2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Benide ekler misiniz sat 31.08. Bat 28 Eylül
beni de ekler misiniz? Sat 31.08 bat 28.09 reglden sonra transfer hazırlığım var 3 embriyom var

Diğer grupta vardım burdan da eksik kalmayayim tüp bebeğe başlayacaktım 42 mm kist göründü 4 gün sonra başka doktora gittim kanamalı olduğu için gitmiş dediler 2 asilama olmuştum biri düşükle sonuçlandı 3.yu de bugün başlattık pcos varken değerlendirelim aşılamada şansımızı diye düşündük sat 20 Eylül bat ilaç kullanımı olacağı için belli değil
İnşallah bidahaki ay hepimizin hamilelik haberiyle dolup taşar buralar

Merhaba hoş geldin. Inşallah güzel sonuclar alırsın. Amin amin herkes çok istiyor Inşallah

Kızlar kaç dondurulmuş embriyonuz var benim 1 adet 3. Gün 7 hücreli iki adet 5.gün orta ve iyi kalite var bunu da havuz sitemi ile ancak oluşturduk

Hahahaha tam gaz devam. Bakalım neler olacak bu ay. Sen neler yapıyorsun
Bende Orazmuhammetjan bn basagay. Onumzdeki ay arkadsim evleniyor. Ocak ya da şubat öz ablam evleniyor. Onlara hazirlik yapmam lazım. Onumzdeki ay 2 tane erkek sinif arkadaslar evleniyor. Adetim daha bitmedi . Yarin annemlere gidicem. Dvayurn baldyzymyn bebeği oldu gresde yarinda hastaneye gitmem lazım. Işte öyle
Sen napiyorsn. Evdemisin gezmiyon mu
Bide niye Sen emoji kullanmion.

Maşallah baya düğün var sende. Ben çoğunlukla evdeyim ya pek dışarı çıkmıyorum hele bu aralar daha çok. Ben üşeniyorum emıji koymaya ya

Maşallah baya düğün var sende. Ben çoğunlukla evdeyim ya pek dışarı çıkmıyorum hele bu aralar daha çok. Ben üşeniyorum emıji koymaya ya
Evet bu aralar var. Annenlere gittinmi test aldin mi. Kiz neye useniyon. kolay

iyide daha 7 gun var adetine.
Benim oğlum da adete 1 gün kala negatif 1 gün gecikmeyle çok silik pozitifi gördüm. O yuzden daha erken
Ben dayanamadım yine erken gebelik testi yaptım sonuç negatif hayalet çizgi bile yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…