2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Canım dünden bugune okde değişmez 2 gün arayla vermek daha saglıklısı 2 gün arayla 2 katına çıkar genelde cnku. Genede sen bilirsin

Buarada pcos yok bende yani bildigim yoktu
şimdi şöyle benim yaşadığım ilçedeki hastane yapmıyor sağlık ocağında yaptırın diyor bende okulumun olduğu ilçede yaptırıyorum yarında haftasonu bugün yaptırmazsam pazartesiye kalacak çok merak ederim :)) bende en azından varsa hani 6 falan olmuş olur diye vereyim dedim yoksa zaten değer aynı kalmış olur olmadığını anlarım.
pkosuda ne içn sordum bende hep geç yuurtlarım 16. 17. günlerde benimde böye çıkar 21 22 23. günde falan umurluyorum pkos var bende ondan sordum :)

Yap gitsin kız ozaman burayada yaz sonucu içimden bi ses braz yükseldi diyor. Bata kaç var

Pcosu hiç blmiyorm kmse demedi daha ömce adetlerimde 1-2 sapar genelde düzenlidir.20. Güne kadar daha yapıcam sonra testim bitiyor bi yerde hatamı yaptm acaba. Sabah ilk idrar değil 9 gibi 1 bardak çay içerim genelde testi 10.00 gibi yaptım sıvı fazlamı geldiki blemedm ama hepsi aynı olması cok ilginç

Canım bence garanti olsun diye 1 gibi yap 11 den sonra sıvı tüketme hepsinin aynı sevideye aynı koyulukta çıkması çok tuhaf çünkü

Vereyim gitsin kız ne kaybederim sanki inşallah yükselmiştir yazarım tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…