Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
İşte ilk olduğu için cahil cesareti giricez Allah ne verdiyse 😔 annen neden gitmiş ya yanında olsaydı keşke
Gezmeye gıttmiş teyzemın yanına kaynanam uzılme ben varım ben kalırım dedi bakalım hayırlısıyla o gün gelsinde bu ara kasılmam arttı artık yalancı sancılar başladı yavaş yavaş

Bu kadar korkuyosan niye 4. Yü normal doguruyosun canım. Bizi de korkutma şimdi ilk kez doğum yapcam
Hahahahha bıraz aksıyon yaşıyalım korkma kız allah o kuvvetı verıypr o an ama ne bılım sonuçta dört ilk degıl kı bırsey olursa dıe korkum var ya eve dönemezsem ya anla işte hamılelık hormonları

Hahahahha bıraz aksıyon yaşıyalım korkma kız allah o kuvvetı verıypr o an ama ne bılım sonuçta dört ilk degıl kı bırsey olursa dıe korkum var ya eve dönemezsem ya anla işte hamılelık hormonları
Düşünme öyle kötü şeyler senin için çocuk oyuncağı artık doğurmak tecrübelisin

Çalışamaz raporu mu aldın? Ben e devlete düşen pdf raporu yolladım bana da öyle dediler doğum tarihi yok bu olmaz diye hastaneden elden aldığım raporda daha çok bilgi vardı onu kabul ettiler
Evet canım 32. Haftamda çalışamaz raporu aldım muhasebeye bildirdim onaylanmıyor diyolar

20 kemıgın aynı anda kırılma sı resmen normal doğum bugün korkudan agladım resmen annem desen Trabzon'a gıtmıs eylül sonu gelıcekmıs yanımda olmasını ısterdım nasıp dıyorum ama doğum anı aklı gelınce korkuyorum
Korku salmasana kız çocuk doğurmak senin için nefes almak gibi olağan bir şey bacım dördüncüyü doğumhane kapısında içeri giremeden fırtlatırsın gibime geliyor 😬 ayrıca anne konusunda ben de çok dertliyim benim annem de erken doğum riski olunca geldi iki haftadır kalıyor yanımda ama sanırsın evde bıçak zoruyla tutuyoruz bi doğsaydı da kendine gelseydin de ben gitseydim deyip duruyor. Evdeki 21 aylık bebeyle çoğu zaman ben ilgileniyorum yemekleri de kendim yapıyorum kendi sadece bulaşıkları hallediyor (bulaşık makinesi var) ve bebenin altını değiştiriyor ben yere oturamadığım için. Anne sen iki kişi hiçbir iş yapmadığın halde zorlanıyorum diyorsun ben iki çocukla ameliyatlı halde tek başıma nasıl yapacağım hiç mi düşünmüyorsun diyorum kaynanan gelsin biraz da o baksın diyor 🫠 ilk doğumumda da cenazeyi bahane edip gelmemişti 20 gün sonra teşrif etmişti hanemize 🤦🏻‍♀️

yanlış anlaşılma olmasın kimse benim çocuğuma bakmak zorunda değil ben de annemin çocuğuyum sonuçta herkes kendi çocuğuna bakmak zorunda o yüzden zorlandığım yerde bakım göremediğimde sinirleniyorum. erkek kardeşimin eşi doğum yaptı gelinin annesi iki kız kardeşi eşi dostu akrabası hep oradaydı beni bırakıp oraya gitti doğumda kayınvalide olmazsa laf olur diye. Herkes kocadan dert yanıyor ben de annemi şikayet edeyim size 🥲

yanlış anlaşılma olmasın kimse benim çocuğuma bakmak zorunda değil ben de annemin çocuğuyum sonuçta herkes kendi çocuğuna bakmak zorunda o yüzden zorlandığım yerde bakım göremediğimde sinirleniyorum. erkek kardeşimin eşi doğum yaptı gelinin annesi iki kız kardeşi eşi dostu akrabası hep oradaydı beni bırakıp oraya gitti doğumda kayınvalide olmazsa laf olur diye. Herkes kocadan dert yanıyor ben de annemi şikayet edeyim size 🥲
Evde baban falan varsa ondan bırakmak istemiyordur kzum ya benimde bir tek destekçim annem başka kimseden hayır yok gerçekten

Bu arada hatunlar kan bulunamıyor bulunsa idi sabah ilk sezeryane beni alacakti dr bulunamadığı için perşembeye kaldı

Ya ben şöyle seylerı okurken neden duygusallasıp aglıyprum anlamıs degılım

X