Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ben ona dün zaten söyledim. Ailesi benim için bitti. 10 gündür bana bi telefon bile etmediler. Kimse kusura bakmasınn bugüne kadar üstümde hakimiyet kuramadılar diye bu yaraları var bana karşı. Kaynanam zaten beni en başından beri kıskanıyordu hep kocası okumuş bilgili kız diyordu kaynanam diyordu inşallah atanamaz. Eltilerim gece gündüz benimle aynı kıyafetleri altınları almaya çalışıyorlardı. Kendi akrabaları bile diyordu o kadar güzel ve çekicisin ki herkes seni kıskanıyor. Ağırbaşlılığımdan hiçbir zaman ödün vermedim. Ailesindekiler bile parmakla her yerde beni gösteriyor. O yüzden kadınları benden nefret ediyor. Eşim biliyor ki asla benim üstümde egemenlik kuramaz. O sesini çıkarma dese bile biliyor ki ben onu fısıltımla bile ürkütüyorum kendisi de bunun farkında o yüzden benden o konularda çekiniyor ama bu son zamanda olanlarda ona kim ne cesaret verdi bilmiyorm. Küsüyorduk barışıyorduk bu sefer cidden üstümde hakimiyet kurmaya çalışıyor. Kimse kusura bakmasın o istiyor ki hem ayranım dökülmesin hem yoğurdum ekşimesin. Eğer beni seviyorsa çocuğunu düşünüyorsa kendine çeki düzen verecek yoksa yollarımız ayrılır ben kimsenin kölesi değilim kimsenin ağız kokusunu çekemem

Onun yüzünden çocuğuma bişey olursa ilk yapacağım şey onu boşamak olur

Kızlar 2. güncelleme özeldeki doktora gittik tanıştık. Doktora gerçekten bayıldım. Bebeğimin kafa boyutuyla alakalı endişemi ben daha dile getirmeden kendisi anlatmaya başladı. Eşime döndü bi baktı, babasının kafa yapısını almış yoksa öyle ileri düzey bir irilik yok dedi. Doğum esnasında da bıngıldak sayesinde sıkıntı yaşamayacağımdan falan bahsetti. Diyabetim çocuğu çok da etkilememiş, kendine iyi bakmışsın dedi. Diyabetli olduğum için 39 da doğuma alınacağımı ama bunun sağlık bakanlığı tarafından koyulmuş bir kural olduğunu, 39 dan sonra doğum derlerse herhangi bir komplikasyon durumunda doktorun sorumlu olacağını söyledi. O yüzden en geç 39 da doğum var Perine masajı ve meme uçlarına masajlara başlamamı, diyetisyenimin izin verdiği ölçüde ananas ve hurma yememi, günlük toplam 1 saat yürüyüş, 10 squat yapmamı, yemeği falan yerde yememi, yere oturmamı, yere çömelip kalkmamı falan önerdi. Yani kısaca diyor ki, evet seni 39. haftada doğurtucaz, 39 u geçmicez ama hazırlıklara artık başlaman lazım diyor. Sürece girdik arkadaşlarım. Gazamız mübarek olsun

Son düzenleme:
Telefonuna çeksin resmini hayırdır ya zaten çocuğunu eve vermemişler lohusasın duyguların karmakarışık bir de fotoğraf kavgasına tutuşuyorlar. Cidden gitsin köyüne yemeğini de dışarıdan söylersin yapamazsanız sinirlerine yazık

Annen çok haklı bitanem dur bakalım öfkeyle kalkıp zararla oturma tamam yaptığı çok yanlış ama bizde 2014 ten beri sevgiliyiz eşimle seni anlıyorum nasıl böyle düşünür diye anlamlandıramıyorsun. Bebek doğsun nasıl olsa gelecek baktın gelmiyor mu kendi kaybeder gelmezse gelmesin zaten. Bi doğur kendini toparla önce

