Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Sen çok kafana taktığın için mi düzelmiyor acaba

inşallah canım hemen mastit olmuyorsun ama mastite doğru gittiğini anlarsın diyorlar. şimdi iyice sağıyprum bakalım hemen iyileşir inşallah. soğuk su da iyi geliyor diyorlar hangisini yapsam şaşırdım
Dimi bir soğuk su tut diyorlar birde sıcak su torbası koy ne anladım ben ondan memeleri şoka sokuyoruz herhalde

Ben 34 haftadayım 2700 tosunum. Nen hastahane çantasına 0-3 aylık takımlardan da koydum belki hiç yenidoğanları giyemicek
Benimki 35 haftada 3100 gr çıkmıştı şimdi 37 haftalık oldu yavrum. Ben sadece Yenidoğan koydum giyemez mi diyorsun doktor normal dedi tombik bile demedi korktum şimdi

Bitanem naptınız hangi şehirdesiniz eşimin de kan grubu Ab+ yardımcı olabiliriz Bursa'daysan.
Sagol kuzum izmir deyiz halloldu çok şükür de yenidogan yoğun bakim doluymuş nolur nolmaz diye dr bekletiyo eğer kuvoz e girerse başka hastaneye gitmesinler dedi yarın için planlandı sezeryan bakalım hayirlisi

Kızlar bu arada kocama yaptığım boşarım resti işe yaramış cuma gününe biletini almış geliyormuş. Şimdi sırada geri gitmesini engellemek var
canım dün okudum senin yaşadıklarını ama cevap yazamadım o esnada. bence kocan biraz da uzakta olmanın etkisiyle henüz babalık moduna girememiş, neyin ne olduğunun farkında değil gibi geldi bana. sen daha kötü şeyler düşünmüşsün başka ilişki vs ama bilmiyorum bana hiç öyle gelmedi ya. ki inşallah da yoktur. bir yuva kolay mı kuruluyor. inşallah eşin döndüğü zaman yüz yüze halledersiniz her şeyi

Sagol kuzum izmir deyiz halloldu çok şükür de yenidogan yoğun bakim doluymuş nolur nolmaz diye dr bekletiyo eğer kuvoz e girerse başka hastaneye gitmesinler dedi yarın için planlandı sezeryan bakalım hayirlisi
Hayırlısı olsun bitanem haber ver bizede dualarımız seninle

Kızlar bu arada kocama yaptığım boşarım resti işe yaramış cuma gününe biletini almış geliyormuş. Şimdi sırada geri gitmesini engellemek var
Hakkınızda hayırlısı olsun bitanem sevindim çünkü bu ayrı kalma dışında saygı sevgi probleminiz de yok anladığım kadarıyla. kocan gelsinde eritin buzlarınızı inşallah malum bebişte kapıda

Kız benim 51.5 cm dedi zaten yeğenimde 57 cm doğdu ay ben bir tık büyükte koysam mı ya olmayan var mı bu şekilde ben hastane çıkışları olur diye düşünmüştüm
Ben yenidoğanları lcw den almıştım 50 cm 3 kilo uyumlu diyorlar. Bir takım her ihtimale karsı 0-3 ay koyabilirsin bence

Kuzum senin bezeler var dediğin normal süt bezlerin olmasın sakın? Çünkü bak onların yapısı da böyle ufak ufak topak gibi. Hamileliğin sonlarında iyice şişiyorlar ve doğum olduktan sonra daha da fazla şişiyorlar. Acaba onlar şişti de sen ona mı alışamadın ki Ateşin de normal çok şükür.
Benim tahminim memelerin şu an harıl harıl süt üretiyor, kan dolaşımın arttı dolayısıyla o yüzden böyle hissediyorsun diye düşünüyorum.
Eline büyük sertlikler geliyorsa, senin ateşin çıkarsa ve memenin formu rengi falan ciddi değişirse mutlaka acile git tabi ki. Yine evde bi sıcak kompres yap, masaj yap, arkadaşın dediği gibi tarakla masajı bi dene. Hatta bizde ebeler demişti, sağım yaparken eğer ağrın sızın olmazsa öne eğilip yer çekimini de kullan.
Buz konusundan emin değilim, genelde sıcak uygulanır kasları ve dokuları gevşetmek adına. Buzu doktoruna sor mutlaka canım kullanmadan önce

Eklentiler

• 1000042397.jpg
    90,7 KB · Görüntüleme: 9
Ya bugün kalktığımdan beri bebek çok canımı acıtıyor sağ tarafimda ayakları her zaman vurduğu yere bir itiyor içimden bişey kopuyor gibi oluyorum çok canımı yakıyor 7-8 kez yaptı bunu şuan yazarken bile itiyor bu kadar acıması normal mi

Benimki de yapıyo bazen karnımın solundan çıkmaya çalışıyo sanki öyle acıtıyo geriniyolar galiba ben de dışardan hafifçe elimle itiyorum çok canımı acıtırsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…