Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Seninde bebeğinin de iyi olmanıza çok sevindim canım benim ama kayınvaliden ve kocam seni delirtmeye niyetlendiler çocuğunun fotoğrafını vermemek istemen normal olmasa bile lohusasın şuan biraz anlayışlı olsalar ölmezler

Üstünde egemenlik kurmaya çalışıyo canım anlamayacak bir şey yok. Kadınlığını bil sesini çıkarma otur diyo sana o da istediğini yapacak. Ailesi de öyle bi yapıdadır muhtemelen aynısını sana yapmaya çalışıyolar.

Ya zaten onlar gelince benim melek kocam gidiyor yerine tanımadığım biri geliyor anlamıyorum ya çocuk olunca değişir dediler hala aynı acaba çocuk eve gelince mi değişecek anlamadım. Kendi ailesi ne zaman gelse kedi köpeğe dönüyoruz resmen ama yeter yani zaten çocuğum yanımda yok gerginim hastanede görüp eve eli boş dönmüşüm böyle valla üstümde acayip bi sinir var lohusalık böyle birşey mi

Ay nerde kuzum ya bide acelesi yok yani veririz elbet ama kocaman fotoğraflar çok güzel bir görsen normal fotoğrafçıdan böyle çıkartamazsın çok kaliteli baskı ve boyutları büyük yani niye verecekmişim yani. Bunlar ne anlar lohusalıktan ah ah ben bu 40 günü nasıl geçireceğim hiç bilmiyorum şimdiden böyleysem çocuk gelince eve ben düşünemiyorum sinirden bayılırım heralde herşey batıyor ya

Ay senin ne sorunun var konuşuldu da kaçırdım mı

Orijinal basım kuzum kopyaları annesine versin çok haklısın. Böyle olman normal canın yanıyor tam iyileşemedin bebeğinden ayrısın onu istiyorsun kendine tam olarak bakamamak bile zoruna gidiyor bence herşey doğal. Kocanla konuş o bari daha ılımlı olsun

Bugün kontrolüm vardı kızlar 36+2 yim. Kilomuz 2900 boyumuz 50 cm. Doktor nasıl doğurmak istiyorsun diye sordu Allah izin verirse normal dedim. Hurma, ananas yemeye başla dedi. Ahududu yaprağı çayı iç dedi. Yürüyüş yap dedi. Akşamları meyve tüketmemeye çalış dedi bebişin çok kilo almaması için. 8-9 Eylüle kadar doğum kendi başlamasa biz başlatırız dedi. Nstde düzensiz sancılarım çıktı. Haftaya salı yine kontrole gel dedi.

Kuzum sana noldu

Dur kız sen nereden çıktın sana noldu
Bacım benim adam ocak 4 de özbekistana gitti. Normalde planda o düzen kurunca ben de gidecektim direkt istifa etmedim. (Alman menşeli bi makine fabrikasında çalışıyodum) sonra benim hamile olduğum ortaya çıktı ben özbekistana gidemedim. Ailemin evine döndüm. İş yeri servisi beni ailemin evinden almadı ve ben hamile halimle günde 6 vasıta değiştirip işe gidemedim. (Eşim bana otomatik araba almadı ben de inat ettim ) istifa ettim ailemin yanındayım şu an

Neyse eşim 8 aydır toplamda sadece 2 maaş aldı. Evet sadece 2 maaş. Kurban bayramında izin için geldiğinde gitmemesi gerektiğini söyledim benim anne babam da aynı şeyi söyledi. Kv ve kple de konuştum. Konuşun dönmesin dedim. Bu arada patronu sözde temmuz başında 3 aylık maaş verecekti vermedi. Şu zaman vereceğiz diyorlar vermiyorlar sürekli erteleniyor. Bu arada beyfendi daha önce de yurt dışında çalıştı katar da. Yani süreci vs biliyor gayet.

Benim bebek haftasından ileride cuma günü 2700 47 cm di. Doktor her an doğurabilirsin yeterince büyümüş falan dedi. Eşime her şeyi söyledim. En son salı gününü bekleyorum dedi. Dün bana dedi ki patron benden bir çalışmalar istedi işte 21 i gibi geleyim.

