2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Oyyyyy maşallah prensese yaa sağlıkla gelsinnn

Süper haber maşallah hayırla kavuşursunuz inşallah kızınla canım çok az kaldı ağrın falan herhangi bir yerinde bir farklı durum var mı göbüşün indi mi mesela nasıl hissediyorsun

Rabbım sağlıcakla kavuştursun canım benim

Kızlar mhrs üzerinden randevu aldım ama arayıp onaylatmam mi gerekiyor böyle bir sistem mi çıkmış çünkü öyle yazıyor yada ben anlamadım konu hakkında bilgisi olan var mi

Bol bol hareket et canım simge dumanı izle gelir hayırlısıyla
Az önce youtubeda bir video açtım. Pilates topuyla onu yaptım gerçekcim. Hurma yedim birde
36+5 tu gerci 3745 ti boyuda 48 cmdi seninki maşaallahh pek boylu poslu
Babası uzun joum ona çekecek sanırım
Gözün aydın canım. Çok az kaldı kavusmaniza.
Çok şükür Havvacığım
Oyyyyy maşallah prensese yaa sağlıkla gelsinnn
Aminnnn canım seyyah
Süper haber maşallah hayırla kavuşursunuz inşallah kızınla canım çok az kaldı ağrın falan herhangi bir yerinde bir farklı durum var mı göbüşün indi mi mesela nasıl hissediyorsun
Amin canım mevsim ağrım adet olacak gibi oluyor aynı , birde bacaklarıma halsizlik vuruyor o ağrı olduğunda. Göbüş baya indi mevsimim 3 parmak giriyor göğüsle arasına
mesirmacunu ay maşallah maşallah. Şimdi gördüm güzel haberleri. Sağlıkla, rahatlıkla gelsin hayırla kavuşun inşallah Sena kuşla
Aminnn canım lilyummm senden de güzel haberler bekliyoruz inşallah
Rabbım sağlıcakla kavuştursun canım benim
Aminnn bernacığım cümlemiziii

Yasemiiiiin maşallah size ya ağlamıyorum gözüme 9 ay kaçtı

Doğrudur vallaha maşaallahh yaaaa

Heyecanlı misss gibi bekleyiş böyle missss kokulu bir kavuşma olsun amin

Kızlar mhrs üzerinden randevu aldım ama arayıp onaylatmam mi gerekiyor böyle bir sistem mi çıkmış çünkü öyle yazıyor yada ben anlamadım konu hakkında bilgisi olan var mi
Sanırıim böyle birşey gelmiş bernacim biraz önce nette denk geldim MHRS üzerinden yeni sistem başladı diye ama detayına bakmadım istersen bı araştır ya da ara 182 yi daha net bilgi alırsın hem öğrenmiş olursun

Ay maşallah ne çabuk büyüdü bu bebeler bugünleri de gördük şükür artık hazır annesi istediği zaman sağlıkla gelsin güzellik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…