Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    156
Günaydın canım bu acının doğumu kolay yapmanla yada yapmamanla alakası yok öncelikle onu söyleyeyim . Düzenli ilişki olmadığı için kendini kasıyor olabilirsin vajinadaki damarlar herşey Şuan çok hassas bir sürü sebep olabilir. Ama doktorum bana kendinde acı hissediyorsan rahat değilsen ağrı çekiyorsan bırak yapma demişti: sende zorlama kendini açılsın diye . Açılacaksa zaten açılır . Ya birde böyle denemeler deneme sonucu olumsuzluklar doğumdan sonra cinsel hayatını da etkileyebilir ters yönde . En iyisi Şuan olduğu gibi bırakmak

Ben de acı hissediyorum ilginç şekilde anlamadım enfeksiyon falan yok şükür neden oluyo acab psikolojik mi

Bizde baştan beri yok evet acı bende de oluyordu geçen bi deneme olsun dedim ama epey acıdı bitirdik valla riske atamazdım

Hanımlar yemek yedikten sonra fenalaşanınız var mı? Yemek yedikten sonra bayılır gibi olup uyuya kalıyorum başım dönüyor

Doğru canım çok haklısınn valla gaza geldik dün deneyelim dedik hamilelikten kaynaklı vajina daraliyormu ne anlamadim ya da kuruluk cok fazla kuruluk olmadiğinda da aciyor 8ay geçmiş üzerinden bundan kaynaklı da olabilir eski rahatlık yok yani herşeyi düşünüyorum

Ben de acı hissediyorum ilginç şekilde anlamadım enfeksiyon falan yok şükür neden oluyo acab psikolojik mi
sanki bi darlık var buda zorlamaya yol açiyor hissi yaratiyor kasiyorum jendimi aci hissettikce olmuyor nasıl doğurcam diye düşünür oldum

Kafa olarak rahat olmadığımız içindir bence birde oradaki damarlar aşırı hassas onun etkisi uzun süre ara vermek hepsi etkilemiştir ama benim Dr dün 40lı haftalara kalır mıyım diye sorunca 37. Hafta itabiri ile gün aşırı öneririm normal doğum için dedi

Rica ederim herkesin tecrübesi başka tabi şimdi anlatsam da bambaşka şeyler yaşarsın benden herkesin süreci ayrı ama şunu söyleyebilirim doğum dediğin bir gün daha fazlası değil sonra başlıyor annelik ömür boyu

Maşallah günler yavaş yavaş belli oluyor attık sağlıkla gelsin minik prenses

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…