Yani ben 29 o 31 yaşında ytü mezunuyuz itü masterımız var ikimizin de. Evimiz ve bir arabamız var. Borcumuz yoktu o gidene kadar. Düğün takılarına da dokunmadık.

Ben aşerdim babam gitti aldı benim her şey çok zoruma gidiyor artık. Elbette ona hemen babalık yüklenmesini beklemiyorum ama beni çok yanlız bıraktı. Biz 2014 den beri beraberiz ve her günümüz beraber geçti neredeyse. Şimdi ona karşı bi duygum bile yok gibi. İnanmıyorum belki orada başka bir hayatı karısı var belki maaşını alıyor bilmiyorum güvenmiyorum artık.

Bu sabah zatürre olduğunu yazmış kocam. En son kv mi aradım ben şu an mahkemeye gitmedim annemin babamın ricasıyla ama cocuk doğunca gidicem boşayacağım dedim. Senin oğluna ne karı ne çocuk lazım değil dedim. Sende eğer biraz mertlik varsa arayıp gelmezsen sütümü helal etmiyorum dersin dedim. Hep benim ailem üzülüyor biraz da onlar üzülsün. Çocuğu da göstermeyeceğim hiç birinizin hakkı yok dedim.

Maşallah ya aramızda 1 hafta var 37+1 ama bizimki 2850 daha o kadar kaşar muz ceviz tüketiyorum

Evet sağlıklı doğsunlar da gerisi önemli değil. Seninkilerin boyu kilosu da iyiydi diye hatırlıyorum
Evet kuzum haftasından 1 2 hafta ondeydi
Güzel haberlerini bekliyoruz canım
Aminn insallahhh
Haftanız güzel bitanem hayırlısı böyleymiş sen ve bebişler için Allah yardımcınız olsun umarım herşey çok güzel olur
Insallahh canım hepimiz sag salim kavuşalım yavruslarimiza

Senin işler epey karışıkmış. Maaş alamadığı halde hala kalmaya devam etmesi garipmiş. Erkeklere babalık duygusu bizim gibi hemen yüklenmiyor ama bebeğe bir şey hissedemese bile sonuçta seni düşünmesi gerekirdi. Hakkınızda hayırlısı olsun yüzyüze gelmeden çözülmez gibi bu durum

Maşallah ya aramızda 1 hafta var 37+1 ama bizimki 2850 daha o kadar kaşar muz ceviz tüketiyorum
Kuzum ölçümden ölçüme cihaza göre bile değişiyor. Seninkinin de kilosu çok iyi bence doğuma kadar 3 kiloyu rahat aşar seninki endişelenme canım

Allah Allah neler yaşamışsın kuşum ya o kadar haklısın ki maaş almıyorsa gelmemesinin sebebi ne bide çocuk doğdu doğacak Allahım orada ısrarla durmasının sebebi neymiş yani hadi bir avrupa ülkesinde iyi şartlarda çalışsa şansını kaybetmek istemiyor dersin maaş bile vermiyorlarmış aklım almadı. Ama çok şükür ayakları üzerine basabilen bir kadınsın ve ailen yanında kocanda yuvasını kurtarmak istiyorsa gelsin bir zahmet azıcık çabalasın

Asla kabul edemezdim bu kadar uzaklık. 1 buçuk sene oldu 1 gece ayrı kalmadım dün akşam annem bebeğin mevlutu annem de yapılacağı için hafta sonu olsun dedi aramızda 2 saat var eşimde haftasonu çalışıyor hafta içi izin kullanıyor , annem de seni bıraksın bize bebekle dedi eşimde olur dedi 2 gün bırakırım. Ben kabul edemedim birakamam eşimi tek belki buda fazla abartidr ama bilmiyorum bı kere bırakırsan alışır gibime geliyor.

Kuzum ölçümden ölçüme cihaza göre bile değişiyor. Seninkinin de kilosu çok iyi bence doğuma kadar 3 kiloyu rahat aşar seninki endişelenme canım
Kilo alımı güzel dedi doktorumda sıkıntı yok dedi zaten de işte analık demekki buluyoruz takicak bişey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…