Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kalbin teklemesinden bahsediyosun sanırım canım o bende de var. Akşam yemeğinden sonra coşuyor sanki bi de yatağa yatınca ben öncesinde de kardiyolojiye gittim bir sorun yok dediğin gibi ama hamilelikte baya arttı sezeryan öncesi yine gitsem mi içim rahatlasın diye emin değilim

bir buçuk iki saatte bir o istemese de sen emzir sarılık oluyorlar kan şekerleri düşüyor

Ben dahiliye kadın doğum kardiyoloji hepsine gittim eko ekg holter hepsini yaptırdım hemde 3 defa ama hepsi temiz çıktı demekki oluyormuş nabzım 150 ye bile çıkıyor saydık siz düşünün. Normal hali 110 120

Gözünüz aydın çok sevindim alılvak evine annesi daha yeni geldi

Aynı şeyi ben de yaşıyorum canım. Sanki kalbimde bir kuş var kanat çırpıyor gibi oluyorum. Tam böyle olduğum zamanlarda akıllı saatim uyarı veriyor nabız 10 dakika boyunca 120nin üzerinde seyretti diye. Neden oluyor çözemedim ben de

Maksimum 3 saat uyumasına izin ver canım zorla uyandırman gerekiyo emerken de uyanık tutmaya çalış sürekli bi yerleriyle oyna ayaklarıyla falan

Kimseler yok bugun herkes Pazar tatilinde kocasıyla beraber sanırım Benim kocanın hafta içi olduğu için izni bana pazarlar sıkıcı geçiyor
Bende daha yeni geliyorum buralara temizlik vardı geceleri uyuyamamaya başladım ayaklarım şişmekten morarmaya başladı 36. Haftamda

Genelde hamilelikten zaten evet ama benim dinlenirken nabzım normal en fazla 90-95 çıkıyor hissettiğim nabzımda tekleme durup tekrar çalışıyor gibi bir his

Aynen canım tarif edemiyorum yani güm güm değil de tekliyor mu hopluyor mu nedir nadir olan şey çok sık olmaya başladı bilhassa akşamları benim de ya, son haftalar arttı bide başta yoktu nabız tansiyon normal

Aynı canım ya ben gebelikten öncede gitmiştim holter takıldı usg yapıldı bişey yok dendi ama son haftalar çok sık olmaya başladı bakalım doktorum git derse giderim tekrar kardiyolojiye

Ben geçenlerde otururken nefes darlığı yaşadığımda oldu böyle. Hatta bikaç gün once bebek hareket etmiyor diye hastane gittiğimde, nstte bebeğin kalp atısları az diye bana oksijen takmıslardı. Acaba sizinde ondan mı oluyor

Aynı canım ya ben gebelikten öncede gitmiştim holter takıldı usg yapıldı bişey yok dendi ama son haftalar çok sık olmaya başladı bakalım doktorum git derse giderim tekrar kardiyolojiye
Ben de takipteyim şimdi devam ederse paylaşacağım doktorumla. Ama normalde de benim nabzım genelde 100 civarlarında çıkar o yüzden pek önemsememiştim
Evet nefes darlığı gibi oluyor o anda nefes almak için ekstra çaba sarf etmem gerekiyor sanki. İki sefer kahvaltı sonrasına denk geldi dikkat ettim ben ona bağlamıştım. Ama bebişle ilgili olabileceğini düşünmemiştim daha sıkı takipteyim şimdi

Aynen canım tarif edemiyorum yani güm güm değil de tekliyor mu hopluyor mu nedir nadir olan şey çok sık olmaya başladı bilhassa akşamları benim de ya, son haftalar arttı bide başta yoktu nabız tansiyon normal
Ben geçen hamileliğimde de aynıydım doktorum pek tınlamadı zaten panik atak bir tipim biraz bu çarpıntı durumumdan dolayı normal doğuma cesaret edemedim sezeryan yapalım diye karar kılmıştık sen sor bakalım ne diyecek canım benim de tansiyon genelde düşük nabız dinlenirken normal ama heyecan ve eforla yükseliyor

Uyanmadı işte ya bakalım cimdikledim ama bana mısın demiyor
Mutlaka uyandır canım şekeri düştügü için uyanmıyorlar kıyamıyorsunuz ama ayaklarını cindikleyin uyancak kadar şiddette uyandırın diolar. Sen mutlaka besle. O mzirerek beslemeye calısırsan sa sütün için daha iyi bebek hormonlarıda harekwte gecirir daha iyi süt olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…