2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Bugün de mi doğuramadın
ahaha yok ben beklemiyorum ya 41 i göze aldım kim görse biraz daha vaktin var diyor bence de var benim oğlan dolduracak gününü büyük ihtimalle bu hafta hamile olduğumu daha net hissetmeye başladım biraz da bunun tadına bak anne diyor sıpam

Reactions: Jou
Anladim canim gecmis olsun sanada saglikla buyut bebeğini. Gecmedi benimkiler solda ve ortada icten sislik var doktora gorunsemmi bilemedim. Sizinti kizariklik olmadigi icin gitmedim Simdiye kadar
Çok geçmiş olsun canım, sızıntı yoksa iyiye işaret ama kendi bedenini en iyi sen tanırsın. Eğer ciddileşirse ihmal etme bence

Benimde dikişlerim mahvetti beni.ilk sezaryenim daha kolaydı bunda yürürken nefes alamıyorum inşallah geçer zamanla

Reactions: Jou
Kızlar merhaba benim çatlatma iğnesinin 16.günü kanda sonucum 14 dü 2 gün önce yaptırdığımda idrar testleri de hep pozitif hamilemiyim acaba adetimde geçti korkuyorum ya yoksa diye değer çok düşük çünkü

Hepimize öncelikle mutlu bayramlar diliyorum
Dün gece 12 den sonra karnım sürekli sertleşmeye başladı. Sertlikler 1 saatten fazla ve 20-30 dk kadar sürdüğü için endişe ettim. Ağrım sancım hiç olmadı. Hastaneyi arayıp ebeye durumu anlattım. Ebe de hastaneye gelip bir nst çektirmemi önerdi. Saat 1 buçuk gibi hastaneye gittim. Nst çekildi ve nstde sancım çıktı. 20 dk lık çekimde 5 kere 80 üstünü gördük. Sancım çıktığı için alttan muayene edildi. İlk defa altta muayene oldum biraz acıdı ama dayanılmayacak birşey değil. 1 cm açılmam varmış. Sanşıma doktorum nöbetçiymiş. Doktorumu sonucu ve durumu anlattık yatışa gerek görmedikler. Nişan ve su gelmesi olursa haber vermemi istediler. Bugün saat 11 de nişanım geldi. Hiç beklemiyordum ara ara regl ağrısı gibi ağrılar oluyor ama öyle çok rahatsız etmiyor. Doğum yapan tecrübeli anneler sizin nişan geldikten ne kadar sonra doğum başladı acaba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…