Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Nst'ye ne zaman bağlamaya başlıyorlar ben doktora sorduğumda 37 de başlarız dedi de birkaç arkadaşımla konuştuk çok geç 34 te başlıyorlar normalde falan dediler aklıma takıldı
Benim hastanede 30da baslaniyormus. Yarin 33+2 kontrolum var 2. Nstye giricem

Canım daha çooook küçüksün. Bu yüzden çok duygusal kararlar veriyorsun. Eşinin gözünün içine bakıyorsun resmen adam sana en ufak bir jest yapsa bir hamle yapsa affedeceksin ama onu da yapmıyor. Seni çok fazla manipüle ediyor bunu yıllar sonra geri dönüp baktığında çok net göreceksin. Ama şu anda duyguların gözünü kör etmiş. Eşin de senin sevginin bağlılığının boyutunun farkında bunu da o kadar güzel kullanıyor ki. İstese senin gönlünü hemen alacağınun da farkında bunu bilerek yapmıyor çünkü seni önce hizaya sokacak. Bazı durumlar vardır karşılıklı çok büyük kırgınlıklar olur, gönül almak da çok zordur o yüzden iki tarafın da buna gücü yetmez. Ama çok belli senin gönlünü almak o kadar kolay ki. Kolay olduğu halde yapmıyor senden mutluluğu bilerek ve isteyerek esirgiyor.

Ya bekar hayatı yaşamak istiyoduysa evlenmeseydi. Elbette arkadaşlarıyla görüşmesi çok normal ama bunun sıklığı önemli. Bunun güvenle alakası yok ki

Halaaaa düğün takı cafe derdinde ya pesss isin cok zor valla bu adamla Allah kolaylik versin sabir versin. Seni seviyor belli ama inat ediyor gurur yapiyor gibi geldi bana

Halaaaa düğün takı cafe derdinde ya pesss isin cok zor valla bu adamla Allah kolaylik versin sabir versin. Seni seviyor belli ama inat ediyor gurur yapiyor gibi geldi bana
Ben de arabamı laptobumu eşyalarımı vs seviyorum ama işime yaramayı bıraktıkları an yallah… sevgi böyle bir şey değil…

Yaşın daha çok genç, evlendiyse evli bir adam gibi davranmak zorunda sık sık tek basina disariya gidip dugun dugun gezemez kusura bakmasin. Haddini bilmek zorunda her kim olursa olsun. Eger tavrin kesin ve net olmazsa daha coook kavgalar edersiniz. Yasinin verdigi olgunlukta davranmiyor kusura bakma kuzum icimden geldigi gibi ne dusunuyorsam o sekilde yaziyorum. Annen de cok hakli evladinin uzulmesine ezilmesine izin mi verseydi susup otursa miydi yani? Kendini kesse de dograsa da bence al esyalarini babanin evine git yoksa bu stresle bebege veya sana bir zarar gelebilir. Sevgi de bir yere kadar 2 gun aglar 3. Gün toparlanirsin merak etme

Ay kızlar bugün hastaneye gittik dikişlerim iyiymiş çok şükür bebeğimi de gördüm o da iyi bir süre daha kalacak küvezde daha doktor hiç çıkartma lafı etmiyor. Hastaneden geldik sinir küpü oldum evde ben doğum için fotoğrafçı tutmuştum bugün çıktıları aldık fotoları. Eve geldik kaynanam yarın gidiyor temelli köyüne zaten anlatmıştım size çocuk yok diye dönüyor. Neyse fotoğraflardan bir tane istedi köye götürcekmiş bende olmaz dedim bu fotoğraflardan şuan başka yok aynı fotodan iki tane olan olsa birini vereyim ama yok dedim benim salak kocam da bi anda köpürdü vay efendim ne varmış da niye vermiyormuşum da biz kendimize gene çıkarttırırmışızda vermiyorum ya dedim zorla mı bunlar tek örnek ve kaliteli baskı. Sonra dedim bi tanesinden dört beş tane bastırırız hem benim annemlere hem senin annenlere veririz dedim yok salak salak köpürdü benim kocam kaynanam da onu harladı bi güzel bi de bana gelmiş trip atıyor ya ben vermek zorunda mıyım ya bağırdım eşime ne bok yiyorsan ye vermiyorum git çıkarttır fotoğrafçıdan ver bu kadar önemliyse anan dedim ay sinirlerim gerildi çok fena ya illallah geldi artık bana bunlardan ya elim ayağım titriyor sinirden küfür edicem böyle az kaldı dönsün köyüne ben kendi kendime bakarım ya sinir hastası oldum ya

Kuzum belli merhametli iyi bir insansın seni asla kırmak istemiyorum. Bir kız çocuğum olacak Allahın izniyle bir tane de kız kardeşim var benden 1 Yaş küçük ölürüm onun için ama senin yaptıklarını yapsa öyle bir döverdim ki onu kimse elimden alamazdı. Neyi bekliyorsun sen o evde mutlu bir yuva mı yaşın kaç senin koca bir ömür var önünde anan baban sağ şimdi bu yaşta seni hiçe sayan yarın öbür gün kıymetini mi bilir yada onu geçtin kendi kıymetini bilene. Allah aşkına aklını başına al bak yalvarıyor herkes sana kurtul şu adamdan diye. Kimseye muhtaç değilsin öyle bir evde çocuk büyütmek normal değil annen babanın evine git güzel bir hayat kur bebeğin ve kendine. inan doğum yapanlardan çok sana dua ettim yaşın küçük diye. Bebek gelince herşey düzelir diye düşünebilirsin ama öyle bişey olmayacak ne kocan ne ailesi 5 para etmez hayal kırıklığını kabullen çık şu evden artık lütfen. İnan şuan söylediklerimi kendi kardeşimin başına gelsede bu şekilde davranmasını istediğim için söylüyorum. Kırılma bana ama o evde sana iyi gelen bişey yok.

Aminn insallah riskli çünkü prweklampsi de bebek anne karnında olebiliyor daha da uzatmanın anlamı yok şiddetlendi çünkü iyice artık inşallah sağlıcakla dogsunlar
Canım preeklampsiden nasil şüphelenildi de ortaya çıktı cok merak ediyorum benim de son günlerde tansiyonum tavanda geziyorda

Günler torbaya mı girmiş de kaliteli tek baskıyı anasına verecekmişsin? Ki sen gayet mantıklı ve makul yaklaşmışsın, birini anneme birini kv ye veririz diyerek. Ya anasının önünde şov yapacak ya ondan böyle horozlanıyorlar. Anası yanında olmasa böyle artislik yapmazlar. İyi yapmışsın vermeyerek

Merhaba hanımlar bugün kontrol vardı yine preeklampsi iyice ilerlemiş tansiyonu dusuremiyoruz yatış verdi dr bugün takip edecek duruma göre sezaryene alacak yarın ya da perşembe günü
Haftanız güzel bitanem hayırlısı böyleymiş sen ve bebişler için Allah yardımcınız olsun umarım herşey çok güzel olur

Dur kız sen nereden çıktın sana noldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…