Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Hem spinal hem epidural birlikte, kombine bir sezaryen de yapıyolarmış. Böylelikle ağrı devam ettiğinde epidural almaya devam edilebiliyormuş☺️

Mesajını göremediğim arkadaşlar hepinize topluca teşekkür ederim ben bir süre offline çünkü devlette doğurdum diye kocamı almıyorlar bebe de annemsiz durmuyor çocuğu da almıyorlar üçünü de eve yolladım kaldık başbaşa bebeyle emzir altını değiştir derken benim goygoyculuk bu gece nanay 🤣 hoççagalın gidiyom ben anlayacağınız 🥹
Allaha emanetsin ,sen ben bir kaç yıl zaten iki küçük bebeyle iptaliz (inşallah)😂 hadi kolay gelsin🥰

selaaam son nstyi doktor görünce beni uçurarak doğuma aldılar bebik 3 kg 50 cm doğdu çok şükür yanımda ilk oğlumun kopyası bir şey çıktı sanki iki yıl öncesini yaşıyorum 🥹 herkese kolayca kurtulmayı nasip etsin Allahım
Yaaa masallah hayirli ugurlu olsun kuzumm🧿🧿💗

5 dk bir gelen sancı doğurur muyum ki 🤔🙄😑
Sancılarını güzelce takip et hatta şey yap, bi kaç hamilelik uygulamasında sancı takip özelliği var. Oradan sancı uzunluklarını ve sancı aralıklarını not edebilirsin. Doktoruna gönderilsin duruma göre hastaneye geçersin 🤗 ay senin yerine heyecanlandım 🥹

Sancılarını güzelce takip et hatta şey yap, bi kaç hamilelik uygulamasında sancı takip özelliği var. Oradan sancı uzunluklarını ve sancı aralıklarını not edebilirsin. Doktoruna gönderilsin duruma göre hastaneye geçersin 🤗 ay senin yerine heyecanlandım 🥹
En iyisi saymak dediğin gibi ona göre hareket ederim ama şuan 5 dk bir geliyor acele de etmek istemiyorum bakalım

Kızlar önemli bir konuda doğumdan sonra nasıl korunmayı düşünüyorsunuz biz evlendikten sonra hiç korunmamamistik nasıl olucak tedirginim 1-2 sene düşünmüyorum bebek

Kızlar önemli bir konuda doğumdan sonra nasıl korunmayı düşünüyorsunuz biz evlendikten sonra hiç korunmamamistik nasıl olucak tedirginim 1-2 sene düşünmüyorum bebek
Ben bir süre doğum kontrol hapı kullanmayı düşünüyorum sonra cesaret edebilirsem spiral taktırayım diyorum ama spirale kayma olabiliyor veya kaza sonucu hamilelik gerçekleşiyor diyenler var o yüzden şu an için biraz uzağım

En iyisi saymak dediğin gibi ona göre hareket ederim ama şuan 5 dk bir geliyor acele de etmek istemiyorum bakalım
Yani acil bir durum söz konusu değilse evinde rahat bir ortamda sancılarını karşılaman çok daha güzel olur sanki ☺️ ben de inşallah eğer kendi sancılarımla doğuma girecek olursam son ana kadar evde durmayı planlıyorum 🤗

Kızlar bugün 37+3 oldum. Sancı falan bişeyim yok sadece arada beyaz akıntım oluyor çamaşırımda. Bide arada uzandıgımda toplanıyor bebiş pozisyon değiştigimde düzeliyo o kadar. Normal doğum olacak kısmetse çarşamba kontrole gidicez gelmeye niyeti yok gibi mi sizce kızlar ya🤷🏻‍♀️ bende artık kucagıma alayım istiyorum herşey hazır bekliyoruz 🙏🏻 gelsin kucagıma bi an önce bende tedavime başlayayım hemde kavuşayım
Aynen ben de böyleyim canım. Bugün 37+5, doktor dediği için ananas, hurma yemeye başladım. Merdiven inip çıkıyorum, yürüyüş yapıyorum, pilates yapıyorum ama herşey aynı 🥲 Sanırım son güne kadar bekletecek bizi minikler 🤷🏼‍♀️
Canım 41 e kadar yolu var dur daha erken biraz daha sabır😁
Oy oy o 40’tan sonrası çok stres ya 😅
Dün akşamdan beri hastanedeyim pankreas enzimlerim yüksek olduğu için yarin sezaryen olabilirim doktorumdan haber bekliyorum 😰 yarın tam 38 olacağım normal doğuma hazırlamıştım hep kendimi 🤷🏻‍♀️ ne olacak bakalim hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 😰
Canım hem geçmiş olsun hem de hayırlısı olsun. Haftan güzel, inşallah sağlıkla kavuşursun bebişine 😍🙏🏻 sonuçlarına bakarak ne dediler, nasıl bi durum var da alalım diyorlar?
Uzun zamandır yoktum buralarda ev taşımakla meşguldüm bugün kontrolüm vardı 37 +2 olduk finale az kaldı 💃🏻 benim minikkkk 😍 sizde durumlar ne herşey yolundadır umarım ben çok heyecanlıyım bir yandan da normal doğum korkusu bastı 😀
Maşallah bebişe 💕 🧿 Ben de bugün 37+5’im, durumlar stabil ama heyecan ve korku aynı anda var. Bi yandan stres olmamalıyım diyorum ama zor işte 🫠 Doğumla ilgili okuduğum kitapta herşey bize bağlı gibi anlatıyor, hatta evinde sakince sancıları karşılayan kadınların nerdeyse tam açıklıkla gittiği hikayeler var falan ama işte nasıl olacak o stresi yönetebilecek miyim bilmiyorum🫣

Ben doktorumla konuşup spiral taktırmayı düşünüyorum canım. Tabi cinsel yaşama ne zaman dönebileceğiz bakalım 😅🥲

Biz bebek yapmaya karar verene kadar 7 yıl hep geri çekilme ile korunduk. Kaçağımız olmadı şükür. Aynı şekilde devam ederiz sanıyorum🙈

Dün akşamdan beri hastanedeyim pankreas enzimlerim yüksek olduğu için yarin sezaryen olabilirim doktorumdan haber bekliyorum 😰 yarın tam 38 olacağım normal doğuma hazırlamıştım hep kendimi 🤷🏻‍♀️ ne olacak bakalim hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 😰
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım önemli olan iyi olmanız 🙏🏻

X