Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
O kadar araştırdım nasıl yapıldığını detaylı olarak bulamadım hiç kimse de şöyle yapılıyo demiyo ben öyle sadece parmak sokuyo sanıyorum haftaya yapılcak benim de
Çünkü hiçbirimiz yaparken gormuyoruz. Benim bazen cok kolay oluyo bazen rahatsız ediyo. Genelde kendi doktorumdan rahatsız olmuyorum.

O kadar araştırdım nasıl yapıldığını detaylı olarak bulamadım hiç kimse de şöyle yapılıyo demiyo ben öyle sadece parmak sokuyo sanıyorum haftaya yapılcak benim de
bana çatı muayenesi yapıcam demedi ama açıklık var mı diye bakıcam demişti canım. çok hazırlıksız yakalandım kfkfk bir anda parmaklarını soktu ve aşırı kastım kendimi. muhtemelen kasmasaydım acımazdı diye düşünüyorum. sen mümkün olduğunca rahat bırak kendini. çok uzun sürmüyor zaten

Amaan doğurcaz koca bebek çıkcak iki parmaktan korkuyoruz

İki parmağını sokuyor, işaret ve orta, rahim ağzını buluyor deliğe tutuyor işte sağına soluna falan parmaklarını koyarak parmak arasındaki boşluğu ölçüyor. Bize ebelerin anlattığı bu şekildeydi. Rahim ağzı açıklığına göre parmaklar makas gibi açılıyor yani.
Hatta ebeler şey dedi çok afedersiniz, çatı kontrolünden korkmayın, penisin rahatça girdiği yere sadece 2 parmak giriyor, endişelenip de kendinizi sıkmayın, sıktığınız için canınız yanabilir dediler

Doğru haklılar ya ama doktor da önemli tabi önceden uyarırsa kendini kasma vs diye bir şey olmaz

Ben göğüs kalkanı kullanıyorum plastik. Üzerine emzirme sütyeni pedsiz takıyorum. Elle sağım biraz arttırdı. Makina çekmiyor yeterince.

Doğru haklılar ya ama doktor da önemli tabi önceden uyarırsa kendini kasma vs diye bir şey olmaz
Haklısın. Geçen acile gittiğimde ebe vajinal ultrason yapacaktı, ben de rahattım daha önce vajinal ultrason yaptırdım diye, özellikle hamileliğimin başında bebeklerim ikizdi ya, o zamanlar alttan bakıyordu doktor hep. Ama insan bi haber verir, cart diye soktu probu içime. İnanır mısın parmak uçlarıma kadar sanki elektrik çarptı, öyle canım yandı yani...

Dönüşümlü buz ve sıcak su iyi geliyor . Ben üniversite hastanesinde doğum yaptım oranın aciline gittim ordan kadın doğuma doğumhaneye yolladılar orada elle sağım yaptılar . Öyle okşama gibi yapmıyorlar bilgin olsun canımdan can çıkar gibi hunharca sıkıyorlar sende elle sağımda biraz kendini zorlayarak yap sonra makinayla sağ sonra yine elle sağ ama en önemlisi tarama hareketi . Ben angorjman olmuşum süt fazlalığı bebeğin ihtiyacından fazla süt üretimi bana sargı bezi aldırdılar en genişini ve sardılar sıkı sıkı ha bir de aklıma şey geldi kara lahana yaprağı nı buzluğa atıp o yaprağı göğsüne sardılardı o da çok iyi geliyor .

Eklentiler

• 1000061808.jpg
    125,6 KB · Görüntüleme: 47
Haftada 1 çağırıyor kuzum

Öküz işte

Kuzum sırt üstü en rahatı ve çok uzun sürmüyor tehlikeli olacak kadar kalmıyorum. Ama çömelerek ve taburede kendi yapanlarda varmış ama denemedim henüz
Sağolun kızlar Ben de yarın kontrolde doktoruma sorup başlayacağım. Umarım etkisi olur ve hepimiz kolayca atlatırız
Evet uygulamada onu tam hayal edemedim Malum karnım büyüyünce ulaşması zor artık da rahat bi pozisyon bulup yapmaya çalışacağım. Çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…