Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ahahaha benimki de öyle. Konuyu açınca utangac utangac siritiyor ya sacmalama diye. Cocugu ben tek basima yaptim sanki
Yok asla yapamam diyo yani istersen deneyelim ama çalışmaz dedi açık açık yazık zorlamıcam o yüzden hiç diğer yöntemlerden devam

Yok asla yapamam diyo yani istersen deneyelim ama çalışmaz dedi açık açık yazık zorlamıcam o yüzden hiç diğer yöntemlerden devam
Allah Allah ya O çocuk nasıl olmuş acaba benimkinde öyle şeyler yok perine masajı falanda yaptırdım bide ilk yaptığında acayip acımıştı şuan alıştım ilk aklıma ben nasıl Doğurucam diye geldi. Bence masaj işe yarıyor bir onu deneyin canım

Kız haklı adam oturduğum yerden bile yuvarlanarak kalkıyorum artık son çare deneriz eğer gelmezse bebiş

Kız haklı adam oturduğum yerden bile yuvarlanarak kalkıyorum artık son çare deneriz eğer gelmezse bebiş
Kuşum kaşık pozisyonunda yapın zaten bide çoğu doktorun düşüncesi Türkiye'de bu kadar normal doğumun azalma nedeni buymuş yurtdışında sürekli devam ediyorlar biz yapmaya yapmaya ilişkiye girerken bile zorlanıyoruz bırak doğurmayı

Ya benim için sorun yok eşim odaklanamıyorum göbeğini görünce diyo bebeğe zarar verme korkusu değil ben de zaten biraz zor hareket ediyorum iyice komik görünüyorum

Ya ben 2 terlik aldim ama kendi numarami aldigim halde büyük geldi baya 2 numara kadar. internetten getirtmistim degistirmeye de usendim duser miyim acaba buyuk giysem
Trenyoldan aldıysan kargocu kapıdan alıyor kuzum sen uğraşma

Hakkınız da hayırlısı olsun kuzum böyle yaşamktansa tek ayaklarının üzerinde durursun daha iyi

Ayy evet biz de dün başladık perine masajına hafif yandı, bazı yerlerde çok acıdı. İlk acıdığı esnada ben de eşime demeye başladım "Ben nasıl doğurucam" diye Benim doktor da önerdi mutlaka yapın dedi

Ya benim için sorun yok eşim odaklanamıyorum göbeğini görünce diyo bebeğe zarar verme korkusu değil ben de zaten biraz zor hareket ediyorum iyice komik görünüyorum
Yaaa evet böyle düşününce de komik biraz neyse hepimizin doğumu kolay geçsinde bir şekilde doğurucaz zaten

Bak hatta tırnağını kestirdim iyice acımasın diye yağ kullandık ama acıyor işte bide 10 cm açılıcak Allah yardımcımız olsun

Bak hatta tırnağını kestirdim iyice acımasın diye yağ kullandık ama acıyor işte bide 10 cm açılıcak Allah yardımcımız olsun
20 kemıgın aynı anda kırılma sı resmen normal doğum bugün korkudan agladım resmen annem desen Trabzon'a gıtmıs eylül sonu gelıcekmıs yanımda olmasını ısterdım nasıp dıyorum ama doğum anı aklı gelınce korkuyorum

Biran önce eski sağlığına kavuşursun inşallah kzum hani tokat meselesi vardı naptın denemedin mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…