıktı bişey sormak istiyorum çok endişeliyim aranızda belki birileri bana yardımcı olur bilir diye yazmak istedim 28 haftalık gebelikte lekelenme normal mi sizce cumartesi günü hafif bı damla pecetede görmüştüm ondan sonrada hiç gitmedi ama bugün sabah yine aynı şekilde geldi bu normal mi neyden oluyor doktoruma yazdım ama bayramdan dolayı ne telefonlarıni açıyor ne de mesajlara bakıyor yoğunluktan sizin bı bilginiz varmıdır bu neyden olur ben ilk başta belki rahim ağzında yaralanma olmuştur diye düşündüm çünkü baya sarı akıntım gidiyordu ondan şüphelendim ama bugünde görünce çok korkuyorum bilen biri bana yardımcı olursa çok sevinirim

Haklsn canm tabi nasıl canın sıkılmasn
İnsan ister istemez acaba mı diye düşünmeden edemez ki..
Neyse bakılsn bakalım testlerine bebeğim inşallah Rabbim sağlıkla nasip etsin tekrar en azından hamile kalabiliyorsun onu gördün
Rabbim doğru zamanda sağlıkla nasil etsin

Ebet
Şu ara sıvı alımı düştü şehir dışına gidince takip edemedim ondan da olabilir. 19 unda yavrum cuma günü senin pazartesiydi demi
Evet canm bende evde bayram tatilin de suya pek dikkat edemedim, iş yerinde daha düzenliyim
Aslnda bende 20 si cumartesi gidecektim doktor 3 hafta snra gel demesine ragmen erken gideyim diyordum kii meğer eğitimdeymiş o gün 27 sinde gıtcem yine canm yani 3 hafta beklemiş olacagm

Selam canm Doktor'un görmeden kesin şundan yada şöyle yap diyemeyiz sana
Meselaa bende yaşamştm lekelenme doktor kılcal damar kanaması rahim de değil dedi
Progestan verdi
Burda yine bazı ardslar yaşadı düşük tehlikesi olabilir demişti doktorları.
Demem o ki istersen acile git bi doktor görsün

kızlar bebeğimin kalbi durmuş küretaj için yatışım yapıldı kanama gelip rahim açılınca ameliyata gireceğim bekliyorum Allah bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah
Canim cok uzuldum allah sabir versin.. ( rabbim boslugunu en kisa zamanda doldursun

Kızlar bugün doktora gittiğimi yazmıştım zaten bir sorun yok her şey iyi dedi prpgestan yazdı, nedenini sordum önlem alalım henüz erken dönem olduğu için dedi. 9 haftalık olduğunu söylemişti. E nabıza baktım şimdi sisteme böyle girmiş. Bu ne şimdi? Bir şey varsa açık açık neden söylemiyor anlamıyorum. Canım çok sıkıldı

Eklentiler

• IMG_0836.jpeg
    26,4 KB · Görüntüleme: 82
kızlar bebeğimin kalbi durmuş küretaj için yatışım yapıldı kanama gelip rahim açılınca ameliyata gireceğim bekliyorum Allah bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
İlk beta degerini hatirliyor musun.?? Bende seninle ayni belirtisiz bir hamilelik geciriyorum . Benimde icim hic rahat degil tedirginim.sanki genelde midesi bulanmayanlarda sorun cikiyor.

Bazı ilaçları reçete edebilmesi için belli kodlarla teşhis girmesi gerekiyor, buna mana verip de korkmayın içiniz ferah olsun :) Benim de hiçbir sıkıntım olmamasına, her şey rutin gitmesine rağmen çoğul gebelik olduğu için aynı sizin gibi yüksek riskli gebeliğin takibi olarak işliyor enabıza

İlk beta degerini hatirliyor musun.?? Bende seninle ayni belirtisiz bir hamilelik geciriyorum . Benimde icim hic rahat degil tedirginim.sanki genelde midesi bulanmayanlarda sorun cikiyor.
Ne alaka canım herkesin midesi bulanacak diye şart mı var benim de hafif midem bulanıyor ama kusma yok çarşamba randevum vardı yarına alcam böyle deyince içine hep bir kurt düşürüyorsunuz

Eşim de önce senin canın diyor. Ah ah öyle ırmağım valla öyle. Her hayırda bir şer, her şerde bir hayır var sözü gerçekten doğru. Ne yapılması gerekiyorsa yaptıracağım sonra ona göre adım atarız. En azından bulunsun ne neden oldu hem bana hem bebeğe, diğer hamileliklerimde ne olabilir falan diye.

Öyle valla canım insan üzülüyor elde değil o kadar doktor kullanmak isterken ben istemedim. Belki bi sebep oldu bu bilemiyor işte insan üzülüyor. Tüm testleri yaptırıp çıkan sonuca göre önümüze bakmamız gerekiyor ne yapalım. Amin canım rabbim herkese hayırlı sağlıklı hamilelik nasip etsin inşallah

Ben buna takılmamanı öneririm. Eğer gerçekten farklı bir durum olsa doktorunuz bilgilendirirdi. Zorunda sonuçta. Bana da farklı bir hastalığımla alakalı alakasız şey girmişlerdi. Sormuştum ertesi gün sonuçlarım için gittiğim zaman buna takılmamamı söylemişti. İçin hiç rahat etmeyecekse de doktorunla görüş için ferahlasın

Ne alaka canım herkesin midesi bulanacak diye şart mı var benim de hafif midem bulanıyor ama kusma yok çarşamba randevum vardı yarına alcam böyle deyince içine hep bir kurt düşürüyorsunuz
Evet haklisiniz insallah hersey yolunda ilerleriki gun sonra benimde doktor randevum var. iyi haberlerinizi bekliyorum yarin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…