Hocam fingirdesem daha kolay olmaz mı kim yere çömelip kalkacak ya deseydin

Yok kuşum sık dişini biraz büyüsün ya topalak olsunlar biraz ele avuca gelsinler
Bende artık doğursam diye bekliyorum yüz felci için ozon tedavisine başlamam gerekiyor bebiş karnımdayken de yasak böyleyken de iyileşmiyorum 65 gün oldu aynıyım yüzümün yarısı gülüyor yarısı suratsız bakıyor çok üzülüyorum doğuma kadar iyileşirim diyodum ama böyle olmucak gibi yada doğum sırasında toparlasam ne büyğk hediye olurdu yarabbim 36+4 oldum bugün kafamda deli sorularhayır kan vermekte hayatımın en büyük fobisi bilmiyorum nasıl olucak

Boşanalım vs diyen kendi yavrum çokta umurunda değildi düne kadar çekip çekip gidiyor zaten. Şuan evde mi mesela değilse topla elyalarını git. Elini kesmek ne demek normal birşey mi kendine zarar vermiş. Benim korkum gerçekten gitsen sana zarar verir mi normal biri gibi gelmedi bana çünkü

Bebeğim aslında doğursak Allahın izniyle hiçbirşey olmaz ama içeride çok daha hızlı büyüyorlar ben hepimiz sağlıkla zamanındadoğuralım istiyorum şahsen. 3 haftamız kaldı bitanem sonra toparlanınca bol bol vaktimiz olacak inşallah senin tospikte biraz daha büyüsün yüzün eminim canını çok sıkar ama geçecek inşallah doğumdan sonra ikiniz beraber toparlanacaksınız belkide

Yaşına göre olgun davranmak zorunda değilsin kaldı ki çok genç yaşta anne oluyorsun kendi bu yaşına kadar keyfini sürmüştür evlenmiş halen devam ettirmeye çalıştığına göre. İleride çok pişman olacaksın söyleyeyim ben gençliğimi yaşayamadım böyle saçma sapan şeylerle uğraştım diye

İnşallah canım benim onca zaman sabrettim 3 hafta daha dururum bıdığım iyi olsun

Kız doğum sancısı şokuyla iyileşsen ne iyi olur gerçekten hakkında en hayırlısı olur inşallah aylardır ne çekiyorsun

Manipüle etmeye çalışıyor işte çok klasik hareketler bunlar. Gidemeyeceğini düşündüğü için büyük büyük konuşuyodu iş ciddiye binince yemedi tabi. B bluedarkk

Aynı şeyi düşünüyorum şimdi ilk muayenemiz ya o yüzden direkt diyemedim sapık sanmasın diye, 2 hafta sonra gel dedi, o zaman söylerim artık
Kız valla bana da hurma ye dedi diye hastaneden dönüşte avmden hurma alıp döndük akşamına fingirdeyip suyum gelince hurmalar olduğu gibi kaldı dolapta aylar sonra yemek aklıma geldi öyle yedim

Kız valla bana da hurma ye dedi diye hastaneden dönüşte avmden hurma alıp döndük akşamına fingirdeyip suyum gelince hurmalar olduğu gibi kaldı dolapta aylar sonra yemek aklıma geldi öyle yedim
Ya bu su nasıl geliyor? Foş diye mi fıs diye mi anneme yatağa alez serelim diyorum çok sıcak yakar diyo ama yatağa da kıyamıyorum

Doktor insanın şansı ya yemin ederim bu tepkileri kendi doktorumda da gördüğüm için paramı yatırayım insan gibi tepki göreyim diyorum. Senin adına da çok sevindim canım süper ilgili, iyi ve pozitif bakan bir doktor bulmuşsun şükür

Onun yüzünden çocuğuma bişey olursa ilk yapacağım şey onu boşamak olur
Bence cocuguna bir sey olmasini beklememelisin kuzum. Stres sıkıntı üzüntü bebege de sana da hic iyi gelmez. Senin gonlunu almak icin hicbir cabasi yok. Sen de gonlunu alsin diye cirpiniyorsun o bunu göre göre hala üste çıkmaya calisiyor ne kadar bencil ve dusuncesiz

Ben ayağıma göre terlik bulamıyorum çok şiştiği için. 2 numara büyük denedim o bile olmadı üstten ayarlanabilir bi terlik bakcam artık tipi önemli değil ya
Ben de crocs muadili bir terlik aldim sadece hastane icin o da cok buyuk geldi iade ile de ugrasmak istemedim. Esim giydi ona bile büyük geldi. Sonra üzeri bantli gibi aldim lastik gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…