2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Aynı gibi sanki.İlk defa mi ovulasyon testi kullanıyorsun?Ben de 2 ekimde başlayacağım nasipse.İnsallah pik ve çatlama görürsün hemen.
İlk defa kullanıyorum bu nasıl iş.normalde 28-29 günde bir regl olurum bilemedim bu ara artık pik olması gerekiyordu bence.dün şeffaf akıntı vardı ama pik degildi yarına nolcak bakalm

Ya ne güzel ilgilenen varsa gerçekten beraber büyürler.Benim bebelerin arası 4 yastan fazla sürekli çatışma yaşanıyor.Büyük sürekli kardeşinin anlattığı hiç biseyi anlamadigindan şikayet ediyor.Kücuk abim benimle oynamıyor diye şikayet ediyor.İkisinin frekansları ilgi alanları hiç uyuşmuyor.Saniyeler içinde ortalık karışıyor.Biri 4.sinif biri ana sınıfı.3.nasip olursa küçükle 6 buyukle 10 küsur yaş olacak araları nasıl olur bilmem

İlk defa kullanıyorum bu nasıl iş.normalde 28-29 günde bir regl olurum bilemedim bu ara artık pik olması gerekiyordu bence.dün şeffaf akıntı vardı ama pik degildi yarına nolcak bakalm
Merakla bekliyoruz pik ve catlamanı.Ben de muhtemelen geçen ay denk getiremedim tahminimden geç yumurtladim.Bakalim takvimle aynı mı farklı mi

Canım yasak kurmak böyle gruplar yoksa güzel olur tabi

Son düzenleyen: Moderatör:
Whatsaptan kurdunmu. Ben whatsap kullanmiuorum ki

Son düzenleyen: Moderatör:
S Senab34 naber canim iyimisin. Ikimizin sat tarihimiz aynı. Adetin bittimi. Sen ovulasion testi kullanicakmisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…