2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Beste maşallah maşallah Bundan sonra anne kız hep çok güzel günler görün inşallah. Biz cybex balios aldık, puset de ayrıca aton m almıştık. Travel ama kabin boy değil.

Canım merhaba, öncelikle bebeğine maşallah ben ilk defa duydum bu sorunu ama doktorun bir sorun olmaz diyorsa hiç endişelenme bence benim doktorum hep şey der, güzel düşünelim güzel olsun, karamsar olmayalım der Rabbim sağlıcakla kucaklarımıza aldırsın çocuklarımızı

İnşallah canım hepımız saglıkla alalım yavrularımızı kucagımıza benim doktorumda öyle dedi ama işte şimdiden annelik duygularımız tavan sanırım en ufak birşeyden endişelinir olduk

Maaşallah, hep güzel haberleriniz olsun inşallah ,çok sevindim.
Kraft İn bi modeli vardı sanki öyle ama bilmiyorum ismini.

Maşaallahh çağlama çok güçlü
En güzelide katlanan arabalarr benimki pusetli ve ağır baby merc diye geçiyor ve yer kaplıyo ama çok mükemell bi araba o ayrı radarlı sürerken yollardan yükseklerden bile ayarını yapıyo sen halletmeden

Yokki tekbasına bakıyo ama kocasıda yardım ediyor amamn bosver en önemlisi sağlık
Vardır ya ben öyle düşünüyorum sosyal medya sonuçta ne gösterilirse onu görüyoruz aynen öyle kuzu sağlık olsun bizim bıdıklarımizda var çok şükür Rabbim isteyen dileyen bekleyen herkese nasip etsin

Reactions: Jou
Ve aleyküm selaaaaammm Ne güzel bir haber bu besteee maşallah kuzuma güçlü kadın olcak belli annesi gibi hayırla sağlıkla evinize birlikte gitmek nasip olsun en kısa zamanda

Kızlar misafirim gelecek bir şeyler hazırlayayım dedim ay ne zorlandım. Bir ikram hazırladım yattım bir toz aldım yattım yata yata yetişcem inşallah
Kolay gelsin Yasemin, misafir şu an bize çook lüks yorma kendini. Benim de annem geldi ama ağır grip olmuş gelmeden bir gün önce napcam bilmiyorum

Evet evettt çok bekleyen var rabbim tez vakitte nasip etsin bende çok olumsuzluklar yaşadım ama sebebim demekki kilo vermekmiş dr derdi dedim ne alakası var ama harbi ondanmış

Canım merhaba çok sevindim Beste kuşuma
Ben cybex twist 2 tercih ettim hem kabin boy hem 360 derece dönebiliyor. Ana kucağı araba koltuğu olarak kullanılıyor ben oldukça beğendim

Kızlar misafirim gelecek bir şeyler hazırlayayım dedim ay ne zorlandım. Bir ikram hazırladım yattım bir toz aldım yattım yata yata yetişcem inşallah
Bende dün yemeğe misafir cagirmistim yigenim asker olacak ablamlari annemleri ve kayınvalidemleri cagirmistim hangi cesaretle cagirdiysam 1 gün önce başladım yemeklere bitti çok şükür gerçi yardımcı da oldular sagolsunlar hadi sana da kolay gelsin

Ay çok mutlu oldum. Gözünüz aydın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…