Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Allah Allah neden öyle oldu acaba? tek seferde iki meme mi veriyorsun yoksa tek meme mi? tek memeyi sonuna kadar verip zorlamaya çalış canım. süt talebi iletirsin beyne bu bebenin daha fazla süte ihtiyacı olduğundan haberdar olsunlar. şaka bi yana cidden meme boşalsa bile bebek emmeye devam etsin bir süre öyle öyle artıyor

Evet ondan sordum benim tahmini doğum daha bugün ama mecburi sezaryen olacaktı benim zaten geçen hafta felan doğmuş olması lazımdı ama doktorlar tahmini doğuma bakıyor uygulama indirdim bi kaç tane onlar bile tahmini doğum tarihine göre hareket ediyor ah ah benim bebeğim daha ufacık

Biberonu ağzına koy sonra geri çek memeni koy birde öyle dene
Mesela tam olarak biberon değil yani daha doğrusu biberondan bol bol geldiği için memeden az geldiği için istemiyor bir hafta uğraştım burnumdan geldi hiç durmadan katıla katıla nefesi kesile kesile ağladı hep mecburen bırakmak zorunda kaldım

Kızçem o kadar huysuz ki yumurta toplamaya bile çıkamadık ya asla güvenip de dışarı çıkarıp bi yere gidemiyorum eşimle azcık parka gidelim dedik 1 saatliğine eve nasıl geldiğimizi bilemedik mahvetti bizi ya

Dünden beri uğraşıyorum sağıyodum ama düzelmeyecek mastıt oluyorum yumurta yumurta şişiyor taşıyamıyoeym. Acil çözüm mm nedirr ağrı artmaya başladı
canım daha önce başka bi arkadaşa daha yazmıştım ben bir buçuk kere yaşadım mastiti, ikincide tam olmadan düzeldi çok şükür. önce ılığa yakın sıcak duş + masaj + duşta elle sonra makinayla sağım/emzirme + sonra soğuk uygulama (buz torbası veya donmuş lahana yaprağı) döngüsünü uyguladım. 3 saatte bir bunları yaptım meme düzelene kadar. emzirdikten sonra memede hâlâ doluluk varsa yine sağım yaparsın. eğer ateş vs olursa hiç ihmal etme doktora git antibiyotik verir. emzirirken kullanabileceğin antibiyotikler var

ufacık ama nerdeyse 3 kilo doğmuş gibi oluyor annesi :)

Çorap takıyorum ben

Yok ya nerde ilk cocuguma yarım takmıslardı şimdi 2.ye hastanede ceyrek taktı dedesi okadar. Durumlarıda var hani ortagız zaten ama insan üzülüyor umursanmıyor gibi

canım ben şimdi avent alacağım ama 0+ olan aşırı mı yavaş? 1+ aylık olanlardan mı alsam acaba? bebeğim 2 Aylık olacak yarın ama emmeye başlayalı 1 ay oldu daha

onu nasıl patlatıyorsun canım? bende oldu da bebek emerken patlatsın diye bekliyorum
Bende bekledim ama patlatamadı karnıda doymadı çok ağladı internette doktor steril bir iğne ile deler yazıyordu benim göğsümde kızarıp ateş gibi olunca gözümü karartıp yaptım ama sen istersen doktora git ben bekleyemedim.

Ben de iğneyi kolonyagı döküp patlatıyorum. Sıkmayla falan patlatamadım acıyoda üstelik

iğneyi ateşte ısıtıp mı deldin? doktora gitmek istemiyorum ya vaktim de yok onun için gitmeye ama iğneyle yapmaya korkuyorum kenarından tırnağımla kaldırsam mikrop kapar mı acaba of

Arkadaslar mama takviyeli besleme yapan var mi? Bebegim memeyi bos emiyor bu nedenle hem sut sagiyorum hemde mama takviyesi yapiyorum. 5 ogun sut 5 ogun mama gibi. Aybi durumdamoldugum arkadaslarim var mi? Nasil memeden emmesini saglarim

Kızlar merhaba.Süt parası doğum parası alan oldu mu acaba.Başvuru yapıyor muyuz yoksa otomotik mi yatıyor.Bubarada eşimle ikimiz de çalışıyoruz

Arkadaslar mama takviyeli besleme yapan var mi? Bebegim memeyi bos emiyor bu nedenle hem sut sagiyorum hemde mama takviyesi yapiyorum. 5 ogun sut 5 ogun mama gibi. Aybi durumdamoldugum arkadaslarim var mi? Nasil memeden emmesini saglarim
Ben gündüz öğünlerini komple anne sütü veriyorum gece 12 den sabaha kadar da üç kere mama veriyorum sabah 7 de tekrardan anne sütüne dönüyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…