Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Canım ben Hayat hastanesi Nazmiye Şentürk diye bir doktor da yaptım doğumumu çok da memnun kaldım hem doktordan hemde hastaneden ve bebeğim hala orda şuan küvezde istersen bakabilirsin

Bursa Medicana'da Müzeyyen Uyanık benim doktorum canım. Memnunum arkadaşımda onda sezeryan oldu ve o da memnun kaldı kuşum bir bak istersen

Bebeğim Bencede bir sorun yok ama her ay rapor parası alabilmek için onaylamak gerekiyormuş galiba ama sistem onaylanıyormuş doğum tarihi belli olmadıgı için
İşte doğum gerçekleşecek ki doğum tarihi belli olsun şuan onaylayamazlar zaten canım uğraştırıyor sadece seni

Ben yıkadım ama bebeğin kıyafetlerini her türlü kilitli poşete koymanı öneririm
Düzenleyici almıştım onların içine koyacağım eşyalarını ama sonrasında da günlükde kullanırken yıkanmış olsa daha mı iyi olur dedim.
Aldığım yerin yorumlarına baktım şimdi sabunlu bezle silin yazmışlar makinada bozuluyo demek ki
Şimdi sitesine baktım ben de nemli bezle silinmesi uygunmuş .

İşte doğum gerçekleşecek ki doğum tarihi belli olsun şuan onaylayamazlar zaten canım uğraştırıyor sadece seni
Kızlar bu arada yüz felci olmamı tetikleyen son etkenlerden birini buldum… ben 8 haziranda afrikadaki çocuklara bağış yapmıştım sonra bana video gönderdiler adımın yazdıgı bir pankart ve çocuklar yemek yiyor vs. Öyle zoruma gitmişti öyle üzülmüştüm ki çok ağlamıştım 2 3 gün baya etkisinde kalmıştım 9 haziran baş ağrısı ve 10 haziran sabahı yüz felci… ani üzüntüde araya girince yüz felci geçiridm

E bebekte indirim var kızlar hastane çıkışları ve 3 aylık takimlar 150 TL'ye geliyor haberiniz olsun internete özel ama 2 takım aldım bende biliyorsunuz benim eksikti zaten sözde kaynanam getiricek
İçim gidiyo çok güzel şeyler var ama çok kıyafeti oldu diye alamıyorum

kucuksusam dün gittin mi Dr canım ne oldu? Ben de bel ağrısı yaşıyordum üzerine aşırı kasılmalarım oldu gece korkmuştum baya bugün randevum vardı hiç açılmam yok çatı muayenesi yaptı sancı vs de yokmuş 37 olduk bakalım

Mastitte de bol bol sağım ve sıcak su torbası öneriyorlar bitanem inşallah öyle değildirde sende bebeğine bol bol sütünü götürebilirsin
inşallah canım hemen mastit olmuyorsun ama mastite doğru gittiğini anlarsın diyorlar. şimdi iyice sağıyprum bakalım hemen iyileşir inşallah. soğuk su da iyi geliyor diyorlar hangisini yapsam şaşırdım

Gitmedim çok üşendim sabah eski doktorumu aradım normal dedi bel ağrısı için vucudun ağırlık merkezi değiştiği için oluyor akıntı için de normal dedi (bacaklardan süzülmediği sürece) yatınca duş alınca kasılmalar ağrılar geçiyorsa sorun yok diyor

He bir de bebeğin hareketi iyiyse sorun yok ama artık bebeğin hareketi yavaşsa yoksa falan anında git dedi

inşallah canım hemen mastit olmuyorsun ama mastite doğru gittiğini anlarsın diyorlar. şimdi iyice sağıyprum bakalım hemen iyileşir inşallah. soğuk su da iyi geliyor diyorlar hangisini yapsam şaşırdım
sağmadan önce sıcak sağdıktan sonra soğuk uygulama diye biliyorum. Lahana yaprağını soğutup koymak işe yarıyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…