2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Canım merhaba Rabbim hayırlı evlat versin inşallah şu güzel günler hürmetine beta sonucun mu 14 dü anlamadım tam o kısmı?

Maşallah gözün aydın canım inşallah biran önce toparlarsin çabucak hayırla sağlıkla büyüt bebeğini

Hayırla sağlıkla gelsin bebeğin inşallah canım maşallah su gibi geçsin doğumun bende ilk doğumu bekleyenlerdenim o yüzden tecrübe anlatamicam gelişmeleri takipteyim bize de anlat

Hayırla sağlıkla gelsin bebeğin inşallah canım maşallah su gibi geçsin doğumun bende ilk doğumu bekleyenlerdenim o yüzden tecrübe anlatamicam gelişmeleri takipteyim bize de anlat
Amin inşallah. Tüm bekleyenlerimiz inşallah sağlıkla kolaylıkla bebeklerimize kavuşuruz. Seninle aynı haftadayız Hiç beklenmedik anda oldu. 39+5 olduk. Kendimi sürece bıraktım. Heyecanla bekliyorum bakalım nasıl olacak Kalan herkesin müthiş doğum hikayeleri olur inşallah

Aayyy hadı bi avazda doğurasınn insaallahhh

Aaayy evet aynıyız bende heyacanlandim şimdi benimde ağrılarım falan oluyor böyle sertlesmelerim oluyor kasılmalar falan bu hafta gitmedim ben ama henüz sürekli alttan bakılmasını istemiyorum nişan ya da şu gelmedigi sürece beklemedeyim amin inşallah

Canım merhaba Rabbim hayırlı evlat versin inşallah şu güzel günler hürmetine beta sonucun mu 14 dü anlamadım tam o kısmı?
Canım güzel dileklerin için çok teşekkür ederim hayırlı bayramlar rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallah Evet beta hcg 14 çıktı idrar testlerimde pozitif gibi ben tüp bebeğe gidip görüşmüştüm artık o günü orda beta hcg yaptırdım süpriz oldu ama emin olamıyorum şuan testi tekrarlamam lazım bayram tatili köye geldik burdada özel hastane yok nasipse yarın giresuna geçeceğiz orada tekrar kan testi yaptıracağım

Eklentiler

• IMG_2814.jpeg
    98,8 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_2784.png
    93,1 KB · Görüntüleme: 23
Evet terleyince sancı yapiyo.senin bebis nasil agliyo mu yoksa hala dünyada olduğunun farkında değil mi
Yok kızzz ağlaması şu altına pohunu ederken ağliyo bi pırtlıyo pırtlarken bi sıçey şaşırırsın gözleri bian açıyo totoma ne oldu diyee annemin ustüne 3 kez işedi hahahahah gece gece ne guldüm gülmekte gülemiyorum kızz karnım ağrıyo emiyo gazını çıkariyoruz yatıyo işi o

Erkeklerde kaçırma olayı çok oluyomus.benimkide şimdilik aglamiyo ama fırtına öncesi sessizlik olabilirdiğer kızımda doğduğu saniyede başladı ağlamaya bunda o yok çok sukur

Reactions: Jou
Erkeklerde kaçırma olayı çok oluyomus.benimkide şimdilik aglamiyo ama fırtına öncesi sessizlik olabilirdiğer kızımda doğduğu saniyede başladı ağlamaya bunda o yok çok sukur
Yaaaa kızın kolik ti bide dimi rabbim daha yaşatmasın

Evet yaaa rahatlıyo bide bide kıyamet koparıyor kızz bezi açana kadar temizleyene kadar canımız çıkıyor

Yaaaa kızın kolik ti bide dimi rabbim daha yaşatmasın

Evet yaaa rahatlıyo bide bide kıyamet koparıyor kızz bezi açana kadar temizleyene kadar canımız çıkıyor
Alt değiştirme sorunu bizde de var hiç sevmiyor.bide ablası asla rahat vermiyor bize.sozde 8yasinda kolay olur dedik ama nerdeeesürekli kucağına almak istiyor bişey söyleyince küsüyor

Reactions: Jou
Alt değiştirme sorunu bizde de var hiç sevmiyor.bide ablası asla rahat vermiyor bize.sozde 8yasinda kolay olur dedik ama nerdeeesürekli kucağına almak istiyor bişey söyleyince küsüyor
Yaaaaa yerimm onuu sözde 8 yaşında ama bebe rahat degel

Benim kizda 2 yaşında çok ta korktum biliyomusun acaba kıskanıcakmı emzirirken neyapcak korktuğum gibi olmadı çokta güzel geçiyor çok şükürrr

Bildiğim kadarı ile asilamalarda bu şekilde pozitif tetsler olabiliyor ama 14 baya düşük bir sayı 50 den az olanı normalde pozitif olarak çok görmezler tıbbi olarak daha çok çok erken sanırım inşallah vardır ve bebeğin seninle kalır birazcık daha sabır

Canım ben 11 iken öğrenmiştim bence testlerde de çıkıyorsa hamilesin

Nişanım geldikten 2 gün sonra gece sancılarım başladı sabah doğurdum

Tam anlamiyla nisan geldikten 6 saat sonra dogurdum ama masallah seni rahatsiz etmiyor sancilar benim nisandan cok once basladi… herkesin bir olmuyor saglikla bir avazda kurtul insallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…