2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Benim de degerim 680 lerden 10 a dustu az önce
Yine kimyasal ile sonuclandi
G Gizemm3606 listeden beni cikarabilir misiniz
tabiki siz bilirsiniz ama başka bir yerde tekrar mı test verseniz?
680 en 10 düşmesi bana biraz uzak geldi geçen başka bir arkadaşımızında öyle oldu farklı yerde vermişti ama kanı ilk yerde tekrar verince 2. nin yanlış olduğu anlaşıldı..

Kan sonucun çok güzeldi aslında nasıl 10 a düştü bi anda
Bayramin ikinci gunu cok hafif kanamam ve ardindan kahve lekelenmem oldu , p. dexi gunde 1 doz yapiyordum , doktorum 2 doza cikarin kanama kesilene kadar dedi , 1 gun sonrada kesildi kanama zaten. Vardir bir hayir diyorum , doktorum ilaclari kesmeyelim 2 gun sonra yeniden test verip konusalim dedi bakalim artik kismet

Aslinda basindan beri hep ayni yerde verdim bugun de dahil ama benim kimyasal bilemedim simdi

Ne zaman transfer olmuştun? Embriyolarıma hiç pgt yaptırdın mı canım?
2 haziran da canım

Yok hic yaptirmadim , benim kendiliginden olan gebeliklerim de biri 19. haftada erken dogum oldu , digeri de yine kimyasal oldu.

Esimle genetiklerimize baktirmistik temiz cikti tum sonuclar sma dahil.
19 haftalik dusuk olduğunda ona da yaptirdik o da temiz çıkmıştı.

Merhaba cnm öncelikle Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah hayırlısı olsun diyerek başlamak istiyorum inan bende senin gibiyim bazen isyan ediyrium sonra tövbe edip tekrardan guçlenip yeni savaş a hazırlanıyorum
Yaşadıklarımızdan ver çevremden gördüğüm kadarıyla bu işler artık kader kısmet çünkü bı elimizden geleni yaptık ve artık söz rabbimin. Bende bakıyorum etrafima korunmayı bıraktığım ay gene kaldım yok şans eseri yok kazayla vs vs bot sürü örnek sonra dönüp kendime bakıyorum neden ben diye. Sonra kendime geliyorum bunda da bir hayır var diyorum yeninden başlıyorum umutlarla. Benim yaş 40 hiç bebeğim yok buna rağmen tevekkül edip bekliyorum üstüme düşen her şeyi yerine getirerek. Allah ol derse olacak

Canım kanamanda durmuş acaba başka bi yerde bi test daha mı versen bana normal gelmedi 680 den 10 a düşmesi en azından için rahat eder seninde

canım benim pgt yi bence de düşün sadece çiftlerin genetik testi temiz çıkınca embriyonun da genetiği sağlam olacak anlamına gelmiyor, bana da öyle demişlerdi genetiği sağlam olan tutunuyor diye. bilmiyorum başka bir yerde daha bir test yap canım ya ne kaybedersin ilaçlarını bırakmadan. geçende yine bahasetmiştim cihaz arızalı olabilir bilmiyorum ilk değerin yüksekmiş çünkü..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…