Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Canlarim bugün 36+3 te ilk çatı muayenemi oldum ve şok oldum çünkü bu kadar.canimin aciyacagini bilmiyordum kimse boyle bişey soylememisti neyse benim doktor biraz sert mi yapti bilmiyorum 1 parmak açıklık var dedi. Nst de de yalancı ama düzenli küçük ağrılar çıktı. Bu açıklık çok kısa surede de artabilir günler de alabilir belli olmaz sen hazırlıklı ol dedi

Nasıl yapılıyo tam olarak bastırıyo mu

Kızlar anne bebek çantası alanlar çantayı yıkadınız mı ? Hastane için bebeğin eşyalarını ona koymayı düşünüyorum yıkamalı mıyım emin olamadım.
ben yıkamamıştım canım çünkü zaten kıyafetleri temiz hurçların içine yerleştirmiştim. ama oğlum küvezden çıkınca yıkarım belki bu kez çünkü biraz daha hassas olabilir. sen de ılık suyla bi sil içini istersen

Sen de sağol bitanem yine 1 2 saatte bir ateşini kontrol et garanti olsun hem için rahat eder. İnşallah sağlıcakla atlatacaksın bu günleri

Ben de bugün oldum çok korkuyordum doktorum çok rahatlattı sağ olsun 37 haftalığım ben de kesin açılma var diyordum ama hiç yok. Sancılar da düzensiz. Kendini kasarsan daha çok ağrıyor onu anladım hiç yaptiramayanlar varmış doktorum mükemmelsin diyemem ama iyisin dedi kısa bir an atlatıyorsun yaptıracak olanlara tek tavsiyem rahat olun kasmayın kasınca daha çok acıyor eminim

Bişey sorucam kuşum çatala falan çıkmıyoruz dimi normal ultrason sedyesinde yapıyor dimi

Ay korktum bende yaptırıcam 2 gün sonra çok mu kastın kendini acaba

Öncelikle gözün aydın canım benim. Alt tarafımızda kan damarları arttı ya şimdi o yüzden orası normalden daha hassas dolayısıyla daha çok hassasiyet hissetmemiz çok normal
Nst de yalancı ama düzenli küçük ağrılar demişsin ya kuzum ben onu anlayamadım. Yalancı sancı düzensiz olur, düzenli olan doğum sancısı diye biliyorum. Acaba sendeki düzenli hafif doğum sancısı mı? Bir de kaç günde bir kontrole çağırıyorlar seni artık?

Normal doğumlarda hemen geliyo demi süt

Bişey sorucam kuşum çatala falan çıkmıyoruz dimi normal ultrason sedyesinde yapıyor dimi
Normal sedyede ama doğum pozisyonunda actim bacakları iki parmağına kayganlastirici sürdü doktorum o şekilde baktı ilk etapta çok acımıyor yanma hissediyorsun ama biraz ileri ittiriyor. Sakın ol saniyeler içinde biten bir şey kasarsan daha çok acır öyle düşün canım. Doktorum beni çok rahatlattı ona güvenince daha kolay oluyor bence

Ay hadi bakalım saniyelik bişey olması güzel en azından

Ben de öyle yapmayı düşünüyorum canım yeterli olur heralde. Senin bebiş de inşallah en kısa zamanda çıksın küvezden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…