Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar böyle sağ bacağımda çok değişik bir his var ya uyuşma mı diyim huzursuz bacak gibi de geliyor böyle sanki şişmiş de rahatsız ediyormuş gibi geliyor baldırın ordan ya böyle değişik bir ağrısı var ya buna benzer bişey yaşayan var mı

Bana biraz sacma geldi cunku 32+0 hafta sonuna denk gelende olacaktır mutlaka o zaman ne olacak ? Ödenek alamayacak mıyız
Be im 32+0 pazar gunune denk geliyor 32+1 de 15 temmuza geliyor mesela. Çok saçma niye alamayalım. 32. Hafta bittikten sonra alınır. Doktor bana 32 + da gel dedi mesela

Ohh miss 🥹 ben de iki gündür yüzüyorum çok iyi geldi ağrılarıma da. Ama bu sürekli kuru kalma mayo değiştirme işi beni çok yoruyor 😁
Canım denizde mi yüzdün ben de çok istiyorum ama havuza girmek istemiyorum mikrop yuvası ya
Evet kuşum denizde yüzdüm havuza kesinlikle girmek istemiyorum sık sık da kuru kalmak için alt değişikliği gerekiyor valeria8 valeria8 nın dediği gibi aka çok rahatlattı

Evet bitanem farkındayım. Öyle bir durum ki 1 kase çorba veya yarıdan biraz fazla tabak yemek yesem midem doluyor. Yavaş sindiriyorum ve bi süre sonra normal olarak vücudum tekrar acıkıyor, vücudum acıkıyor dememin sebebi de şu, şekerim düşüyor, yemek yemem lazım ama şişkin olduğum, tok hissettiğim için yiyemiyorum. Saçma bir durum içerisindeyim malesef 😔
Merhaba şekeriniz kaça düşüyor, nasıl idare ediyorsunuz durumu

Canım annelerr bayraminiz mubarek olsun bir sonraki bayramda bebislerimiz saglicakla kucagimizda olsun💐💐💐
Amin canım inşallah, bu sıralar daha fazla duaya allaha sığınıyorum. Yüz felcim hala aynı durumda iyileşme pek görmüyorum. Moralim bozuk bebişe yansıtmamak istiyorum ama zor oluyor. Evden dışarıya adımımı atmıyorum annemden başka kimseyi görmek istemiyorum sağolsun yanımda 1 hafta kaldı. Annelerimizin hakkı ödenmez. Sizlerden de yüzğm için dua bekliyorum hamile annelerim

Merhaba şekeriniz kaça düşüyor, nasıl idare ediyorsunuz durumu
Merhaba, o dönem şekerim 50'lere 60'lara falan düşüyordu. Ellerim ayaklarım titreye titreye bayılacak gibi olup kafamı zorla dik tutup güç bela birşeyler yiyip kendimi toparlamaya çalıştığımı bilirim. Keza yaklaşık 1 hafta sonrasında şeker yüklemesi sayesinde gebelik şekerim olduğunu öğrendim. Diyet programı yazıldı, tablo verildi, ev tipi şeker ölçme cihazıyla yediklerime dikkat ederek şekerimi kontrol altına aldım Allah'ıma çok şükür. 2 haftada 1 endokrinolojiye gidip şeker sonuçlarımı gösteriyorum. Doğuma kadar bu şekilde ilerleyecek gibi gözüküyor

Be im 32+0 pazar gunune denk geliyor 32+1 de 15 temmuza geliyor mesela. Çok saçma niye alamayalım. 32. Hafta bittikten sonra alınır. Doktor bana 32 + da gel dedi mesela
Demekki illa 32+0 gerekmiyor. Bana da sacma gelmişti. Teşekkür ederim yanıt için. Sonunda düzgünce acıklayan biri oldu. Alo 170 neye yarıyor anlamadım. Kac kere aradım hic düzgün bir açıklama yapmadılar

Amin canım inşallah, bu sıralar daha fazla duaya allaha sığınıyorum. Yüz felcim hala aynı durumda iyileşme pek görmüyorum. Moralim bozuk bebişe yansıtmamak istiyorum ama zor oluyor. Evden dışarıya adımımı atmıyorum annemden başka kimseyi görmek istemiyorum sağolsun yanımda 1 hafta kaldı. Annelerimizin hakkı ödenmez. Sizlerden de yüzğm için dua bekliyorum hamile annelerim
Kuzumm Allah şafi ismiyle şifa versin inşallah hızlıca toparlarsın bebisin de sen de çook saglikli olursunuz

İyi bayramlar kızlar hepinize 😍 Bebişlerimizle geçireceğimiz nice bayramlarımız olsun inşallah 🙏🏻 Size bişey sorucam kızlar bi de, ben iki gündür bayram telaşında demir hapımı içmeyi unutmuşum, sizce sıkıntı olur mu?

İyi bayramlar kızlar hepinize 😍 Bebişlerimizle geçireceğimiz nice bayramlarımız olsun inşallah 🙏🏻 Size bişey sorucam kızlar bi de, ben iki gündür bayram telaşında demir hapımı içmeyi unutmuşum, sizce sıkıntı olur mu?
İyi bayramlar. Olacagını sanmıyorum. Takviye sonucta , bir ilaç değil. Bir de multivitamin kullanıyorsan zaten onların icinde de demir oluyor. Kullanmıyorsan bile yediklerimizdede demir var. Bir şey olmaz o yüzden. Bundan sonrası icin düzenli alırsın 🙏🏻

Merhaba, o dönem şekerim 50'lere 60'lara falan düşüyordu. Ellerim ayaklarım titreye titreye bayılacak gibi olup kafamı zorla dik tutup güç bela birşeyler yiyip kendimi toparlamaya çalıştığımı bilirim. Keza yaklaşık 1 hafta sonrasında şeker yüklemesi sayesinde gebelik şekerim olduğunu öğrendim. Diyet programı yazıldı, tablo verildi, ev tipi şeker ölçme cihazıyla yediklerime dikkat ederek şekerimi kontrol altına aldım Allah'ıma çok şükür. 2 haftada 1 endokrinolojiye gidip şeker sonuçlarımı gösteriyorum. Doğuma kadar bu şekilde ilerleyecek gibi gözüküyor
Süper. Peki şimdi tokluk değerleriniz kaç çıkıyor. Karbonhidrattan sonra mı 50 ye düşüyordu acaba

X