Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    222
Ben hiç kusmadım iştahım hep yerindeydi
İştahını bebeğin kilo alacağı şeylere yönlendireceksin o zaman kendi vücudunun alacağı şeylerden uzak dur. Ben ilk gebeliğimde ilk aylarda 5 kilo verdim sonra o 5 kiloyu aldım normal kiloma döndüm yine kusma yüzünden daha doğrusu yemeklerden tiksindim kusmam yok da yersem kusacak gibi oluyorum son ayda 5 kilo daha aldım ama hep bebeğe almışım doğum yaptım 2 gün sonra tartıldım kendi kilomdu. İştah durdurulamıyor inan bende napıcam bilmiyorum kalp damar doktorum almayacaksın kilo diyor

3 gündür şiddetli mide yanması yaşıyorum. İlaç işe yaramıyor ne yapmam lazım bilmiyorum. Fikir verebilir misiniz
Doktoruma aynı şikayette bulundum mide için çiğneme tableti verdi rahatladım reçetesizde satılıyor ama doktora sormadan sakın alma yinede ben çok korkuyorum hamilelikte ilaçlardan

Sanırım benimde ilk gebeliğim başka bir hastanede 1500 tl ye buldum ama ne kadar iyi ne kadar ayrıntılı bakıyor bilmiyorum
Evet fiyat önemli ama doktorun uzmanlığı da önemli benim doktorum medipol erol bey yarım saat 40 dk mesela uzun uzun bakıp bakıp anlatır bir sürü ultrason fotoğrafı verdi güzel yakaladıklarını yani damarı böbreği parmakları hep bakıyor hem bize de detaylı bilgi sunuyor hitabı konuşması harika o yüzden soru soramayacağınız ya da bilgi düzeyini bilmediğiniz birindense iyi araştırılmalı

Aramızda 1 hafta var benimki de önden gidiyor ama 2 3 gün yani sonuçlar temiz ise gerek de yok gibi ben ilk gebeligimde her şeyi yapıyordum şimdi sadece ayrıntılı düşünüyorum inşallah sıkıntı çıkmaz da başka bir şeye ihtiyaç kalmaz
Randevu aldıkça yazarım amaaa
Yaz valla ben de yazarım

Kızlar İstanbul Anadolu Yakası civarı yeni doktor arayışım devam ediyor Dr Zeynep Elmalı'ya da Dr Şükran Akalın'a giden, duyan var mı aranızda? Şu an bu 2 doktor arasında gidip geliyorum, ikisinin de yorumları çok iyi

Kızlar selamm
Doktor benden bir kez kan tahlili istemişti gebelik başından beri. Bir daha da istemedi. Acaba sağlık ocağında baktırsam mı nelerim ne durumda? Toxoplazmaya da baksa keşke aile hekimliği

Araştıryorum bakalım hayırlısıyla bir uzman bulurum inşallah

Öyle yani bende randevu almadım henüz o yüzden . Tamam canım yazarım belki denk geliriz

Kızlar selam bi kaç gündür makatta kaşıntım var doktora sordum bugün kabizlik yaşadığım için sıklıkla . Kabizliga bağlı hemoroid olabilir dedi bi kaç guj takip et geçmezse bi genel cerrah görsün dedi hiç var mı aranızda böyle bisi tecrübe eden ?

Benim ilk doğumdan sonra olmuştu emzirme bitince eczacının kendi yaptığı bitkisel bir krem kullandım uzun süre geçmedi sonra kendiliğinden geçti ama gerçekten çok sıkıntılı bir durum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…