2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    216
Sağolun kızlar bi bakım B arada bize 1 ay knyrolünde kalça ultrason çekildi fiyat 1600 ödedik çok şaşırdım sizin çekilen varmı

Emzik maceramız çok kısa sürdü uykuya memesiz dalamıyo emdikçe kusuyo emzik verince de öğürüyo kısır döngüye girdik
Benimkide öyle ya bazen öğürüyor bazen emiyor uykuya dalması için veriyorum napıcaz bilmiyorum bazende agzı açık bekliyor sinirleniyor emzik agzında oldugu halde

Sağolun kızlar bi bakım B arada bize 1 ay knyrolünde kalça ultrason çekildi fiyat 1600 ödedik çok şaşırdım sizin çekilen varmı
Bizimki 35. Haftada doğduğu için 2.5 3 aylıkken yapalım dedi doktor. Ama fiyatlar aşırı artmış her şeyde ya

Bızı ıkı aylıkken cagırdılar kalça ıcın bır ay ıcın erken degılmı cnm gercı Doktor'un daha ıyı bılır ben tüm bebelerı 2 aylıkken götürdüm

Bızı ıkı aylıkken cagırdılar kalça ıcın bır ay ıcın erken degılmı cnm gercı Doktor'un daha ıyı bılır ben tüm bebelerı 2 aylıkken götürdüm
Bilmiyorum ki canım ya kontrol bitti yaptırıp gel dedi yaptırdık anlamadım

Bol bol emzır cnm ben hıc sarılık yaşamadım hıc bılgım yok bu konuda anne sütü daha ıyı gelıyor sarılık zamanında pek mamaya yönelme derım

Anne sütüne alışana kadar karaciger tolere edemıyor. Karaciger güclendikce atıyor sarılıgı. Bol bol çiş yapması lazım. Oyuzden bol emzirme. Bana da mama takviyesi demişkerdi emzirmeden sonra ama bebe mamayı alınca bayılıyordu uyandırmak mümkün değil. Ben bıraktım bikaç gün sonra. Cok vermıyordum gün içinde ama sonra hiç vermedim. Uyandırıp emziremıyordum cunku. Ama benim ilk hafta basladı hastaneden cıkmadan. Orda ışık aldı düştü. 3 gün sonra kontrolde gene yukselmişti ama normal dediler.hatta evde dahha da sarardı. 12 gunlukken kontrole goturdum 9 a düşmüştü. Emzirmeye devam dedi doktor. Kilo da almamıstı pek. Sonra toparlamaya basladı. Hiçbişey yapmadıms sadece emzirdim. Topaç olmadı cocugum ama azda olsa kilo alıyor gibi

Ben sleepy kullanıyorum kalıbı küçük zaten beni bebe 4 kiloyu geçmiştir heralde emin değilim ama yenidoğan kıyafetlerini kaldırmaya başladım
AA maşallah canım bizim daha tam bile olmuyor yenidoğan kıyafetleri yeni yeni olmaya başladı

Ayın 17 sinde bizde çekilicez prematüre olduğu için ikinci ayda çekiliyor bizim. Bu arada o kadar pahalı mı ya nasıl yapılıyor bebeğin ağladı mı durdu mu anlatır mısın biraz ?

bu ultrason fiyatları yüzünden eğitim araştırmaya geçtik biz. 1400 liraydı. prematüre bebek için her gidişte bilmem ne ultrasonu çekiyorlar baş edemedik :/

Sağol canım çok mantıklı ya mama iyice doyuracak hiç uyandıramayacağız, bol emzirmek bunun çözümü gerçekten daha da dikkat edicem , inşallah yükselmez o kadar bir daha

Ayın 17 sinde bizde çekilicez prematüre olduğu için ikinci ayda çekiliyor bizim. Bu arada o kadar pahalı mı ya nasıl yapılıyor bebeğin ağladı mı durdu mu anlatır mısın biraz ?
Sedyede yan yatırdım ben kollarından tuttum doktor bacaklarından tutup baktı 6-7 dk sürdü bizim iki tarafındanda yapıldı hamilelik de karından bakılan ultrason gibi aynı. Biraz ağladı emzikle idare ettik

bu ultrason fiyatları yüzünden eğitim araştırmaya geçtik biz. 1400 liraydı. prematüre bebek için her gidişte bilmem ne ultrasonu çekiyorlar baş edemedik :/
Bende devleti denemek istiyorum muayene diye gittik 1100 lira ona verdik bide bu toplam 2700 muayenede de yapılan şeyler zaten sağlık ocağında da yapılmıştı bilseydim gitmezdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…