2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Evet bende çok zorlanıyorum artık ne sağına yatabiliyorum ne soluma bütün gece dönüp duruyorum inşallah sağ salim gelsinler de

Evet canım öyle bir yandan mide bulantısı bir yandan mide yanması çok zorlanıyorum artık sağlıkla gelsinler en doğru zamanda

Aaaa son adet tarihimiz aynııııı sessiz olma chillage katıl bize daha çokkk güzel günler göreceğiz inşallah. Emzirme seansları filan malum

Merhabaa canım benim çok fazla mide şikayetim olmadı ama doğurunca geçecektir hormonlar etkiliyor olabilir hiiç sıkma canını derim

Uykusuz gecelerden Selamm kızlar bu saatte uyanıpda hic uykusu yokmuş gibi olmak çok kötü mide bi yandan yanar bi yandan hic rahat uyuyamazsın bi o tarafa bi bu tarafa yuvarlanıyoruz uyumak istiyorumm
Ay kriz geçireceğim valla. Ben de aynıyım asla uyuyamıyorum. 1den beri bi sağa bi sola offff

Evett aynıyız benim kızda hepp sağdaa bide bazen dikeliyor karnım top gibi oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…