Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
ben hamile kaldığımı diş eti kanamamdan fark ettim diyebilirim. aniden birden fırçalarken kanamaya başladı. akşamları özellikle. sonra geçti ama kesinlikle etkiliyor
Merhabaa mesajınızı görünce sormak istedim ovulasyondan sonraki bekleme kısmındayım sabah uyandığımda sol üst arka diş etimin şişmiş ve kızarmış olduğunu çok acı bi şekilde fark ettim dişim ağrımıyor ama sızlıyor eti siz diş eti kanamasını falan gebeliğin hangi aşamasında fark etmiştiniz acaba bende yumurtlama dönemi değerlendirdim acaba mı diye düşünmeye başladım şimdidr

Eşim de memur değil canım yani atanarak girmedi kuruma. Ulaştırma Bakanlığına bağlı yan kuruluşlardan birinde çalışıyor. A.Ş olarak geçiyor evet maaşları kamudan iyi şükür. Ama gerçekten asıl iyi olan lojman imkanı. Süreli tabi işte 5-6 yılı dolduran çıkmak durumunda bizim 2 yıl oldu. Bebeğin buraya denk gelmesine çok seviniyoruz çocuk büyütmek için çok güzel bir yer. Eşimin iş yeri lojmana bitişik onun gidip gelmesi de çok rahat ama benim için çok uzaklaştı. Ben de diyorum hep önemli olan senin rahatın ben zaten uzun vadeli çalışmayı düşünmüyorum çocuktan sonra

ben hamile kaldığımı diş eti kanamamdan fark ettim diyebilirim. aniden birden fırçalarken kanamaya başladı. akşamları özellikle. sonra geçti ama kesinlikle etkiliyor
Benim de ilk günden beri aşırı diş eti kanamam var meyve falan yerken bile su gibi kan akıyor. Ama ağrı acı yapmadığı içim pek önemsemedim hala da devam ediyor valla.

Heh işte benden de ev hanımı olacağına inanç yok kimsede
Yaaa bakalım görücez olabiliyor muyum olamıyor muyum Yemek yapmayı hiç sevmiyorum ya yani canım istediğinde yapayım ok ama her gün her gün sorumluluk gibi olmasından hiç hoşlanmıyorum. Eşim de diyor yemek de yapmayacaksan ne diye ev hanımı olacaksın çocuk büyüyünce çalış sen

Valla katılıyorum canım çalışmak insanı çok köreltiyor. Eve, eşine, ailene, kendin dahil hiçbir şeye yetişememe hissi o kadar kötü ki. Şu aralar eşim de rahatsız diye her şey hepten üstüme kaldı boğulacak gibi hissediyorum eziliyorum altında bu yükün

Benim doktorum perinatolog onunda budurumu bilmesi lazim niye endisrlendiriyo anlamadim. Risklerden cok bahsetti telaslandik haliyle

Cok tesekkur ederim herkes cok guzel seyler yazdi rahatladim herkesede ayri ayri tesekkur ederim iyi ki yazmisim buraya. Iki hafta sonraki randevumda insallah cikmis yukari yazarim buraya. Daha onceki kaybimdan dolayi en ufak olumsuzluk etkiliyo haliyle.

Cok tesekkur ederim cok rahatlatti beni yazdiklariniz. Daha once kaybim oldugundan kaygilandim isteristemez. Insallah hepimizinki yukari cikar ve rahatlariz

Bu aralar ben de artik insan sevmedigime karar verdim, hormonlar mi yoksa tahammul sinirim asagilara mi indi bilmiyorum ama hayvan ve bebek seviyorum sadece artik ahssh

Ah su kocalar, calisan hanimlari isi biraksin hic istemiyorlar
Öyle valla, okul bittiğinden beri çalışıyorum ben. Hatta okurken de yarı zamanlı çalışıyordum bir ofiste. Dolayısıyla o beni tanıdığından beri çalışıyorum diğer türlüsünü hiç görmedi. Sadece pandemi zamanı ikimiz de biraz uzaktan çalışınca pek birbirimize tahammül edememiştik onu kast ediyor aslında sen bana sararsın derken. Oysa onda ikimiz de evde olduğumuz için oldu o işe gitse olmazdı snnsmddn

Bu aralar ben de artik insan sevmedigime karar verdim, hormonlar mi yoksa tahammul sinirim asagilara mi indi bilmiyorum ama hayvan ve bebek seviyorum sadece artik ahssh
Ben de öyleyim ya tam bu haftalarda bir şeyler oluyor galiba bir sevgisizlik var üzerimde bir alıngan haller falan

Benim de ilk günden beri aşırı diş eti kanamam var meyve falan yerken bile su gibi kan akıyor. Ama ağrı acı yapmadığı içim pek önemsemedim hala da devam ediyor valla.
Benim de fırçalarken kanamaya başladı son 2 defadır. Bizim dişlerdeki kalsiyumu bebikolar sömürüyor kesin

Sen bensin ben yemek yapmayı hiç sevmiyorum annem de eskiden dokundurmazdı aşina da değilim. Şimdi eşim yapıyor. Sağolsun marifetli ben et tavuk ellemem zaten onları falan iyi hallediyor. Ben de çorba pilav o ana yemek idare ediyoruz . O yaparken zevk alıyor ben karnımızı doyursak yeter modundayımo yüzden mesleği bırakıp evde durasım yok asla

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-14-23-55-42-392_trendyol.com.jpg
    58,3 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_2024-07-14-23-55-39-820_trendyol.com.jpg
    36,8 KB · Görüntüleme: 33
ben adet gecikmesinden önceki hafta yani ovülasyondan 1 hafta geçtikten sonra yaşadım.
ama şişlik, ağrı vs yoktu. sadece fırçalarken alakasız şekilde kanadı 1 hafta -10 gün kadar. zaten o arada test yaptım, çıktı

inşallah vardır

Benim erkekk 31 aralık tahmini doğum tarihimiz

Benim doktorum perinatolog onunda budurumu bilmesi lazim niye endisrlendiriyo anlamadim. Risklerden cok bahsetti telaslandik haliyle
Bana bunu söyleyen doktor bu baştan beri böyledir ama bazı doktorlar endişelendirmemek için söylemiyorlar dedi. Kanaman olabilir dedi. İlk üç ayda kahverengi lekelenmelerim oldu dedim ondandır dedi. Adet benzeri sancıların olabilir falan dedi. Ben daha çok kafama taktım. Kendi doktorum da hiç söylemedi. Hangisi doğru bilemiyorum ya. Sanırım bilmek daha doğru. Yanlış bir şey yapıp da kanama olduktan sonra öğrensem daha kötü olurdu. Şu an dikkat ediyorum en azından.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…