Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Olsun canım sizde çok iyi olacaksınız inşallah emzirme için çağırmadılar dimi daha şuan kaç kg bebiş

Ayy gözün aydın sağlıkla mutlulukla büyüsün inşallah

Bende hastaneden geldim. Kızımı emzirdim altını aldım artık 2. Düzeyde. Yarın benide anne oteline yatırcaklar inşallah kilo alır bende bakabilirsem hafta sonuna taburcuyuz dualarınızı bekliyorum kızlar
İnşallah çıkarsınız hayırlısıyla canım

Kızlar önemli bir konuda doğumdan sonra nasıl korunmayı düşünüyorsunuz biz evlendikten sonra hiç korunmamamistik nasıl olucak tedirginim 1-2 sene düşünmüyorum bebek
GEbe okulunda bi iğneden bahsetmişlerdi ama tamamen unuttum ya bi araştırayım

Gözün Aydın canım Allah hayırla büyütmeyi nasip etsin

Allah aşkına sor gülüm ya, niye bunu anlattın şimdi de. Of bu kendilerini yırtık dondan çıkarmaları yetmiyor oğlunun karısıyla kendisini yarıştırıyorlar bi de, ne kadar acınası
Ya git yalan hepsi atıyorlar. (Cucuya yorum yazayım derken seninkini cevapladım yanlıslıkla kuzum kbakma )

Kızlar önemli bir konuda doğumdan sonra nasıl korunmayı düşünüyorsunuz biz evlendikten sonra hiç korunmamamistik nasıl olucak tedirginim 1-2 sene düşünmüyorum bebek

GEbe okulunda bi iğneden bahsetmişlerdi ama tamamen unuttum ya bi araştırayım
Kızlar deri altına minicik bi çubuk takılıyor üst kolun iç kısmına 3 yıl kadar koruyormuş.

Eklentiler

• 1000011233.jpg
    79,2 KB · Görüntüleme: 44
Hadi gözün aydın kzum maşallah uykusuz geceler seni bekler artık

Prezervatif en iyisi bana göre hormon almadan ve güvenli ben hep o şekilde korundum korunurken gebelik olmadı 5 senelik evliyim

Kızlar bende çarpıntı şikayeti olmaya başladı ya böyle dakikalarca süren bir çarpıntı değil ama kalbim hopluyor gibi , özellikle akşamları artıyor ve son haftada arttı, benim gebelikten önce de arada böyle bir şikayetim oluyordu kardiyolojiye gitmiştim bir problem görünmemişti gebeliğin son haftalarında arttı resmen , neredeyse çayı 0 a indirdim ama tedirginim bi doktoruma danışacağım bu hafta

Ya birşey sorucam kızlar şimdi ben en son 18:30 da emzirdim uyudu bi daha uyanmadı az önce ağlar gibi yaptı azcık emdi hemen bıraktı bi daha uyudu ne yapayım ağlamasını mı bekleyeyim emzirmek için yoksa kucağıma alıp zorla memeyi mi vereyim

Belli bir saatte kadar uyanmazsa ayaklarını falan cimdikleyip uyandırmak gerek diye biliyorum yoksa beselenemiyor şekeri falan düsüyo ya da sarılık tetikleniyor. Onun dısında ne zaman isterse tabi saat bakılmaksızın meme verilmesi lazım. Benim dedigim uzun süreler uyanmadıgında

İlk ay 3 saatte bir emzirmeye çalış canım ağlamasını bekleme bence öyle öneriyorlar

Uyanmadı işte ya bakalım cimdikledim ama bana mısın demiyor

Olsun canım sizde çok iyi olacaksınız inşallah emzirme için çağırmadılar dimi daha şuan kaç kg bebiş
yok canım deniyorlarmış biberonla ama henüz emmiyormuş. bugün 2 kg oldu çok şükür. bu arada ben mastit oldum. günlerdir direniyorum bugün artık pes ettim. hastaneye geldim ateşle. antibiyotik iğne yaptılar, hastanede sağım yapıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…